Гевгелија
                   
142 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Komplet masa 200x100 so 5 stolici i 1 klupa

Komplet skandinavski dab masa 200x100 so 5 stolici i 1 klupa (klupata...


12.000 МКД
или предлог цена
- 4 % Попуст
12.500 МКД
Вчера 13:00MASI I STOLICI ZA GRADINA NA GOLEMO

Masi i stolici za gradina na golemo, edinstven zastapnik za MK, najni...


1 €
или предлог цена
Вчера 02:45Invertor klimi GREE

Invertor klimi GREE 2 komada


По Договор
или предлог цена
22 мар 09:02Pecka na struja 6

Se prodava polovna ispravna pecka na struja 6(sestica) pecka e isprav...


3.000 МКД
или предлог цена
20 мар 23:32Dve palmi visoki 2m i 2.5m

Se prodavaat 2 palmi od 2 metri i 2.5 metri po cena od po 100 evra za...


100 €
или предлог цена
- 20 % Попуст
125 €
20 мар 18:19Нови лустери - на големо!!!

Секаков вид на лустери и светла - висечки, подни, столни, ѕидни. Прек...


1 €
или предлог цена
19 мар 19:17Jamboliја Јамболија

Novi racno izraboteni volneni jambolii nekoristeni 190cm na 160cm.Ce...


60 €
или предлог цена
18 мар 19:15Azbestno betonski prsteni

Prodavam dva azbestno betonski lieni prsteni, vo odlicna sostojba, so...


2.000 МКД
или предлог цена
18 мар 13:20Favorit

Peralnata e servisirana komplet. Ispravna


6.000 €
или предлог цена
17 мар 09:20Ел.бојлер 80л. за во бања

Се продава ел.бојлер со снага од 2KW во производство на Раде кончар-З...


1.900 МКД
или предлог цена
16 мар 22:15Бојлер високомонтажен за над садопер во исправна состојба.

Се продава функционален зачуван високомонтажен ел.бојлер Кончар 1500W...


1.900 МКД
или предлог цена
Гевгелија

Кујна / Останато

16 мар 22:14Ze prodava masa so stolovi.

Se prodava masa so stolovi od cisto drvo


300 €
или предлог цена
Гевгелија

Дневна соба / Маси

16 мар 18:11Frizider

Kombiniran frizider, Indezit 360 Lit. Skoro nov.


14.900 МКД
или предлог цена
15 мар 23:19Aspiratori za kujna

Aspiratorite se novi ,ne upotrebuvani !!


По Договор
или предлог цена
15 мар 23:19Ќерамиди половни

Ќерамиди половни Околу 1000 парчиња


7 МКД
или предлог цена
13 мар 17:21Bojler

Bojler 80L.Magnohrom Kraljevo. Jugoslovenski kvalitet. So nadvorešn...


7.900 МКД
или предлог цена
12 мар 11:52Inverter ST 24

Celosno ispraven koristen 3 meseci


По Договор
или предлог цена
11 мар 11:05ramki

Професионална изработка на рамки за слики,блинд рамки за затегнување ...


100 МКД
или предлог цена
11 мар 10:23Vrata i prozorci

Se prodavaat vrata i prozorci Varat kasa 80x220sm Prozori kasa 120x14...


5.500 МКД
или предлог цена
11 мар 10:23palmi

palmi od najmali 70den. do 4-5metri -250evra


100 МКД
или предлог цена
11 мар 10:23Cveke Bendzamin - Бенчамин

Се продава добро сочуван и убав Бенчамин висок 2,5 м +. и еден помал ...


10 МКД
или предлог цена
- 100 % Попуст
7.000 МКД
10 мар 23:11Ventilator so navlaznuvac

se prodava poloven ventilator na voda


По Договор
или предлог цена
10 мар 13:49Lusteri

dva lustera po 3 sijalici --- 2000 dva lustera po 1 sijalica --- 500


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Останато

10 мар 13:48Mikrobranova SEVERIN 700W

Prodavam nekoristena mikrobranova SEVERIN MW 7895 700W 20L.


4.800 МКД
или предлог цена
10 мар 12:42Vrati

koristeni vrati drvo


По Договор
или предлог цена
08 мар 16:58Detsko Krevetce Ikea Sundvik

Dimenzii 70x140 so dusek komplet koristen mnogu malku.Extra sostojba


6.000 МКД
или предлог цена
- 14 % Попуст
7.000 МКД
Гевгелија

Детска соба / Кревети

08 мар 11:46SE PRODAVA PALMI

2 palmi od po 3 ipol metri


По Договор
или предлог цена
07 мар 12:42Маса Ikea, нова

Се продава Маса Ikea, нова Боја: бела Димензии: Должина: 35 cm ...


790 МКД
или предлог цена
Гевгелија

Дневна соба / Маси

06 мар 15:59TEFAL OptiGrill Elite

Се продава Tefal OptiGrill ELITE Чист и во добра состојба. Бој...


10.000 МКД
или предлог цена
Гевгелија

Кујна / Останато

06 мар 15:45zardineri,lulaski,masi,klupi i se od drvo

profesionalna izrabotka na mebel za dvor zardineri,lulaski,masi,klupi...


500 МКД
или предлог цена
06 мар 13:10Даски за сервирање и сецкање

Даски за сервирање и сецкање од парена бука 29х21х2см 3 за 1000ден. 2...


450 МКД
или предлог цена
Гевгелија

Кујна / Останато

06 мар 13:10Wi FI - IP kameri za nadvoresna montaza 5MP

Najnovi modeli wi fi ip kameri so kristalno cista slika 5mp, 2K, full...


2.600 МКД
или предлог цена
05 мар 12:04Продавам влезна порта за двор

Продавам влезна порта за двор со ширина 114 висина 154 см


1 €
или предлог цена
03 мар 15:11Lusteri

3 komada


1.000 МКД
или предлог цена
Гевгелија

Останато

28 фев 18:58Krevet

Detski krevet kratko koristen


3.500 МКД
или предлог цена
Гевгелија

Детска соба / Кревети

27 фев 12:07Nov krevet

Nov detski krevet so fioka


4.000 МКД
или предлог цена
Гевгелија

Детска соба / Кревети

27 фев 12:07Далечински за гаражни порти

Порти, рампи и други Сите модели со различни фрекфренции. Тагови и...


7 €
или предлог цена
Гевгелија

Останато

25 фев 14:29Priroden dekorativen kamen - bunja

Priroden kamen - bunja, izraboten so visok kvalitet za različni namen...


1.700 МКД
или предлог цена
22 фев 07:50kotel na drva 20kw VIADRUS gusen

se prodava vo ispravna sostojba se uste se upotrebuva..za grejnata se...


550 €
или предлог цена
17 фев 18:36se prodavaat stakleni tegli

se prodavaat stakleni tegli od 1 kg cena 6den za parce, 3kg cena 11 d...


6 МКД
или предлог цена
03 фев 15:33Страна 1 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам