Гевгелија
Подкатегорија:
                   
13 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Ze prodava masa so stolovi.

Se prodava masa so stolovi od cisto drvo


250 €
или предлог цена
Гевгелија

Дневна соба / Маси

18 апр 20:25Sini niski stolovi

Se prodavaat 8 stolovi 4 se na slika vo sina boja. Site 8 se isti. ...


100 €
или предлог цена
Гевгелија

Дневна соба / Фотељи

29 јан 20:06ГАРНИТУРИ ПО СТАРИ ЦЕНИ

Почитувани купувачи,Ви нудиме гарнитура по стара цена,( бидејки ценит...


1 €
или предлог цена
16 сеп 11:22Garnituri za dnevna soba

Prodavam zacuvana garnitura (komplet trosed, dvosed i fotelja) po pov...


10.000 МКД
или предлог цена
28 апр 16:07garnituri garnitura trosed dvosed fotelja taburetka

dva kompleti garnitura, meki, ispravni, koristeni polovna cena itno s...


10.000 €
или предлог цена
06 дек 09:53Гарнитура

Добро сочувана со механизам за спиење.


8.000 МКД
или предлог цена
16 окт 20:03Trapezariska masa so stolovi I klub masa

Super socuvani, ne mnogu koristeni


23.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Дневна соба / Маси

21 мај 15:01Тросед, двосед и фотелја од Симпо

Се продаваат тросед, двосед и фотелја од Симпо во одлична состојба ко...


13.500 МКД
или предлог цена
22 апр 16:02SE PODARUVA

Podaruvam racno izraboteni rezbi na drvo 070465973


По Договор
или предлог цена
18 фев 16:362 кожни троседа

2 троседа од БОКС кожа - Италијанско производство,едниот се пушта. Од...


400 €
или предлог цена
Гевгелија

Дневна соба / Троседи

20 авг 20:30SIMPO agolna garnitura odlicno zacuvana

Се продава одлично зачувана аголна гарнитура на SIMPO


160 €
или предлог цена
21 дек 22:14Trosed dvosed i fotelja garnitura SIMPO

Se prodavaat dvosed,trosed i fotelja, polno bukovo drvo, stof, kupeni...


22.000 МКД
или предлог цена
13 јул 13:24Trosed i 2 fotelji Simpo

Se prodava trosed + 2 fotelji. Kupeni od Simpo. Zacuvani, vo odlicna ...


250 €
или предлог цена
09 јул 07:54Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам