118 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Otkup na knigi od site oblasti

Makedonski srpski i angliski


1 €
или предлог цена
Вчера 23:58Голем Тојбнеров Кувар

Голем Тојбнеров кувар, нов, неотпакуван....енциклопедија


3.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Останато

Вчера 00:11Praven fakultet knigi

Se prodavaat knigi za fakultet pravni nauki i del za demografski nauk...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Литература за факултет

04 окт 05:24Medicinska enciklopedija knigi kniga

10 knigi, odlicno socuvani, Medicinska enciklopedija, od 1965 god.......


4.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Книги / Наука

03 окт 10:34Mala enciklopedija prosveta knigi kniga

Mala enciklopedija prosveta, dve knigi... istorija nad istorijata se ...


2.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Книги / Останато

03 окт 10:34Leksikon stranih reci i izraza kniga knigi

Leksikon stranih reci i izraza od Milan Vujaklija...socuvana...cena: ...


1.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Книги / Речници

03 окт 10:34Dante Aligieri Pekolot Pakao knigi Bozenstvena komedija

Dante Aligieri Pekolot Bozenstvena komedija... original kniga od 1937...


3.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Книги / Проза /Поезија

03 окт 10:33PRODAVAM KNIGI ZA SERVISERI NA BELA TEHNIKA!

Prodavam knigi za serviseri na Bela Tehnika. Cena po dogovor. Tel: 07...


1 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Книги / Останато

01 окт 16:20Knigi za FEIT

Se prodavaat knigi za Elektro Fakultet od 1-4 godina. Matematika 1-4,...


100 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Литература за факултет

01 окт 16:13PETRE M. ANDREEVSKI, KOLEKCIJA 7 DELA

Novi kvalitetni knigi, 7 dela od Petre M. Andreevski izdavac Taberna...


700 МКД
или предлог цена
30 сеп 19:04KOLEKCIJA 9 DELA OD ERICH MARIA REMARQUE

odlicno socuvani srpska edicija izdavacka kuka - otokar kersovani ...


1.000 МКД
или предлог цена
30 сеп 19:04SVETSKI DELA, mnogu povolno!!

odlicno socuvani, srpska edicija 1. RAT I MIR, TOLSTOJ, 2 TOMA 2. A...


1.500 МКД
или предлог цена
30 сеп 19:03prodavam knigi za medicina. novi

novi


700 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Книги / Наука

26 сеп 13:32ДИПЛОМСКИ, СЕМИНАРСКИ, СТРУЧНИ ТРУДОВИ...

Брза и професионална изработка на стручни трудови, семинарски, диплом...


500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Останато

26 сеп 10:45Socijalna rabota i socijalna politika

Komplet 5 knigi plus priracnik 1000den.


1.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Литература за факултет

12 сеп 21:00Atlasi za veterinarni nauki

Se prodavaat tri atlasi za studenti po Veterina


4.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Литература за факултет

06 сеп 19:49Klasici

100den parce


100 МКД
или предлог цена
06 сеп 19:04ГОЛЕМ РЕЧНИК АНГЛИСКО-СРПСКИ

Продавам голем Англиско-Српски и Српско-Англиски РЕЧНИК, во 2 тома, M...


3.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Книги / Речници

04 сеп 19:49Продавам стрипови и албуми ММ од Дневник, од ВЧ, и македонск

Продавам стрипови и албуми: ### КОМПЛЕТ 1 ММ-Дневник Вкупно 20-25 п...


100 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Останато

29 авг 23:04Продавам нови,зачувани учебници,збирки и работни учебници за

Продавам нови,зачувани учебници,збирки и работни учебници за сите пре...


1 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Школски учебници / Останато

29 авг 18:06Otkupuvam polovni knigi

Otkupuvam polovni kngi


80 МКД
или предлог цена
12 авг 16:31Evtini knigi

Od 150 do 250 den, kompletot Lord of the Rings na Tolkin e 900 den. K...


150 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Книги / Проза /Поезија

10 авг 08:20Se prodavaat italijanski recnici

Se prodavaat italijanski recnici. Recnicite se tie od slikata i se ka...


1.200 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Книги / Речници

03 авг 21:09Enciklopedi

Povolno


1 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Останато

01 авг 22:47Книги

Продавам различни книги и лектири одлично сочувани,а повеќето се ниед...


По Договор
или предлог цена
24 јун 16:38zosto 1000 zatoa

knigata e na makedonski kako na slikite


400 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Останато

02 јун 17:36Skopje enciklopedija kniga knigi

Skopje enciklopedija, socuvana... cena: 1000 denari


1.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Книги / Историја

02 јун 13:54Interna medicina Botteri kniga knigi

Interna medicina Botteri, socuvana... cena: 1000 denari


1.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Книги / Наука

02 јун 13:41Ucebnik pedijatrije kniga knigi pedijatrija

Ucebnik pedijatrije, super sostojba, ocuvana kniga... cena: 1000 dena...


1.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Книги / Наука

02 јун 13:36Otkup na razni knigi

Beletristika klasici kompleti struchni filozofija psihologija istorij...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Книги / Белетристика

10 мај 22:22Prodazba i otkup na knigi

Na razni knigi mozete da mi pishete i na viber


1 €
или предлог цена
10 мај 00:08Продавам книги на Македонски и Англиски.

НАПОМЕНА ПО КАРГО ИСПРАЌАМ НАРАЧКИ МИНИМУМ 800 ДЕНАРИ https://d...


500 МКД
или предлог цена
05 мај 11:48Уметничка Енциклопедија "Opća Povijest Umjetnosti"

Убаво зачувана уметничка енциклопедија од 720 страни, издание на MOZA...


2.900 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Книги / Декоративна уметност

05 мај 11:48Илустриран Оксфорд Речник на англискиот јазик

Продавам "Илустриран Оксфорд Речник на англискиот јазик" од 1008 стра...


2.900 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Книги / Речници

05 мај 11:48GOLEM ENCIKLOPEDISKI RECNIK

ПРОДАВАМ ГОЛЕМ ЕНЦИКЛОПЕДИСКИ РЕЧНИК, ВО 2 ТОМА, АНГЛИСКО-СРПСКИ И СР...


4.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Литература за факултет

04 апр 21:24Медицинска енциклопедија

Продавам медицинска енциклопедија, 6+ 1 тома, кожен повез, сосема н...


5.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Литература за факултет

12 мар 22:51Списанија "Филмски свет",поволно,тел.023246241

Јавувај те се на 075/343188 075/343188 Продавам списанија "Филмски с...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Книги / Белетристика

06 мар 21:14Stripovi (стрипови)

Prodavam stripovi dobra kondicija: -Dilan dog 100den Mkomiks br 1...


2.800 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Списанија и магазини

22 ное 13:52Komplet Knigi od Lenin so tvrda korica

Se prodavaat dela od Lenin - komplet od 40 knigi so tvrda korica (sam...


10.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Книги / Останато

18 ное 00:50Otkupuvam kompleti

Otkupuvam kompleti knigi na srpski i makedonski jazik slicni na knigi...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Книги / Белетристика

29 окт 16:09Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам