Карпош
Подкатегорија:
                   
275 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

PRODAVAM SONY,YAMAHA NAKAMICHI,AIWA,PANASONIC,UHER

PRODAVAM AUDIO HI FI OPREMA,od licna kolekcija: dek: AIWA ADR 70...


60 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Останато

Вчера 23:00Originalni zvucnici JBL TLX 235 + kenwood KA550D zasilivac

Prodavam Originalni socuvani i 100% ispravni zvucnici samostoecki mod...


10.500 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
12.000 МКД
Карпош / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

Вчера 09:55SANSUI RZ-3000

Tuning range: FM, MW Power output: 50 watts per channel into 8Ω (s...


1 €
или предлог цена
24 ное 21:23JVC AX-E95

Speaker load impedance: 8Ω (minimum) Digital inputs: coaxial, opti...


2.200 МКД
или предлог цена
24 ное 17:40SONY WM-D3 Professional Walkman

Direct Drive Potrebno mu e servisiranje (poznatata mana zapcanikot)....


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Останато

24 ное 11:25Zvucnici CABASSE MC170 ANTIQUA

Se prodavaat cabasse zvucnici kupeni pred 3 godini vo alfa audio.Zvuc...


23.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

23 ное 13:32BOSE 700 Bluetooth Slusalki

Se prodavaat novi neotpakuvani Bose 700 slusalki. Kupeni vo germania...


250 €
или предлог цена
- 99 % Попуст
18.000 €
Карпош / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Слушалки

23 ное 12:44Pioneer

Se prodava subwoofer pioneer So pojacalo ground zero pojacalo


200 €
или предлог цена
23 ное 11:36Prodavam menuvam Pioneer A602R

Prodavam-menuvam pojacalo Pioneer A602R Pojacaloto ima prijaten de...


7.500 МКД
или предлог цена
23 ное 10:57POJACALO AV RECEIVER

VO ISPRAVNA SOSTOJBA CENI OD 800 DO 150 EVRA Tel. 071 264 065


100 €
или предлог цена
23 ное 08:45KENWOOD KA 5020

VO ISPRAVNA SOSTOJBA Tel. 071 264 065


80 €
или предлог цена
23 ное 08:45SONY STR DB 925

VO ISPRAVNA SOSTOJBA Tel 071 264 065


120 €
или предлог цена
23 ное 08:45HARMAN CARDON AVR 235

VO ISPRAVNA SOSTOJBA Tel. 071 264 065


150 МКД
или предлог цена
23 ное 08:45PIPNEER VSX609RDS

VO ISPRAVNA SOSTOJBA Tel. 071 264 065


100 €
или предлог цена
23 ное 08:45CD sharzer za Alfa Fiat i dr modeli

ISPRAVEN CD-SHARZER PASUVA ZA ALFA, FIAT ITN


25 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Hi-Fi / Аудио / ЦД плеери

23 ное 01:23ONKYO INTEGRA A-S 810 PRO

Power output: 75 watts per channel into 8Ω (stereo) Surround output:...


150 €
или предлог цена
22 ное 18:30Kabel Audioquest Alpha-Snake IC interkonekcijski kabli

Se prodavaat Audioquest Alpha-Snake, IC RCA, interkoneciski kabli so ...


1.600 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Останато

21 ное 11:57PIONEER FX-450L vo dobra sostojba

FM/AM digital synthesizer tuner


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Останато

20 ное 18:49JBL EC25

Specifications Type: 2 way, 3 driver center channel loudspeaker F...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

20 ное 18:49JBL Northridge E10 2-wAY

Speaker System Typespeaker Additional Featuresgold-plated connectors...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

20 ное 18:48Звучници Canton GLE-60 Vintage zvucnici

Продавам Canton GLE-60, VINTAGE звучници, еднa од најдобрите серии на...


149 €
или предлог цена
- 12 % Попуст
169 €
Карпош / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

20 ное 10:00PRODAVAM SUBWOOFER PIONEER S-W 39

Prodavam subwoofer PIONEER S-W 39,vo odlicna sostojba ,voopsto ne e ...


2.600 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

19 ное 19:20DCSk 10m - 2x6mm² кабел за звучник / Kabel za zvucnik

Продавам нов 2х 6мм2 кабел за звучник оригинал купен од германија 10 ...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Останато

19 ное 19:11teufel ultima 40 mk2

Донесени од Германија, прв корисник, купени 2018 година. ги продавам ...


18.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

19 ное 19:11Musical fidelity B1

Prodavam Musical Fidelity B1 integriran zasiluvac,remek delo na eden ...


250 €
или предлог цена
19 ное 17:25Technics midi sistem vintage

Japonski komplet od 1984. Masiven-tezok, a so midi dimenzii (31.5 cm)...


640 €
или предлог цена
19 ное 16:05Pojacalo Beniton

Prodavam pojacalo Beniton vo izvonredna sostojba od domasna kolekcija...


6 €
или предлог цена
- 90 % Попуст
60 €
19 ное 13:02harman kardon zvucnici

Harman Kardon Multimedia Speaker System DP/N 072XTC Computer Speakers...


900 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

19 ное 12:39Звучници Canton GLE-60 Vintage zvucnici

Продавам Canton GLE-60, VINTAGE звучници, еднa од најдобрите серии на...


159 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
169 €
Карпош / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

18 ное 13:07ONKYO INTEGRA TX-NR900E

Prodavam NEISPAVEN Onkyo tx-nr900e. Pri upotreba ednostavno se izgasi...


1 €
или предлог цена
18 ное 09:22Panansonic SG-HM10L+CD Panasonic + gratis ploci

Prodavam ocuvan Panasonic sistem +cd na nego ima tjuner, kasetofon i ...


50 €
или предлог цена
17 ное 15:13MARANTZ PM 420

Power output: 40 watts per channel into 8Ω (stereo) Frequency resp...


1 €
или предлог цена
16 ное 18:48Грамофон Crown (Unitra) GS-461

Продавам релативно сочуван и целосно фунцкионален мануелен грамофон с...


3.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Грамофони

14 ное 11:23Грамофон Toshiba Aurex SR-P5F

Продавам зачуван и функционален директ драјв грамофон, со pitch contr...


3.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Грамофони

14 ное 11:23Yamaha a-s 700

Prodavam pojacalo Yamaha A-S 700 vo top sostojba 10-10.Koristen vo do...


350 €
или предлог цена
13 ное 22:37Gramofonski glavi Technics Ortofon

Socuvani i ispravni vintage gramofonski MM glavi. Retki na ponuda. ...


4.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Грамофони

13 ное 11:32Struen kabel 1.5m

Prodavam struen kabel 1.5m.


100 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Останато

13 ное 09:18Prodavam CANTON GLE 409

Доколку барате квалитетни звучници за реална цена ви ја нудам оваа а...


300 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

13 ное 06:47.prodavam sistem so zvucnici

Prodavam zvucnici so AIVA SISTEM


13 €
или предлог цена
- 92 % Попуст
160 €
12 ное 17:16Magnat supreme 202

Kako novi magnat supreme 202. Podobri od nekoi izvikani firmi.


9.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

12 ное 15:51Страна 1 од 7

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам