Тетово
                   
266 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Intel Core i7-6700 i7 6700 3.4 GHz Quad-Core Quad-Thread 65W

Intel Core i7-6700 3.4 GHz Quad-Core Quad-Thread 65W CPU Processor LG...


Денес 17:22SE prodava skoro NOV CPU AMD RYZEN 5 1600

KORISTEN SAMO 12 MESECI=NOV PROCESOR SO GARANCIJA VALIDNA USTE 2god(A...


Денес 17:08  НОВ ОГЛАС

se prodava GTX WINDFORCE 2X 1050 2GB-OC

ja prodavam zatoa sto kupuvam nova graficka so 8 GB=pomocna karta,,,a...


Денес 17:00  НОВ ОГЛАС

CPU Intel Core i3-8100 Quad 3.6 GHz LGA 1151 6M

Processorot e skoro nov vo odlicna sostojba, e koristen samo nekolku ...


2.500 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
3.000 МКД
Денес 14:26  НОВ ОГЛАС

Baterija za Laptop Nova !!! 2000den

Se prodava baterija za laptop nova neotpakuvana ,kupena vo prodavnica...


200 МКД
или предлог цена
Тетово

Останато

Денес 12:39HDD TOSHIBA 1TB 2.5" SATA

Prodavam HARD DISK Toshiba hdd 1TB, 2.5" Golemina Moze da se koristi...


1.000 МКД
или предлог цена
Денес 12:34Apple Pencil

Novo vo kutija


5.000 МКД
или предлог цена
Тетово

Таблети

Денес 12:01Laptop Asus I5

Mnogu socuvan Llaptop (kako nov) plus_-RANEC-_ Asus I5 Ram memory 8Gb...


248 €
или предлог цена
Денес 11:16Grafika Sapphire Nitro Radeon RX580 (8 GB)

Grafika e kako Novo, nikogas ne e koristeno za mining ili gaming, kom...


Денес 11:16  НОВ ОГЛАС

Laptop Dell

Se prodava laptop Dell vo odlicna sostojba , so 8GB Ram , I5 processo...


320 €
или предлог цена
Денес 08:30Lenovo E31 Laptop

Se prodava laptop Lenovo , vo odlicna sostojba so 8gb RAM memorija , ...


110 €
или предлог цена
Денес 08:30Menuvanje na bakarni plocki/copper plates za graficki/GPUs

Menuvam bakarni padovi/copper pads za graficki Pristignata NOVA ko...


Вчера 22:17Lenovo E31 Laptop

Se prodava laptop Lenovo E31 vo odlicna sostojba, mnogu malku koriste...


120 €
или предлог цена
05 окт 12:41Lenovo PC so 8GB RAM i5 CPU

Shitet kompjuter Lenovo Thinkcentre m92 ne gjendje te mrekullueshme m...


8.000 МКД
или предлог цена
- 11 % Попуст
9.000 МКД
05 окт 12:10nov laptop dell latitude 3510

Se prodava nekoristen laptop-dell latitude 3510 so slednava konfigura...


20.000 МКД
или предлог цена
04 окт 14:49GAMING PC ROG STRIX ASUS

CPU-Core i7-7700 3.60ghz up to 4.20ghz RAM- 16Gb GPU- GTX 1060 3Gb ...


450 €
или предлог цена
04 окт 10:44NAJNOVI MAPI ZA BMW E60 2022 GODINA EKSTRA CENI

SE PRODAVAAT NAJNOVI MAPI ZA NAVIGACII NA 3 CEDINJA 2021 GOD. ZA BMW ...


700 МКД
или предлог цена
03 окт 07:04NAJNOVI MAPI ZA AUDI 2022 GODINA EKSTRA CENI

SE PRODAVAAT NAJNOVI MAPI ZA NAVIGACII ZA AUDI 2022 GODINA ZA CELA EV...


700 МКД
или предлог цена
Тетово

Останато

03 окт 07:04ORGINALNI POLNACI ZA SITE LAPTOPOVI EKSTRA CENI

SE PRODAVAAT ORGINALNI POLNACI ZA SITE VRSTI NA LAPTOPOVI: DELL HP...


03 окт 07:04PREINSTALACIJA I SERVISZA KOMPJUTERI I LAPTOPOVIEKSTRA CENA

Preinstalacija i servis na kompjuteri i laptopovi na lice mesto. Ima...


300 МКД
или предлог цена
Тетово

Останато

03 окт 07:03Se prodava a moze i zamena

Laptopot e vo dobra sostojba raboti odlicno Napomena laptopot e bez...


5.500 МКД
или предлог цена
02 окт 21:50Gps tracker

Gps za motor ili avtomobil raboti na 12 volti mnogu malku koristen mo...


2.200 МКД
или предлог цена
Тетово

Останато

02 окт 21:50Zvucnici za pc ili telefon

Pase za sve mobil ili loptop ili pc so site dotadoci Moze i zamena ...


1.000 МКД
или предлог цена
Тетово

Останато

02 окт 08:57MAWINKIT program za dizajniranje na mebel

MawinKit е професионална алатка за 3Д - дизајнирање на мебел и де...


1.500 МКД
или предлог цена
01 окт 19:12Thunderbolt Adapter Cable 3m ( Type C to thunderbolt 2)

Kupeni se po greska Thunderbolt Adapter ( Type-C to Thunderbolt 2) ...


4.000 МКД
или предлог цена
01 окт 18:55Thunderbolt Adapter Cable 3m

Se prodavat deka pogresno kupeno se Type C to Thunderbolt Adapter ...


01 окт 18:49SE PRODAVAAT RAM MEMORII ZA KOMPJUTER I ZA LAPTOP EKSTRA CEN

SE PRODAVAAT RAM MEMORII ZA KOMPJUTER I ZA LAPTOP TESTIRANI TESTIRANI...


1 МКД
или предлог цена
01 окт 17:15NAVIGACIJA ZA LANDROVER 2019 GODINA EKSTRA CENA

SE PRODAVA NAJNOVA NAVIGACIJA ZA LANDROVER 2019 ZA CELA EVROPA M...


700 МКД
или предлог цена
Тетово

Останато

01 окт 17:15EKRAN ZA LAPTOP LED SCREEN 15.6 40 PINSKI KAKO NOVEKSTRACENA

SE PRODAVA EKRAN ZA LAPTOP LED SCREEN 15.6 40 PINSKI KAKO NOV GRAT...


1.500 МКД
или предлог цена
01 окт 17:14INSTALIRANJE NA NAJNOVI MAPI ZA NAVIGACII EKSTRA CENA

INSTALIRANJE NA NAJNOVI MAPI ZA NAVIGACII I RADIA KINESKI ANDROID R...


300 МКД
или предлог цена
01 окт 17:14HDMI SO HDMI KABLI NOVI EKSTRA CENA

Se prodavaat kabli hdmi so hdmi novi za ekstra cena Kablite se so do...


100 МКД
или предлог цена
Тетово

Останато

01 окт 17:03FIFA 22 (PS4) + FIFA 20 (PS4)

2 igri


2.000 МКД
или предлог цена
01 окт 16:02Laptop dell moze zamena

Kompijuterot e vo dobra sostojba i raboti sovrseno


5.500 МКД
или предлог цена
01 окт 12:26Desktop PC - go menuvam za 250GB SSD

core 2 duo procesor 80 gb hdd


40 €
или предлог цена
01 окт 09:58RAM HP po 2 gb ddr3 (4x2gb ddr3) PC3 12800 800MHz

prodavam cetri plocki HP po 2 gb ddr3 (4x2gb ddr3) PC3 12800(800MHz) ...


1.800 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
2.000 МКД
30 сеп 09:39Lcd monitor

Prodavam lcd monitor vo dobra sostojba. 15 ''


1.300 МКД
или предлог цена
30 сеп 07:23Helium miner antena lmr kabel хелиум минер антена лмр кабел

Prodavam lmr kabli za helium mineri. Komplet so konektori.


1 €
или предлог цена
28 сеп 17:45ASUS G35CG i7-11700KF/Z590-E Gaming/16 GB DDR4 RAM/SSD 512GB

Се продава high-end ASUS ROG G35CG десктоп куќиште со следната конфи...


1.699 €
или предлог цена
28 сеп 17:44Ipad pro M1 11”

Se prodava Ipad pro M1 11” vo perfektna sostojba bez grebnatinka, kor...


47.000 МКД
или предлог цена
Тетово

Таблети

28 сеп 13:38Brz Kompjuter (i7-9700K-1TB - NVIDIA GeForce GTX -Asus 24")

!!! Kontakt broj: 075324342 !!! Moze da se isprati preku kargo niz ...


58.900 МКД
или предлог цена
28 сеп 10:26Страна 1 од 7

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам