Подкатегорија:
                   
45 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Часови за пијано

Приватни часови за пијано (теорија на музика, солфеж и инструмент хар...


400 МКД
или предлог цена
Денес 09:47Izrabotka na diplomski i seminarski raboti

Изработка на: - Дипломска работа - Семинарска - Проектни задачи -...


По Договор
или предлог цена
Вчера 11:48PREVODI OD ANGLISKI NA MAKEDONSKI I OBRATNO

Prevodi od Angliski na Makedonski jazik i obratno. 150 denari strana....


150 МКД
или предлог цена
13 авг 16:08Obuka-kurs Informatika Microsoft C++ HTML

▫️Obuka kurs za poveke vidovi kompjuterski programi I jazici. Micro...


По Договор
или предлог цена
13 авг 11:51МАТЕМАТИКА, ФИЗИКА, МАШИНСКИ предм. ONLINE и КЛАСИЧНИ часови

ONLINE и со ФИЗИЧКО ПРИСУСТВО приватни часови по МАТЕМАТИКА, група МА...


200 МКД
или предлог цена
12 авг 14:46Часови за изработка на магистерски и други трудови

Доколку треба да ја пишувате вашата магистерска, но не знаете од каде...


600 МКД
или предлог цена
31 јул 23:45Часови -Математика, Математика за економисти, Калкалус

Часови по Калкалус, Математика за економисти и Математика за студенти...


400 МКД
или предлог цена
13 јун 21:43Online часови по хемија

Јас сум магистер по Хемија и држам часови по хемија за сите возрасти ...


1 €
или предлог цена
15 мај 10:35Oddelenski nastavnik dava casovi

Oddelenski nasavnik dava casovi od 1 do 5 oddelenie po site predmeti ...


1 МКД
или предлог цена
09 мај 11:16ПРИВАТНИ ЧАСОВИ ПО СОЛО - ПЕЕЊЕ, МУЗИЧКА ТЕОРИЈА И СОЛФЕЖ

Дипломиран музичар на одсек соло - пеење Давам приватни часови по: ...


500 МКД
или предлог цена
02 мај 15:00ПРИВАТНИ ЧАСОВИ ПО СОЛО - ПЕЕЊЕ, МУЗИЧКА ТЕОРИЈА И СОЛФЕЖ

Дипломиран музичар на одсек соло - пеење Давам приватни часови по: ...


500 МКД
или предлог цена
02 мај 14:59Часови по Математика

Држам часови по Математика за ученици од школска возраст. 1 Час (60 ...


300 МКД
или предлог цена
12 мар 15:33Часови по Англиски Јазик

Држам часови по Англиски јазик за ученици од школска возраст. 1 Час ...


300 МКД
или предлог цена
12 мар 15:31Часови по програмирање

Часовите се online, обука за програмирање во C++ и Python, (платформа...


600 МКД
или предлог цена
08 мар 01:05Часови по англиски јазик

Individualni casovi po angliski za ucenici (po skolski ucebnici) vo K...


500 МКД
или предлог цена
14 фев 17:01Часови по хемија, физика и математика за основно образование

Решавање задачи, домашни работи, подготовка за тестови


300 МКД
или предлог цена
28 јан 12:18Casovi po Matematika

Davam privatni casovi po Matematika za sredno i osnovno obrazovanie. ...


400 МКД
или предлог цена
12 дек 10:59Oddelenski nastavnik dava casovi

oddelenski nastavnik dava casovi od prvo do petto oddelenie caci 0782...


300 МКД
или предлог цена
07 ное 18:16Преводи од Англиски на Македонски и обратно

Преводи од Англиски на Македонски и обратно. 200 денари страна. 078 ...


200 МКД
или предлог цена
18 окт 22:23Casovi po angliski jazik online

Држам приватни часови по англиски јазик по школска програма. Работа с...


250 €
или предлог цена
12 окт 15:00Часови по Математика

Часови по Математика за: Високо образование Средно образование Осн...


1 €
или предлог цена
16 сеп 07:38Часови по математика/ Casovi po matematika

Почитувани ученици и родители, Учебната година започна и време е д...


300 МКД
или предлог цена
05 сеп 09:52Чување и дополнителни часови - Cuvanje i dopolnitelni casovi

Професорка по одделенска настава со повеќедецениско искуство и одличн...


1 МКД
или предлог цена
11 јун 10:08Инвидуални онлaјн часови по германски јазик

Ученик во трета година, средно образование, во специјална германска п...


250 МКД
или предлог цена
21 мај 09:48Приватни часови по ХЕМИЈА

Privatni casovi po hemija za osnovno sredno i fakultetsko obrazovanie...


1 МКД
или предлог цена
12 мај 11:25ЧАСОВИ ПО СМЕТКОВОДСТВО СО МОЖНОСТ ЗА ОНЛАЈН И БИЗНИС ПЛАН

Одржувам часови по сметководство со можност за ОНЛАЈН настава за студ...


400 МКД
или предлог цена
12 мар 16:10CASOVI PO SMETKOVOSTVO SO MOZNOST ZA ONLINE I BIZNIS PLANOVI

Odrzuvam casovi po smetkovodstvo so moznost za ONLINE nastava za stud...


400 МКД
или предлог цена
12 мар 16:10Изработка на академски трудови по поволна цена

Професионална и квалитетна изработка на: -Семинарски трудови -Дипло...


5 €
или предлог цена
15 дек 13:06Научете word, excel , outlook, internet

Основен и напред пакет за работа со Microsoft Office за деца и возрас...


1 МКД
или предлог цена
01 дек 10:11Angliski jazik / Англиски јазик

Држам приватни часови по англиски јазик по школска програма. Работа с...


1 МКД
или предлог цена
17 сеп 13:36Есеи, состави, преводи - германски јазик

Пишувам есеи, состави на сите зададени теми од германски на македонск...


400 МКД
или предлог цена
12 сеп 01:19Приватни часови по математика

Приватни часови по математика за основно образование. 1 час(60 мин.) ...


По Договор
или предлог цена
01 мар 11:00Часови по флејта

Приватни часови по флејта за сите возрасти, почетници и напредни. Час...


400 МКД
или предлог цена
29 сеп 15:29Angliski jazik

Држам приватни часови по англиски јазик по школска програма. Работа с...


200 МКД
или предлог цена
18 сеп 10:09Poceten kurs po angliski jazik

Почетен курс по англиски јазик за возрасни. Цена 250 ден/час индивиду...


2 €
или предлог цена
19 авг 15:17Devojka za rabota vo edukativen centar

Se bara devojka za rabota vo Edukativen centar vo Skopje vo Kisela vo...


По Договор
или предлог цена
17 јул 09:45Англиски јазик

Научете англиски јазик за време на летниот распуст!!! Летен курс по а...


250 МКД
или предлог цена
08 јул 09:57Часови по гитара и пеење

Професионален музичар Васко Џива држи часови по гитара и пеење. Часо...


250 МКД
или предлог цена
30 дек 21:40Casovi po hemija

Privatni casovi po hemija za sredno i osnovno obrazovanie


350 МКД
или предлог цена
22 ное 21:36Часови по ХЕМИЈА

Држам приватни часови по Хемија за основно и средно образование.


350 МКД
или предлог цена
22 ное 21:36Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам