Битола
                           
2914 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

SE IZNAJMUVA OBJEKT 300m2

Objektot se naoga vo Frinko. Moze i pola da se iznajmi bidejki fizic...


111.111.111 €
или предлог цена
15 мар 08:23



Промовирано

Se izdava stan pogoden za povekje namenii

Se izdava stan na ulica Vasko Karangelevski karshi pedagoshki fakulte...


По Договор
или предлог цена
Битола

Станови

20 мар 16:58



Промовирано

Продавам деловен простор

Продавам деловен простор 162 м2 приземје, на улица Тодор Паница, во б...


1 €
или предлог цена
Вчера 13:00



Промовирано

Nov stan Hitno

Se prodava nov stan vo oblasta vo novata zgrada Arija vo lamela 1 na ...


75.000 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 01:59



Куќа дуќан. Битола, центар

Се продава куќа со деловен простор во центарот на Битола, отспротива,...


475.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 01:14



Dukan kaj Oficerski

Se iznajmuva 60m2 deloven prostor, 59m2 vizba/magacin, 182m2 dvor. Gr...


1 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

Денес 01:14



Kukja za dogradba/Куќа за доградба

Se prodava kukja za dogradba vo D.Orizari(100 metri posle uchilishtet...


8.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 00:46



Станови во градба на ул. Широка во БИТОЛА

Се продаваат станови во градба на ул. Широка во Битола. Краен рок з...


900 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 22:46



Деловен простор од 140м² во строг центар

Се издава деловен простор во строг центар- на семафорите Стара Болниц...


1 €
или предлог цена
Вчера 22:46



SE PRODAVA MESTO SO STARA KUKA VO CENTAROT

Se prodava plac so markica i plateni komunali vo centarot na bitola, ...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 22:45



Деловен простор в центар

Се издава/ Се продава деловен простор во Бизнис Центарот кај Градскио...


По Договор
или предлог цена
Битола

Дуќани

Вчера 21:34



KUKJA NA VLEZOT OD DIHOVO 1300MK

SE PRODAVA VIKEND KUKJA NA VLEZOT OD SELO DIHOVO KOE SE NAOGJA NA 780...


1 €
или предлог цена
Битола

Викенд куќи

Вчера 21:13



Се продава градежна парцела 2000м2

Се продава градежна парцела 2000м2 бр на парцела 710 со можност за пр...


1 €
или предлог цена
Вчера 20:31



plac

Се продава плац 471м2, кој се наоѓа во близина на хотел Битола.


По Договор
или предлог цена
Вчера 20:09



Parcela 14000 m2

Se prodava parcela vo Demir Hisar so povrsina od 14000m2 so prist...


9 €
или предлог цена
Вчера 19:48



Se prodava hitno poradi preselba cena povolna

Se prodava kujkata poradi preselba vo stranstvo cena povolna kujkata ...


50.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 19:39



SE IZDAVA MAGACIN DO BIS AUTO VO BLIZINA NA SINPEKS HIDROTEK

- SE IZDAVA MAGACIN - Magacinot se naoga na glavniot magistralen pat ...


По Договор
или предлог цена
Битола

Магацини

Вчера 19:23



MAGACINI DUKANI DELOVEN PROSTOR

se izdavat magacini so razlicna golemina od 50 do 500 m2 isto taka se...


1 €
или предлог цена
Битола

Магацини

Вчера 18:56



Се продава деловен простор 43м2 во старата чаршија во Битола

Продавам деловен простор - канцеларија, лоциран во објектот Авра (La ...


40.000 €
или предлог цена
Вчера 18:49



Plac

Itno se prodava niva(plac) vo atarot na s.Bistrica Bitolsko.Placot e ...


По Договор
или предлог цена
Вчера 18:03



prodavam stara kukja za rusenje

dzvonete na 075209546


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 17:57



  НОВ ОГЛАС

Плацеви за Фотоволтаици

Се издава или продава земјиште за поставување на фотоволтаични центра...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 17:33



СЕ ИЗДАВА деловен и магацински простор во Битола,

СЕ ИЗДАВА деловен и магацински простор на главен пат Битола- Прилеп, ...


1 €
или предлог цена
Вчера 17:21



Se prodava gradezno zemjiste vo Gorno orizari

-Se prodava plac za kuka -Cist imoten list (eden sopstvenik) -Elabor...


14.000 €
или предлог цена
Вчера 16:56



Топ стан на Ружа Делчева

Се продава комплетно реновиран 2018, наместен со нов мебел многу крат...


39.000 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 16:53



Dukan vo SEHEREZADA

Se prodava moze I zamena


33.000 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

Вчера 16:38



СЕ ПРОДАВА КУЌА ВО НАС.СТРЕЖЕВО

Куќата е на одлична локација во нас.Стрежево. Два спрата по 86м2 ...


65.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 15:34



Se iznajmuva izdava stan sloboden do juni

Stanot e sloboden od sega do 5ti juni(cena niska po dogovor ) Na 3...


10 МКД
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 15:09



СЕ ПРОДАВА СТАН НА ШИРОК СОКАК- STAN NA SHIROK SOKAK- CENTAR

Се продава стан на Широк Сокак, 38м2 над парфимеријата Shatze, наспро...


52.000 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 14:14



SE IZDAVAAT LUKSUZNI APARTMANI ZA STRANCI

Se izdavaat dva luksuzno opremeni apartmani za stranski posetiteli vo...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 14:10



Bungalov vo Asamati

Kupuvam bungalov vo Asamati do 10000 evra namesten.Mozi i ne namesten...


10.000 €
или предлог цена
Битола

Викенд куќи

Вчера 14:05



Се продава куќа во Битола

Продавам куќа на ул. МАРА ЈОСИФОВА бр. 14 приземје 57 м2 спрат 67 м2 ...


55.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 14:01



ДЕЛОВЕН ПРОСТОР НА ЕКСКЛУЗИВНА ЛОКАЦИЈА

СЕ ИЗДАВА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР: - Се наоѓа на улица Довлеџик, една од н...


1 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

Вчера 13:07



Куќа во центар

Куќата се наоѓа во центар, под камен мост, има чист имотен лист, по д...


72.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 13:01



SE PRODAVA KUKJA VO CENTAROT NA BITOLA !!!

SE PRODAVA. Kuкјata se naogja pozadi gimnazijata Taki Daskalot , nasp...


75.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 13:00



Дуќан во центар на БИТОЛА

Се изнајмува Дуќан во центарот на Битола Приземје во зграда Обител...


1 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

Вчера 13:00



Апартмани

Се издаваат дневно 2 луксузно опремени апартмани оддалечени 210 м.од ...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 13:00



Квалитетна куќа во центарот, ул.Солунска, 40000е итно

Куќата е на високо приземје со визба 13м2, бетонска плоча, паркет, ПВ...


40.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 13:00



Продавам деловен простор

Продавам деловен простор 162 м2 приземје, на улица Тодор Паница, во б...


1 €
или предлог цена
Вчера 13:00



Se prodava kuca

Se prodava kuca Prizemje + kat So vkupna povrsina od okolu 85m2 ...


60.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 13:00



Kompletno opremena kukja blisku do centar

Kukjata e vselena pred 6 godini. Ima dve ploci(moznost za potkrovje)...


55.500 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 12:46



Se izdava dukan vo stara carsija 25+23 m2

Se izdava dukan vo stara carsija 25+23 m2 so sanitaren cvor nasproti...


1 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

Вчера 11:59



Куќа, штала, плевна, двор, бавча во Раштани, Б-ла

Во село Раштани, Битола се продава: Веднаш вселива куќа; Штала и плев...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 11:52



Страна 1 од 73

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам