Аеродром
                           
5875 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

SE IZDAVA PRAZEN STAN

Se Izdava Prazen stan od 55m2 , so dve spalni sobi na prvi kat vo nas...


250 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

12 сеп 19:42Промовирано

KRATOK PRESTOJ/DNEVEN PRESTOJ/SHORT STAY

Iznajmuvam stan za kratok prestoj, vo Aerodrom kaj tobako 2. Nov ne v...


1.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Вчера 13:02Промовирано

Se prodava stan vo Aerodrom, vo kompleksot "Kosmos"

Se prodava stan vo izgradba vo Aerodrom, vo kompleksot "Kosmos" vo bl...


97.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Вчера 13:00Промовирано

Se izdava trosoben stan vo Novo Lisice pozadi Okta

Se izdava namesten trosoben stan vo Novo Lisice pozadi benzinskata bu...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 00:01Delovni kancelarii pozadi capitol

Se izdava deloven prostor 70 m2 vnatresen prostor 10 m2 terasa 4 kanc...


230 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
250 €
Аеродром / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Вчера 23:35KUKJI VIKENDICI VILI KONTEJNERI KONTEJNER KUKJICKI

KEN PANEL VI NUDI MONTAZNI KUKJI DO KLUC NA RAKA


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Бараки, киосци, трафики

Вчера 23:27KONTEJNERI KONTEJNER GARAZI VIKEND KUKJI VILI

drveni brvnari sekakvi vidovi i po zelba na kupuvacot


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Бараки, киосци, трафики

Вчера 23:27KONTEJNERI KONTEJNER GARAZI VIKEND KUKJI VILI

KEN PANEL MONTIG


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Бараки, киосци, трафики

Вчера 23:21KONTEJNER KONTEJNERI VIKENDICA GARAZI HALI VILI

KEN PANEL VI NUDI SEKAKVI V IDOVI NA KONTEJNERI I GI IZRABOTUVAME PO ...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Бараки, киосци, трафики

Вчера 23:21KONTEJNERI VIKENDICI KUKICKI BARAKI GARAZI KIOSCI SENVICARI

NOVO OD KEN PANEL VIKEND KUKI DRVENI EKSTRA PROIZVOD PO EVROPSKI STAN...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Бараки, киосци, трафики

Вчера 23:21KONTEJNERI KONTEJNER GARAZI VIKEND KUKJI VILI

KEN PANEL montig 070 706 116 www.kenpanel.mk


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Бараки, киосци, трафики

Вчера 23:20KONTEJNER KONTEJNERI VIKENDICI KUKJI BARAKI GARAZI MAGACINI

KEN PANEL MONTAZNI VIKENDICI


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Бараки, киосци, трафики

Вчера 23:20KONTEJNER KONTEJNERI VIKENDICI KUKJI BARAKI GARAZI MAGACINI

KEN PANEL 070 706 116


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Бараки, киосци, трафики

Вчера 23:20KONTEJNER KONTEJNERI VIKENDICI KUKJI BARAKI GARAZI MAGACINI

KEN PANEL TE 070 706 116


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Бараки, киосци, трафики

Вчера 23:20Se iznajmuva(izdava) stan vo Aerodrom.

Odlichen stan,so pregradena terasa shto moze da bide kako vtora spaln...


270 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Вчера 23:20Продавам нива во Чатал, Долно Лисиче

Продавам нива за секаква намена - обработување или градење. Има струј...


25 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 23:10Се бара мирна и примерна трета цимерка за во посебна соба

Издавам соба во спрат од куќа во населба Лисиче со заедничка кујна, к...


80 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Соби

Вчера 23:10Издавам соба во спрат од куќа во населба Лисиче

За примерна девојка, вработена или студент, заедничко купатило, кујна...


80 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Соби

Вчера 23:10ПОГЛЕД ЗА УЖИВАЊЕ

Двособен стан во Џевахир, 37ми кат со поглед за уживање СТАН 63 m2...


600 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Вчера 22:28Se izdava nov moderen stan

Stanot se naogja na najdobra lokacija vo nova zgrada vo Aerodrom, so ...


330 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Вчера 21:42Prodavam nova kuka nedovrsena vo novata naselba Jaka ilinden

Prodavam nova kuka vo Jaka ilinden od 160 kvadrati so imoten list tel...


49.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 21:13ИЗНАЈМУВАМ ГАРАЖА - АЕРОДРОМ

Изнајмувам гаража од 16 м2. Зградата е од инвеститорот Дабар и се на...


3.000 МКД
или предлог цена
- 14 % Попуст
3.500 МКД
Аеродром / Скопје

Гаражи

Вчера 20:34Се издава продажно-деловен простор н. Аеродром

Се издава ексклузивен продажно-деловен простор на одлична локација во...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Деловен простор / Останато

Вчера 20:00stan dzevahir 67 m2 so dve spalni

se prodava namesten stan od 67 m2 so odlicen raspored 071200384


90.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Вчера 19:38Stan za kratok prestoj nokjevanje vo Aerodrom

Broj za kontakt 078 293 480 ; vo noviot del na aerodrom , stanot e no...


1.250 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Вчера 19:35Plac vo Gorno Lisice

Se prodava plac 3291 kvadratni metra, na glaven pat Gorno- Dolno Lisi...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 19:31Изнајмувам комплетно наместен стан

Изнајмувам комплетно наместен стан, во населба Аеродром - Острово, во...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
240 €
Аеродром / Скопје

Станови

Вчера 19:28Kukja s.Tresonche

Se prodava kukja vo selo Tresonche so imoten list.


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 19:22Деловен простор

Се продава или издава наместен деловен простор во ТЦ Скопјанка. Цена...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Вчера 18:17se izdava dvosoben nov pozadi tobaco 2

SIFRA 4742 POVRSINA 60 KAT 3 Dnevna soba so kujna Posebna spalna s...


270 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Вчера 17:32  НОВ ОГЛАС

Се издава Конференциска Сала

Се издава Конференциска Сала за обуки семинари презентации и секаков ...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дуќани

Вчера 17:15Аеродром 103м2 4собен во воена зграда

15113...Партенон Недвижности продава стан во Аеродром во близина на Б...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Вчера 17:12  НОВ ОГЛАС

SE IZDAVA ODLCEN NA STAN KOMPLETNO NAMESTEN

Se izdava odlicen stan na odlicno mesto stanot e karsi Lisa centar vo...


270 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Вчера 17:11SE IZDAVA DVOSOBEN POSEBNA KUJNA SPROTI PALMA AERODROM

SIFRA 4779 POVRSINA 60 KAT 1 Dnevna soba so kujna Posebna spalna s...


270 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Вчера 17:10  НОВ ОГЛАС

НОВ стан со 2 спални во Cevahir Sky City (NEW Lux Apartment)

Нов убаво наместен 3 собен стан (со 2 посебни спални) Одличен погл...


400 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Вчера 17:06Se iznajmuva stan za kratok prestoj vo Aerodrom

Se iznajmuva stan za kratok prestoj vo Aerodrom , vo blizina na caffe...


1.250 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Вчера 16:53Izdavam Dvosoben Stan Lisice Okta

Odlicna lokacija! Namestena kujna! Dnevna! Spalna! Kupatilo! Ter...


150 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
160 €
Аеродром / Скопје

Станови

Вчера 16:48Izdavam Nov Dvosoben Stan Aerodrom Micurin

Odlicna Lokacija! Ke ima namestana kujna! Dnevna! Spalna! Kupatil...


250 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Вчера 16:48Izdavam Nov Dvosoben Stan 54 m2 Aerodrom Mercedes

Odlicna lokacija! Dnevna! Spalna! Kupatilo! Terasa! Nadvoresen P...


200 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Вчера 16:47Izdavam Dvosoben Stan 45 m2 Aerodrom

Odlicna lokacija! Dnevna! Spalna! Kupatilo! Terasa! Agencija! ...


160 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Вчера 16:47Izdavam Renoviran Dvosoben Stan 38 m2 Aerodrom

Odlicna lokacija! Dnevna! Spalna! Kupatilo! Terasa so dvor! Ag...


240 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Вчера 16:45Izdavam Trosoben Stan Aerodrom Kapitol

Odlicna lokacija! Dnevna! Dve spalni! Kupatilo! Terasa! Agenci...


250 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Вчера 16:41Garsonjera za kratok prestoj

Se izdava nova garsonjera za kratok prestoj vo Skopje nas.Aerodrom na...


5 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Вчера 16:37Страна 1 од 147

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам