Гевгелија
                   
968 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Opel Astra GTC 1.9 120ks

Опел Астра ГТЦ 1.9 - 120кс. Редовно сервисирана (на секој 10.000 км)...


4.200 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
4.300 €
Гевгелија

Автомобили

Вчера 22:28Промовирано

Prodavam ili menuvam Opel Vectra c 2000 dti 74 kw

Vektra c 2000 dti 74 kw registrirana uste 11 meseci maksimalno zacuva...


3.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

Денес 04:19Opel Astra GTC 1.9 120ks

Опел Астра ГТЦ 1.9 - 120кс. Редовно сервисирана (на секој 10.000 км)...


4.200 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
4.300 €
Гевгелија

Автомобили

Вчера 22:28RENO MEGAN

Reno megan kabriolet kolickata e vo ekstra sostojba so dva para banda...


3.500 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

Вчера 22:25RENO LAGUNA

Reno laguna ll 1.9 dci 2002 godina vo odlicna sostojba. Napraven gole...


2.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

Вчера 22:25SKUTER

Skuterot e vo vozna sostojba pali vozi go prodavam nema koj da go voz...


500 €
или предлог цена
Гевгелија

Мопеди (под 50 cc)

Вчера 22:24Prodavam bandazi komplet so zimni gumi Tigarot

Prodavam bandazi komplet so zimni gumi Tigar kupeni se pred 1 ipol me...


20.000 МКД
или предлог цена
Вчера 22:245×100/16 felni

Felni


130 €
или предлог цена
Вчера 22:114×114.5/16 felni

Felni


130 €
или предлог цена
Вчера 22:11Za kontejneri

Poluprikolka kecboher moze zamena za avtomobil


1.900 €
или предлог цена
Гевгелија

Приколки

Вчера 22:06OPEL CORSA 1.3 CDTI 6 BRZINI ODLICNA

Voziloto e vo perfektna sostojba. Kompletno servisirano i smeneto se ...


4.200 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

Вчера 19:05SLEP SLUZBA VLECNA SLUZBA GEVGELIJA

SlEP SLUZBA VLECNA SLUZBA SERVIS tel.071251484. 24 7 MICO PLUS ...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Шлеп служба

Вчера 19:05SLEP SLUZBA VLECNA SLUZBA GEVGELIJA

SlEP SLUZBA VLECNA SLUZBA SERVIS 24 7 MICO PLUS GEVGELIJA.TEL.0712514...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Шлеп служба

Вчера 19:05VW GOLF SW VARJANT 1.6TDI 77KW 7DSG

VW GOLF SW 1.6TDI 77KW DSG 7BR VOZILOTO E OD DIREKTEN UVOZ CH NA NEGO...


7.000 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
7.200 €
Гевгелија

Автомобили

Вчера 19:04FORD C-MAX 1.6CDTI 85kw 6be Servisna

ford c-max 1.6cdti voziloto e od direkten uvoz CH.prva farba 100% ser...


7.600 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

Вчера 19:04FORD B-MAX 1.0 benz 74kw 130000k servisna

FORE B-MAX 1.0 benz 74kw 23.10.2012 130000k servisna istorija vozilo...


7.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

Вчера 19:04VW CADDY 1.2tsi 2012g

ve caddy 1.2tsi 17.08.2011 voziloto e vo pesprekorna sostojba 100% pr...


7.500 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

Вчера 19:04Mitsubishi asx 1.8 crdi 110kw 4x4 2014g

Mitsubishi asx 1.8 crdi 15.11.2013 voziloto e vo besprekorna sostojba...


12.700 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

Вчера 19:04VW GOLF 7 1.6TDI 2015G 116KS SERVISNA

VW GOLF 7 1.6TDI 116KS 6BR VOZILOTO E UVEZENO OD CH.VOZILOTO E VO BES...


12.000 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
12.500 €
Гевгелија

Автомобили

Вчера 19:04HYUNDAI i30 1.6crdi 84kw uvoz ch

HYNDAI i30 1.6 crdi 84kw 14.02.2009g 218000k voziloto e uvezeno od c...


4.900 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

Вчера 18:15Opel astra f

Kolata e so 1.7 ohc motor sasijski i motor odlicni servisirana so nov...


1.100 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

Вчера 15:45Skoda oktavija

Kolata e so 1.9 tdi motor vo odlicna sojtojba pali vozi bez dopolnite...


4.150 €
или предлог цена
- 14 % Попуст
4.800 €
Гевгелија

Автомобили

Вчера 15:44se prodavaat gumi

se prodavaat polovni gumi michelin gumi 2parcinja 16ki cena 800 den...


700 МКД
или предлог цена
Вчера 15:33NISAN NAVARA

Djipot e vo odlicna sostojba. Javuvanje na sledniot broj 075/457...


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

Вчера 14:54  НОВ ОГЛАС

Fokus

Ford fokus 1.6 benzin registriran do 6/23 (moze i zamena).Kontakt tel...


1.400 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

Вчера 14:03Работна платформа Жаба / Zaba

Воздушна работна платформа Жаба Бренд-HY-BRID Тип-HB-100CE Година-...


Вчера 13:18  НОВ ОГЛАС

Opel Omega 2.5 tdi

Se prodava opel omega kolata ima solidni gumi prednite se novi,ulje s...


700 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

Вчера 13:00Shlep servis 24/7 TEL 070238094

Shlep servis 070238094


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Шлеп служба

Вчера 13:00VW GOLF

VW GOLF VI 2.0 TDI--81KW--110KS--EURO 5 -- 2009 GODINA ORIGINALNI 220...


8.600 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

Вчера 13:00BMW 116D 2.0

Se prodava BMW 116D 2.0, pominati realni 212.560 km


6.800 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

Вчера 13:00SETRA 417HDH

Setra 417 HDH vo Top sostojba,so 59+1+1sedishta, 1999 godina,Menuvac ...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Автобуси

Вчера 12:58Aprilia dorsoduro 750

Moze zamena korsa d 1.3 nad 2008


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Мотори (над 50 cc)

Вчера 11:16Trobrazden plug / Тробразден плуг

Продавам тробразден плуг. Цена: 800 еур


800 €
или предлог цена
Вчера 10:58Kia pikanto

Kia pikanto 1.0 benzin-plin atestiran.Kolata e 2010 godina registrira...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

Вчера 10:18Ausa viluskar 4x4

Viluskarot e vo odlicna sostojba Poveke info na 078-410-888


Вчера 10:09  НОВ ОГЛАС

Preden , zaden branik i maska za golf6

Poveke info na telefon.


220 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

Вчера 10:05Viluskar toyota

Viluskar toyota vo dobra sostojba POVEKE INFO na 078-410-888


Вчера 10:05Motori za kamioni Mercedes

Ima poveke modeli odlicno socuvani ispravni motori od mercedes 6 klip...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Камиони

Вчера 10:04Za volvo 6 auspuh, difrencijal i drugi vnatresni delovi

Poveke info na telefon 078 410 888


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Камиони

Вчера 10:04Suzuki rmz 450 2015 akrapovic

Suzuki rmz 450 2015 so 115h. Yoshimura od grana Kite stabilizator ...


3.050 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
3.300 €
Гевгелија

Мотори (над 50 cc)

Вчера 10:04Hidrulicni cilindri komplet

Poveke info na telefon 078-410-888❗️


Вчера 10:04Страна 1 од 25

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам