1029 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Prodavam staticen velosiped

PRODAVAM STATICEN VELOSIPED POZNAD BREND MOZE I POTESKI OSOBI V...


300 €
или предлог цена
Денес 09:57LASTICI ZA FITNES

SE PRODAVAAT LASTICI ZA FITNES SO POVEKE VELICINI NA OTPOR. SE PRODAV...


700 МКД
или предлог цена
Денес 08:49Kariki

Se prodavaat ekstra kvalitetni drveni kariki za vezbanje. Karikite se...


2.400 МКД
или предлог цена
Денес 08:48Klupi za teretana

Bendz, kosa, ramo i skotova BodySport vo odlicna sostojba. Komple...


Вчера 15:58POVOLNO PRODAVAM EXTRA STEPER!!!

Prodavam sprava za vezbanje - steper, mnogu malku koristena, skoro n...


4.000 МКД
или предлог цена
Вчера 15:41Radio Stanica Toki Voki BAOFENG UV-5R 8W

Nova BAOFENG UV-5R CENATA E ZA EDNA STANICA Domet do 10km Tec...


2.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лов / Пукање / Останато

Вчера 13:00Радио Станици Baofeng 999s

ЦЕНАТА Е ЗА ЕДНА 1 станици 1 * Baofeng Blue BF-999S UHF CTCSS/CDCS...


1.250 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лов / Пукање / Останато

Вчера 13:00Soben velosiped

Malku koristen vo domasni uslovi 02/3080302


150 €
или предлог цена
Вчера 12:59Steper

3500 denari ,digitalen super Socuvan 02/3080302


3.500 МКД
или предлог цена
Вчера 12:59KAMERI ZA LOV KAMERA LOVNA LOVNI ZA LOVENJE DOJAVA

VODOOTPORNA LOVNA KAMERA Kamera koja se aktivira na dvizenje.Rabot...


4.990 МКД
или предлог цена
Вчера 10:46Merida velosiped tocak mtb city bike

Vo besprekorna sostojba Dokumentacija Nema grebka


33.000 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
36.000 МКД
Карпош / Скопје

Останато

Вчера 09:24Велосипед 24'

Продавам многу малку користен велосипед, скоро нов. Тркала 24'. Цена ...


5.000 МКД
или предлог цена
15 авг 16:06Prodavam trska

Prodavam trska i orsa novi trskata e super lesna 4.5 metri orsata e...


80 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Риболов / Справи / Опрема

15 авг 11:24Steper

Malku koristen 02/3080302


3.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Jogging / Справи / Опрема

15 авг 08:59York tocak soben

Malku koristen vo domasni uslovi Tel 02/3080302


150 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Jogging / Справи / Опрема

15 авг 08:59Zastava 9 mm

Zastava 9 mm Nakoristena Samo na lica so dozvola 076 456 641 Iv...


350 €
или предлог цена
15 авг 08:31Laser Kurshum - Ласер Куршум за подесување нишан

Gi imam site kalibri na Laseri Sluzi za shteluvanje nishan JAVI SE...


800 МКД
или предлог цена
15 авг 06:37Aztron Vest елек за водени спортови - elek za voda sportovi

Eлек Aztron N-SV 2.0 Aztron Safety Vest N-SV 2.0 е пловно помагало и...


2.400 МКД
или предлог цена
15 авг 00:28Aquaton Aztron SUP daska, surf, kajak! Paddling, surf, kayak

Celosen asortiman i proizvodi od visokokvalitetnite firmi Aquaton i A...


330 €
или предлог цена
15 авг 00:28Aquatone Wave Plus 11'0" - 12'0" SUP daska СУП даска

Новата верзија на Wave Plus 11’0″ е водечки сеопфатен SUP лесно прила...


385 €
или предлог цена
15 авг 00:28SKII VOLKL 168CM

Prodavam socuvani skii Volkl 168cm (germanski proizvod) so vezovi odl...


3.000 МКД
или предлог цена
14 авг 21:08Cevli za skijanje Tecnika 45, Alpina 42 i 43

Prodavam solidno socuvani cevli za skijanje: 1. Alpina br.41-42 (t...


1.600 МКД
или предлог цена
14 авг 21:05Profesionalni eleci za spasuvanje vo voda / Елек за вода

Prodavam 4 profesionallni eleci za spasuvanje vo voda marka CSR saili...


40 €
или предлог цена
14 авг 14:09Orbitrek platinum Topshop орбитрек kako nov нов

Продавам Орбитрек Платинум купен од ТОПШОП. До 130kg. Не е користе...


6.000 МКД
или предлог цена
14 авг 14:06ROLERKI

SE PRODAVAAT ROLERKI EDNAS KORISTENI VO ODLICNA SOSTOJBA. BROJ: 40-4...


1.000 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
1.200 МКД
14 авг 13:00Pull Up - Bands (Ластици за вежбање)

Ластиците со различни нивоа на отпор се идеални за bodyweight вежби ...


500 МКД
или предлог цена
14 авг 12:59RAMBO FIRST BLADE 2

RAMBO FIRST BLADE 2 -VKUPNA DOLZINA : 39.5 cm -DOLZINA NA SECILO : ...


1.999 МКД
или предлог цена
14 авг 12:50Rolerki k2 detski

Dva para rolerki detski k2 so silikonski trkala .podesuvanje od 27 do...


2.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Ролерки и Скејтборди / Чевли

14 авг 11:39POWER RISERS sprava za skokanje i zabava

Power risers e unikatna moznost za skokanje i zabava za mladi. Donese...


100 €
или предлог цена
14 авг 09:44Футрола за куршуми на кундак калибар 30.06; 8x57

Имам за сите калибри футроли !!! 9 куршуми


400 МКД
или предлог цена
13 авг 19:35"AB ROCKET" za stomacni muskuli

Prodavam ne koristena nova "AB ROCKET" sprava za vezbi za stomacni mu...


3.500 МКД
или предлог цена
13 авг 15:24NOV VOJNICKI KOMPLET

NOV VOJNICKI KOMPLET 1200 DEN. TEL 075 248 405 TEL 075 248 405


1.200 МКД
или предлог цена
13 авг 13:39BENCH SPRAVA SO POVEKE NIVOA / ADJUSTABLE

BENCH SPRAVA SO POVEKE NIVOA / ADJUSTABLE TEL 075 248 405 TEL 075 2...


6.000 МКД
или предлог цена
13 авг 13:38TEGOVI TEZINI

TEGOVI TEZINI BODYBUILDING FITNESS POVOLNOST I KVALITET! 075 2...


13 авг 13:38NOVO VRATILO ZA ZGIBOVI - 900 DEN.

NOVO VRATILO ZA ZGIBOVI - 900 DEN. 075-248-405 075-248-405


900 МКД
или предлог цена
13 авг 13:37NOVI RANCI 25 LITRI - 700 DEN.

NOVI RANCI 25 LITRI - 700 DEN. 075-248-405 075-248-405 075-248-4...


700 МКД
или предлог цена
13 авг 13:37NOV TEXAS HOLDEM POKER - CENA 800 DEN.

NOV TEXAS HOLDEM POKER - CENA 800 DEN. 075-248-405 075-248-405


800 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спортски обложувалници

13 авг 13:37NOVI RANCI SINGLE SWORD

NOVI RANCI SINGLE SWORD VRVEN KVALITET... POGODNI ZA PLANINARENJE,...


2.400 МКД
или предлог цена
13 авг 13:37NOVA TORBA---- ADIDAS --- 500 DENARI!!!

POSLEDNA TORBA---- ADIDAS --- 500 DENARI!!! 075-248-405 075-248-4...


500 МКД
или предлог цена
13 авг 13:36NOVO VRATILO ZA ZGIBOVI /// 900 DENARI

NOVO VRATILO ZA ZGIBOVI /// 900 DENARI 075-248-405 075-248-405 0...


900 МКД
или предлог цена
13 авг 13:34Страна 1 од 26

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам