Карпош
Подкатегорија:
                   
525 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Каиш Колан за 12 калибар за 25 куршуми

Каиш Колан за 12 калибар за 25 куршуми


600 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лов / Пукање / Останато

Вчера 08:57Pistol beretta f92 A1 co2

Prodavam Pistol Beretta f92 A1 na co2 boci, 4,5mm metalni kugli! Mnog...


9.000 МКД
или предлог цена
09 авг 14:20Radio Stanica Toki Voki BAOFENG UV-5R 8W

Nova BAOFENG UV-5R CENATA E ZA EDNA STANICA Domet do 10km Tec...


2.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лов / Пукање / Останато

09 авг 13:00Радио Станици Baofeng 999s

ЦЕНАТА Е ЗА ЕДНА 1 станици 1 * Baofeng Blue BF-999S UHF CTCSS/CDCS...


1.250 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лов / Пукање / Останато

09 авг 13:00CZ 52 7.62x25

Se prodava CZ 52 vo kalibar 7.62x22 (TT). Pistolot e vo odlicna sost...


800 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лов / Пукање / Останато

08 авг 18:38Батерии за Баофенг радио станици Baofeng

Батерија за Баофенг радио станици Имам за BAOFENG BF-666S, 777s, 888...


300 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лов / Пукање / Останато

08 авг 14:04Футрола за куршуми на кундак калибар 30.06; 8x57; 12

Имам за сите калибри футроли !!! 9 куршуми


400 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лов / Пукање / Останато

08 авг 14:03Каиш - Kaish за калибар 30.06 25 куршуми

за 25 куршуми 8.57 i 12 kalibar Imam


600 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лов / Пукање / Останато

08 авг 14:03KA-BAR нож со фиксно сечиво

Оригинален KA-BAR USMC нож, со кожна рачка и футрола. Неупотребен. Д...


100 €
или предлог цена
08 авг 10:42NOGARKI ZA CEVKA NA PUSKA

6" do 9" 1500 deanari


1.500 МКД
или предлог цена
07 авг 12:15SET FOR SURVIVAL 4 in 1 “TROPHY MASTER”

SET FOR SURVIVAL 4 in 1 “TROPHY MASTER” Specifications: Brand: Mast...


1.600 МКД
или предлог цена
07 авг 10:37RAMBO FIRST BLADE 2

RAMBO FIRST BLADE 2 -VKUPNA DOLZINA : 39.5 cm -DOLZINA NA SECILO : ...


1.999 МКД
или предлог цена
07 авг 10:33SCHRADE EXTREME SURVIVAL

SCHRADE EXTREME SURVIVAL VKUPNA DOLZINA : 30 cm DOLZINA NA SECILO :...


2.100 МКД
или предлог цена
07 авг 10:26MICROTECH SCARAB Camo

Prodavam Microtech Scarab OTF (out the front) double-action automatic...


400 €
или предлог цена
06 авг 21:50noken vizir

prodavam noken vizir


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лов / Пукање / Останато

06 авг 15:15Laser Kurshum - Ласер Куршум за подесување нишан

Gi imam site kalibri na Laseri Sluzi za shteluvanje nishan JAVI SE...


800 МКД
или предлог цена
05 авг 15:59Prodavam lovdziska puska dvocevka IZ-58 ,12mm

Prodavam lovdziska puska dvocevka IZ-58 ,12mm vo odlicna sostojba. P...


300 €
или предлог цена
- 14 % Попуст
350 €
05 авг 14:45Футрола за куршуми на кундак калибар 30.06; 8x57

Имам за сите калибри футроли !!! 9 куршуми


400 МКД
или предлог цена
04 авг 13:42NOVI RANCI SINGLE SWORD

NOVI RANCI SINGLE SWORD VRVEN KVALITET... POGODNI ZA PLANINARENJE,...


2.400 МКД
или предлог цена
31 јул 22:46NOVI RANCI 25 LITRI - 700 DEN.

NOVI RANCI 25 LITRI - 700 DEN. 075-248-405 075-248-405 075-248-4...


700 МКД
или предлог цена
31 јул 22:46Revolver Chiappa Rhino

Se prodava ili zamenuva pistol Chiappa Rhino 40ds, odlicno socuvan be...


1.800 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лов / Пукање / Останато

30 јул 12:49Zastava 9 mm

Zastava 9 mm Nakoristena Samo na lica so dozvola 076 456 641 Iv...


350 €
или предлог цена
29 јул 11:38Воздушна пушка

Воздушна пушка во одлична состојба


100 €
или предлог цена
26 јул 09:38Baofeng Uv-9R Plus 10w toki voki radio stanici

Baofeng Uv-9r plus toki voki radio stanici 10w domet do 15km ,vodootp...


2.100 МКД
или предлог цена
25 јул 22:37WiileyX naocari

Продавам оригинал, нови, некористени WileyX наочари. Наочарите се со ...


3.700 МКД
или предлог цена
25 јул 19:20ZELEN LASER-POKAZUVAC

PRODAVAM NOV ZELEN LASER - POKAZUVAC SO GOLEM DOMET KOI KORISTI BATER...


700 МКД
или предлог цена
21 јул 09:25NOV VOJNICKI KOMPLET

NOV VOJNICKI KOMPLET 1200 DEN. TEL 075 248 405 TEL 075 248 405


1.200 МКД
или предлог цена
17 јул 15:21LOVACKI NOZN

Nerdajuci celik nov


600 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лов / Пукање / Останато

08 јул 17:48prodavam bateriska sijalica

Prodavam nova Mag Lite bateriska sijalica javete se na bro...


1.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лов / Пукање / Останато

30 јун 07:53PRODAVNICA ZA LOVNA OPREMA

PRODAVNICA ZA OPREMA ZA LOV I TAKTICKA OPREMA LOKACIJA SKOPJE, KARPO...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лов / Пукање / Облека

17 јун 09:25KOMBAT TORBICA

NOVA KVALITETNA KOMBAT TORBICA


1.400 МКД
или предлог цена
17 јун 09:01LAMPA ZA PUSKA

NOVA BATERISKA LAMPA ZA PUSKA


1.500 МКД
или предлог цена
17 јун 09:01RACNA LAMPA SO P50 DIODA

NOVA RACNA LAMPA SO P50 DIODA MNOGU SILNA BELA SVETLINA


800 МКД
или предлог цена
17 јун 09:01TAKTICKI ELEK

NOV TAKTICKI ELEK


3.000 МКД
или предлог цена
17 јун 09:00VREKA ZA SPIENJE

NOVA VREKA


1.200 МКД
или предлог цена
17 јун 09:00ELEKTROSOK

NOV SILEN ELEKTROSOK


600 МКД
или предлог цена
17 јун 09:00BATERISKA LAMPA

NOVA BATERISKA LAMPA


700 МКД
или предлог цена
17 јун 09:00LAMPA ZA GLAVA

SILNA BATERISKA LAMPA ZA GLAVA SO 5 SVETLA I DVE BATERII


900 МКД
или предлог цена
17 јун 09:00TASNICKA ZA POJAS

MODULARNA TASNICKA ZA POJAS ILI RANEC


500 МКД
или предлог цена
17 јун 09:00TAKTICKI RAKAVICI

NOVI TAKTICKI RAKAVICI


600 МКД
или предлог цена
17 јун 09:00Страна 1 од 14

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам