Гостивар
                   
246 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Naddusek Dormeo 200x140

Se prodava socuvan Naddusek Dormeo 200x140,


4.500 МКД
или предлог цена
Гостивар

Спална соба / Душеци

Денес 12:08Melnica za kafe "Santos" +edna gratis

Melnica za kafe santos vo odlicna sostojba .so nea odi uste edna grat...


1 €
или предлог цена
Денес 09:54Термо печка

Се продава термо печка,исправна со тркала. Телефон за контакт : ...


4.500 МКД
или предлог цена
Вчера 15:24MASA I 4 STOLICI

MASA SO 4 STOLICI SPECIALNA NARACKA IZRABOTENA OD ZELEZO KOMBINIR...


350 €
или предлог цена
Вчера 09:44Monter na mebel

Rabotam kako monter na mebel: -Kujni -Komodi -Plakari -Predsoblje -Bi...


1 €
или предлог цена
14 авг 18:15Agolna garnitura Neo 3m x 3.30

Se prodava agolna garnitura dosta socuvana bez ostetuvanja domacinski...


370 €
или предлог цена
14 авг 18:15SPALNA

Mnogu malku koristena SPALNA 180X200


100 €
или предлог цена
14 авг 10:53Hidro-termo Izolacija.

Запознајте го најдобриот изолациски производ во светот Полиретан. Не ...


1 €
или предлог цена
14 авг 09:54SE PRODAVA KROV VO ODLICNA SOSTOJBA

Se prodava krov za poveke nameni vo odlicna sostojba bez nikakvi vloz...


2 €
или предлог цена
14 авг 07:13••DRVENA OKRUGLA MASA SO STAKLO••

--Se prodava drvena okrugla masa. Masata e za 6 lugje i se pusta za d...


По Договор
или предлог цена
13 авг 09:58••DRVENA MASA SO DRVENA AGOLNA GARNITURA I STOLICI••

--Se prodava drvena masa, so dve drveni stolici i drvena agolna garni...


По Договор
или предлог цена
13 авг 09:58Unikatni masi od masivno drvo i epoksidna smola

Izrabotka na unikatni masi od masivno drvo po vasa dimenzija i zelbi....


100 €
или предлог цена
12 авг 20:39ROSTFREI MIJALNICI

ROSTFREI MIJALNICI VRVEN KVALITET CENI-OD 24EU KONTAKT BROJ 00...


24 €
или предлог цена
Гостивар

Кујна / Останато

11 авг 19:44KUJNI

KUJNI VO RAZLICNI GOLEMINI CENI OD 337EU KONTAKT BROJ 00 41 76 ...


337 €
или предлог цена
11 авг 19:44SOBNI I CELICNI VRATI

SOBNI I CELICNI VRATI DUPLI VRATI MEDIAPAN LAKIRANI VRATI VLEZNI ...


198 €
или предлог цена
11 авг 19:44SET MEBEL ZA BANJA

SET MEBEL ZA BANJA SET ELEMENTI,MIJALNIK I OGLEDALO MEDIAPAN CENI ...


96 €
или предлог цена
11 авг 19:44Nadvoresni osvetluvanie LED Metalni SIALICI za Podni za Dvor

✔️🔴 10 Metalni (Rostfrei) Nadvoresni osvetluvanie LED SIALICI za Pod...


20 €
или предлог цена
11 авг 14:38Agolna Garnitura za Dnevna Soba Troset Dvoser Agol i Fotela

**** Se prodava zacuvana koristena Agolna Garnitura od Mebel so EkoSk...


1 МКД
или предлог цена
11 авг 14:38Karcher pistol

Profesionalen karcher pistol so 10 m crevo


4.000 МКД
или предлог цена
Гостивар

Останато

11 авг 13:03Pecka za pica na drva.Furna na drva za pica

Prodavam pecka za pica na drva.Za podetalno informacii javetese sa na...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Останато

11 авг 11:26Se prodava komoda I masicka

Komodata e zacuvana ekstra,medijapan so oplemeneta iverica .Gostivar


16.000 МКД
или предлог цена
10 авг 20:03GREE Klimatizer inverter (topli i ladi)

Mnogu malku koristena. Mala potrosuvacka, i topli i ladi, Pa povek...


15.000 МКД
или предлог цена
10 авг 14:46kamin na drva

kamin za parno 200 evra (14kw) so pumpa


200 €
или предлог цена
10 авг 13:20Spalna Soba Luj XIV

Spalna Soba Luj XIV cena po dogovor tel. za kontakt 078 845 199


1 €
или предлог цена
09 авг 10:11Panelna grealka Atlantic F119 2.500W

Se prodava socuvana panelna grealka Atlantic F119 2.500W komplet so k...


3.000 МКД
или предлог цена
08 авг 18:50Kosam treva so trimer

Kosam treva so trimer


1.111.111 МКД
или предлог цена
08 авг 11:46КУЈНА

Се продава нова, воопшто некористена кујна со шанк, висококвалитетна ...


1.700 €
или предлог цена
07 авг 20:59ПРОДАЖБА НА ОРЕОВИ ТРУПЦИ

Се продаваат трупци од орев. Цена по договор Контакт 070/345-861


1 €
или предлог цена
07 авг 13:24ELEKTRICEN KOTEL 18 KW

PRODAVAM ELEKTRICEN KOTEL 18 KW ZA PARNO GREENJE LICE ZA KONTAKT ZI...


300 €
или предлог цена
07 авг 10:19Se prodava masina za ronenje na pcenka i melenje brashno

Se prodava mashina za ronenje na pcenka i melenje brashno. Marka: “L...


349 €
или предлог цена
06 авг 23:57Toplinska Pumpa

Se prodava Toplinska Pumpa. 16 KW. Kupena 01.10.2021 g. Kompresor od ...


3.850 €
или предлог цена
06 авг 21:34Gorenje elektricen sporet

Se prodava Gorenje elektricen sporet Povolno tel. za kontakt 078-3...


1 МКД
или предлог цена
06 авг 10:36Candy masina za perenje alista

Se prodava masina za perenje alista Candy Povolno tel. za kontakt ...


1 МКД
или предлог цена
06 авг 10:36Avtomatika kontorler za solar, Diferencijalen termostat

Se prodavaat novi Diferencijalni termostati DT- 2 eco (programabilen ...


3.700 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
3.900 МКД
06 авг 06:18Комода од дрво

Se prodava drvena dvodelna komoda vo dobra sostojba. Zaedno ima vo...


90 €
или предлог цена
03 авг 13:41Garnitura (sedmosed so fotelja)

info na tel : 078 265 888


8.000 МКД
или предлог цена
03 авг 10:55Troset 3/3/1/1 i Astal so 8 stolici

Prodavam trosedi 3x3x1x1 vo odlicna sostoiba 600€ i astal so 8 stoli...


1.000 €
или предлог цена
03 авг 09:50Karcher wap peraci doneseni od swizz

Site modeli se vrvni marki doneseni se od swizz.


50 €
или предлог цена
03 авг 06:42ROBOT masina za kosenje treva.

Masina za kosenje na treva raboti sama ja ostavas go snima terenot i ...


7 €
или предлог цена
01 авг 20:48Toster ST

Se prodava Toster ST.


600 МКД
или предлог цена
01 авг 17:03Страна 1 од 7

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам