Подкатегорија:
                   
237 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

TC Helicon Perform V - vokalen procesor

Продавам вокален процесор TC Helicon Perform V, во одлична состојба, ...


10.000 МКД
или предлог цена
- 9 % Попуст
11.000 МКД
04 фев 12:32Pigtronix Fat Drive - overdrive pedala

Продавам Pigtronix Fat Drive во супер состојба. Педалата може да се п...


5.000 МКД
или предлог цена
04 фев 12:31Daljinsko Senhazer ew100 g2

Dalinski mikrofon Senhazer ew100 perfektno Sure slx 4 Akg pilot c...


270 €
или предлог цена
03 фев 17:55Mikrofonski stalki

mikrofonski stalki


3 €
или предлог цена
03 фев 05:51Shure PG88 Dalecinsko dva Kanala Shure PG1 Transmitter

Se Prodadva Nov Shure pg88 Dalecinski dupli Reciver komplet so dva pr...


190 €
или предлог цена
01 фев 17:20SET BEZZICNI MIKROFONI

Set od dva bezzicni mikrofoni Tel. 075 248 405


1.500 МКД
или предлог цена
01 фев 10:01MONITORI YAMAHA HS5

NOVI STUDISKI MONITORI YAMAHA HS5 CENA ZA EDEN MONITOR 200 EVRA Tel...


200 €
или предлог цена
31 јан 09:45Fender Rumble 25

Продавам бас појачало, Fender Rumble 25. Појачалото е користено исклу...


6.000 МКД
или предлог цена
30 јан 15:09PROFABAM STALAK ZA NOTI

PROFABAM STALAK ZA NOTI 070607057


1.500 МКД
или предлог цена
30 јан 10:12Disko topki kugli led svetla rasveta vo zec

Site golemini na disko topki vo zec electronics vo star kapistec Od ...


1 €
или предлог цена
29 јан 13:20Mini karaoke sistem

2 mikrofoni Adapter


По Договор
или предлог цена
28 јан 18:47Gitarsko Pojacalo Road

Donesen od swiss Ispravna sostojba Prakjam po kargo


300 €
или предлог цена
23 јан 17:50JBL PLAFONSKI ZVUCNICI

Se prodavaat 1 golem i 2 pomali JBL PROFESIONAL plafonski ugradni zvu...


500 €
или предлог цена
14 јан 13:42UNIVERZALEN STATIV-DRZAC ZA ZVUCNIK "SPS-502M"

ODGOVARA ZA SITE MODELI NA KARAOKE ZVUCNICI PODESUVANJE NA VISINA O...


1.600 МКД
или предлог цена
14 јан 10:47Pilotka Electro Voice so resiver

Koristen malce.Vo top sostojba..Zvuk i perfomansi podobri od SHURE za...


1 €
или предлог цена
10 јан 15:30BEZZICEN WIRELESS MIKROFON

NOVI BEZZICNI MIKROFONI SET OD DVA MIKROFONI Tel. 075 248 405


1.500 МКД
или предлог цена
10 јан 12:43BEZZICEN WIRELESS MIKROFON

NOV BEZZICEN MIKROFON Tel. 075 248 405


1.000 МКД
или предлог цена
10 јан 12:42STALAK BESPECO MS30NE

NOV STALAK ZA MIKROFON BESPECO MS30NE


2.200 МКД
или предлог цена
10 јан 10:41STALAK BESPECO SH13NE

NOV STALAK ZA MIKROFON STALAK BESPECO SH13NE


2.000 МКД
или предлог цена
10 јан 10:41Prodavam zvucnici wharfedale 3190 mikseta i 2 pojacala

Prodavam 6 zvucnici, 2 pojacala i mikseta


По Договор
или предлог цена
07 јан 13:12ONKYO TX 7440

Se prodava risiver ONKYO TX 7440. Cena 60 Eur. Tel.071 332 594


1 МКД
или предлог цена
28 дек 12:13Shure MX153TO-TQG Headset microphone

Prodavam malku koristeni 4 mikrofoni Shure MX153TO-TQG Headset Za ...


135 €
или предлог цена
26 дек 19:39zvucnik

🎶 ПОНЕСЕТЕ ЈА ЗАБАВАТА КАДЕ И ДА ОДИТЕ 🎶 ВИ ГО ПРЕТСТАВУВАМЕ НАЈДО...


3.400 €
или предлог цена
21 дек 11:23BESPECO MS36NE

Nov stalak za mikrofon BESPECO MS36NE


2.400 МКД
или предлог цена
10 дек 13:45Kabli za zvucnici 1.5m

Kabli za zvucnici 1.5m


500 МКД
или предлог цена
30 ное 19:09караоке

🎶 ПОНЕСЕТЕ ЈА ЗАБАВАТА КАДЕ И ДА ОДИТЕ 🎶 ВИ ГО ПРЕТСТАВУВАМЕ НАЈДО...


4.999 МКД
или предлог цена
19 ное 12:13Pojacalo za gitara Roland CUBE 40GX

Prodavam ODLICNO pojaclo za gitara Roland Cube 40w. Pojacaloto e preg...


13.000 €
или предлог цена
17 ное 19:05NOV NEOTPAKUVAN STUDISKI MIKROFON

NOV NEOTPAKUVAN STUDISKI MIKROFON KOMPLET SO DRZACI CENA 2000 DEN. ...


2.000 МКД
или предлог цена
12 ное 23:52American Audio DM302X Cardio mikrofon

Malku koristen American Audio DM302X Cardio mikrofon so on/off kopce


45 €
или предлог цена
08 ное 09:46Roland CUBE 40GX

Prodavam ODLICNO pojaclo za gitara Roland Cube 40w. Iako e 40w, pojac...


14.000 МКД
или предлог цена
07 ное 23:41Fender 25r pojacalo za gitara појачало засилувач zasiluvac

Продавам 25 watt гитарско појачало, засилувач, Fender Frontman 25r Ma...


8.000 МКД
или предлог цена
08 авг 10:50zvucnici

!!Akciski ceni!!


1.999 МКД
или предлог цена
21 јул 00:09Karaoke zvucnik

🎙2x6.5 inch 600w со безжичен микрофон ✔ Подржува Bluetooth, USB, AU...


3.700 €
или предлог цена
21 јул 00:09КАРАОКЕ ЗВУЧНИК

DIMENSIONS: 53cm x 22cm x 22cm KTS 1086 speaker with microphone porta...


2.000 МКД
или предлог цена
12 јул 11:26MEGAFONI za MITINZI vo ZEC

Poveke od 10 vrsti na megafoni na lager vo zec electronic so ceni za ...


1 МКД
или предлог цена
30 јун 08:37Kupuvam zasiluvac ( pojacalo ) za elekt. gitara

Kupuvam zasiluvac ( pojacalo ) za elekt. gitara


По Договор
или предлог цена
18 мај 19:31STALAK ZA ZVUCNICI

NOV STALAK ZA ZVUCNICI ODLICEN MODEL


1.400 МКД
или предлог цена
28 мар 18:45YAMAHA HS-5

NOV STUDISKI MONITOR YAMAHA HS-5 CENA ZA EDEN ZVUCNIK 200 EVRA.


200 €
или предлог цена
10 мар 12:13NOV BEZZICEN MIKROFON

ODLICNI MODELI NOVI BEZZICNI MIKROFONI


1.000 МКД
или предлог цена
10 мар 11:49NOV MIKROFON

NOV MIKROFON SM58, ODLICEN KVALITET


1.000 МКД
или предлог цена
10 мар 11:49Страна 1 од 6

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам