3 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Karcher A2004

Odlicna pravosmukalka, za suvo i vodeno. Moze da se koristi i za doma...


4.500 МКД
или предлог цена
30 мај 15:13KARCHER 1050 SEI i WAP MASINIi i industri smukalki

se prodavat 2 komada karcher 1050 sei profi masina wap l3000 eden kom...


По Договор
или предлог цена
07 ное 17:24INDUSTRISKA SMUKALKA KARCHER I PROFI WAP MASINI

se prodavat 3 masini edna smukalka i dve masini za pernje vozila mnog...


По Договор
или предлог цена
24 јан 20:40Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам