Аеродром
                   
2247 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Се продаваат аголна гарнитура и трпезариски столици

Се продаваат: - аголна гарнитура (290х170), без механизам за пуштање...


36.000 МКД
или предлог цена
27 јан 11:51Промовирано

RACNO PLETENI GARNITURI

RACNO PLETENi GARNITURI NE UPOTREBUVANi KAKO NA SLIKATA SO SLEDNITE ...


500 МКД
или предлог цена
Денес 13:51Masina za sadovi "Gorenje"

Продавам машина за перење садови „Gorenje“, сочувана, одржувана. Един...


1 €
или предлог цена
Денес 13:00Relax Fotelja\релакс фотеља

Prodavam relax fotelja vo odlicna sostojba, bez nikakvi ostetuvanja, ...


9.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Фотељи

Денес 12:33Delimano masina za melenje meso NOVA ITNO!!!

Masina za melenje meso, pravenje kobasici, melenje piperki i slicni r...


2.000 МКД
или предлог цена
- 43 % Попуст
3.500 МКД
Денес 11:20Stolna lamba столна ламба НОВА ИТНО !!!

Stolna lamba , odlicna moderna forma, led lamba koja ne trosi mnogu a...


700 МКД
или предлог цена
- 42 % Попуст
1.200 МКД
Аеродром / Скопје

Декорација и Украси / Останато

Денес 11:20Luster skoro nov

3 parcinja na zaliha


2.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Светло и осветлување / Лустери

Денес 10:46Akvarium / Аквариум

Се продава цилиндричен аквариум, краевите на на врвот се минимално ош...


1.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Декорација и Украси / Останато

Денес 10:42Aspirator

se prodava mnogu socuvan aspirator


1.200 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
1.500 МКД
Аеродром / Скопје

Кујна / Кујнски мебел

Денес 10:24Tesy bojler 80l 2kW

Prodavam Tesy bojler 80l 2kW koristen 1.5 god.


3.500 МКД
или предлог цена
Денес 10:06сет гарнитура

Продавам тросед, двосед и фотеља во одлична состоба. Цена по договор


10 €
или предлог цена
Денес 10:04  НОВ ОГЛАС

Klima Servis/Popravka Klimi/Клима Сервис/Поправка Клими

КОНТАКТ : 070-333-209 070-333-209 070-333-209 070-333-209 Ком...


400 МКД
или предлог цена
Денес 09:44Polovni radijatori

Se prodavaat polovni guseni radijatori so sledniov broj na rebra (160...


1 €
или предлог цена
Денес 08:47Грејни кабли

Грејни кабли за заштита од замрзнување на цевки , олуци , приодни рам...


1 МКД
или предлог цена
Денес 08:34Sifonjer drvo

Sifonjer drvo 184x90 1500 den .komad 2 parcinja Skopje ,070/256-436


1.500 МКД
или предлог цена
- 25 % Попуст
2.000 МКД
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

Денес 07:42Komoda za tv drvo

Prodavam komoda za tv drvena 140 x 60 sm Cena 7000 den Skopje 070/2...


7.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

Денес 07:41Mini masina za sadovi

Mini masina za sadovi za 4 osobi cena 2900 den Kupena vo agrotehna S...


2.900 МКД
или предлог цена
Денес 07:41PRAVOSMUKALKA/USISIVAC/ ПРАВОСМУКАЛКА/

КОМПЛЕТНО ИСПРАВНА, СО СИТЕ ДОДАТОЦИ, МАХ.СНАГА -1800W. СО ЕЛЕКТРОНС...


2.000 МКД
или предлог цена
Денес 07:12Комплет детска соба

Продавам детска соба: Кревети на спрат со душеци, шкаф под креветот с...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
18.000 €
Денес 06:16Baldahina za detska soba/ krevet

Балдахина купена од Икеа. Користена е една година. Интересна е за опр...


600 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Детска соба / Останато

Вчера 22:34ИКЕА килим од вистинска говедска кожа

Прекрасно парче килим кое совршено се вклопува во секој ентериер. Мод...


150 €
или предлог цена
Вчера 20:44Трпезариска маса со стаклена површина - Ikea

Купена од Ikea, со димензии 85х135 cm. Издржлива, стаклена бела површ...


11.000 МКД
или предлог цена
Вчера 20:44Masina za perenje, odlicna, super funkcionalna, evtino

Masina za perenje Gorenje Bez nikakvi problemi, se funkcionira Malk...


6.000 МКД
или предлог цена
Вчера 18:20  НОВ ОГЛАС

STOLICI--STOLCINJA-TAPACIRANJE

TAPACIRANJE NA SITE VIDOVI: ✔️STOLICI ✔️FOTELJI ✔️KANCELARISKI STO...


500 МКД
или предлог цена
Вчера 18:11*Pneumatski Pistol , Vozdusen Pistol*

Prodavam vozdusen pistol za odvrtuvanje na strafovi za bandazi ili za...


По Договор
или предлог цена
Вчера 17:40ITNO NOVA ZAVESA

Se prodava nova zavesa sosiena so falti od markizet,materijalot e kup...


1.000 МКД
или предлог цена
Вчера 17:29Plasticni korpi za kolaci i torti

Plasticni korpi za kolaci i torti. Cena za site tri 500 den. Mob.07...


500 МКД
или предлог цена
Вчера 17:28ROLETNI KOMARNICI VARIOLAJT ROLO ZEBRA VENECIJANER

ПРОИЗВОДСТВО И МОНТАЖА НА: - ПВЦ И АЛУМИНИУМ НАДВОРЕШНИ РОЛЕТНИ - Р...


1 €
или предлог цена
Вчера 15:59VIVAX KLIMA UREDI

Kompanija so poveke od 25 godina iskustvo vrsi prodazba na site mode...


1 €
или предлог цена
Вчера 15:29Termo pecka CER

Prodavam termo pecka CER 6kw telefon za kontakt 070 230 158


4.000 МКД
или предлог цена
Вчера 15:09Prodavam dosta socuvani vrati

Prodavam dosta socuvani vrati od jugoslovensko proizvodstvo so sledni...


1.000 МКД
или предлог цена
Вчера 14:50Кујна

ИТНО !!!! ...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Кујна / Комплетна кујна

Вчера 14:23Garazna vrata 250x200cm/ Гаражна врата

Се продава гаражна врата во одлична состојба со вградена пешачка врат...


10.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Градина / Врати за гаражи

Вчера 13:56Grejaci za radijator

Grejaci za radijator Cini 1.5KW so regulacija na temperatura i termop...


2.500 МКД
или предлог цена
Вчера 13:29Radijatori so greac

Radijatori so vgradeni greaci na struja 1.5KW so termostat i potencio...


1 €
или предлог цена
Вчера 13:29Шкаф Плакар Комода

Се продаваат голем шкаф (172х89см) и помала комода (58х89см). Двете з...


500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Спална соба / Комоди

Вчера 13:01Продавам Кирби комплет со пералка и масажер

Многу малку користена , како нова , комплет со кутии


1.200 €
или предлог цена
Вчера 12:49Lusteri

Prodavam 2 Lusteri komplet so sijalici kupeni pred 6 meseci od Manex ...


14.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Светло и осветлување / Лустери

Вчера 12:41Se prodava Masina za sadovi I el spotet

🌠Se prodava plotnata ispravna I rerna da se smeni goen greac. Vgradn...


7.500 МКД
или предлог цена
- 14 % Попуст
8.700 МКД
Аеродром / Скопје

Кујна / Кујнски мебел

Вчера 12:29Se prodava kada

Kada 160x160 Neostetena nikade 7500den 🌠Plona I rerna indesid vgr...


5.700 МКД
или предлог цена
- 3 % Попуст
5.900 МКД
Аеродром / Скопје

Бања / купатило / Туш кади

Вчера 12:27Favorit masina za perenje

prodavam Favorit masina za perenje, funckionira odlicno.cena 3000 den...


3.000 МКД
или предлог цена
Вчера 12:27Страна 1 од 57

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам