Подкатегорија:
                   
15 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

KAMERA ( endoscope) kanalizacija cevki Dupki odvodi

Se prodava kamera endoscop za hobi upotreba za pregleduvanje na nedos...


999 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Видео камери - Дигитални / Останато

Вчера 09:48WI-FI PTZ Kamera za Video Nadzor 360°° stepeni

Новa HD високо-квалитетнa ротирачкa камерa за видео надзор со можност...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Видео камери - Дигитални / Останато

14 авг 16:54Canon XH A1S Професионална одлично сочувана.

Се продава професионална одлично сочувана камера Canon XH A1S поноват...


780 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Видео камери - Дигитални / Canon

09 авг 16:06WI-FI PTZ Kamera za Video Nadzor 5MP

Новa HD високо-квалитетнa ротирачкa камерa за видео надзор со можност...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Видео камери - Дигитални / Останато

07 авг 17:02VIDEO NADZOR,ALARMI,VIDEOFONI

PRODAZBA I MONTAZA NA KAMERI ZA VIDEO NADZOR / VIDEONADZOR Голем изб...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Видео камери - Дигитални / Останато

04 авг 20:47Canon 90D

Се продава : - Canon 90D + 18-135mm lens + Battery Grip (2 battery) ...


1.400 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Видео камери - Дигитални / Canon

23 јул 01:44Prodavam montiran videofoni,cameri,alarmni sistemi

Prodavam cameri dahua 2 kom od 2mp nokno 20 metri i 4komada 1 mp nokn...


120 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Видео камери - Дигитални / Mustek

08 јун 13:10Videfoni DAHUA

Професионална монтажа на БЕЗБЕДНОСНИ РЕШЕНИЈА - Камери за Видео Надзо...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Видео камери - Дигитални / Останато

11 мај 17:26Samsung camcorder MiniDV

Prodavam nova Samsung Mini DV camera, model VP-D381, so 38x opticki z...


5.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Видео камери - Дигитални / Samsung

04 мај 20:51PRODAVAM MONTIRAM ALARMI SO DOJAVA

PRODAVAM MONTIRAM ALARMNI CAMERI VIDEOFONI SISTEMI SO DOJAVA NA MOBIL...


100 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Видео камери - Дигитални / Останато

17 фев 20:03GoPro Back Pack

Prodavam GoPro back pack za gopro 2 so originalna baterija i ostanati...


1.500 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Видео камери - Дигитални / Останато

07 јан 08:44Samsung camera HD so 4GB interna

Prodavam Samsung kamera HD so 4gb interna memorija + moznost za sd ca...


7.500 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Видео камери - Дигитални / Samsung

16 окт 00:52Aparat Canon EOS 6DFull Pack+Objektiv EF-50mm-F1-8STM

📸Спецификации за производот Canon EOS 6D📸 20_2_MP_CMOS: CMOS се...


1.200 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Видео камери - Дигитални / Canon

22 авг 17:50KAMERA ZA SNIMANJE VO VOZILO

PRODAVAM HD KAMERI ZA SNIMANJE VO VOZILO


2.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Видео камери - Дигитални / Sanyo

21 мај 11:40PRODAVAM MONTIRAM VIDEOFONI I CAMERI,I ALARMI

PRODAVAM MONTIRAM ANDROID VIDEOFON SO APLIKACIJA NA MOB TEL VO SEKOE ...


90 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Видео камери - Дигитални / Canon

17 мај 10:18Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам