Кавадарци
                           
715 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Се издава хала

Халата е лоцирана на ул.Западен булевар одма до БП Мак Петрол 54м д...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Магацини

31 мај 14:04Промовирано

Се продава куќа/// Se prodava kuka

Се продава куќа во населба Глишиќ Кавадарци, цена по договор. Инф...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Куќи / Вили

Денес 08:08Се продава земјоделски површини - ниви

Се продаваат земјоделски површини - ниви, под систем за наводнување в...


450 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

Денес 00:28Lozje

Odlicna lokacija sproti gradski grobista, povece informacia na 070-31...


123 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

Вчера 22:09Se izdava stan vo Sileks.

Se izdava ne namesten stan vo zgradite vo sileks so pogled kon kejot....


8.000 МКД
или предлог цена
Кавадарци

Станови

Вчера 21:33  НОВ ОГЛАС

DELOVEN PROSTOR

Se izdava Dukan 50 m2 so prostor da se dodadat uste 50 Extra lokac...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Дуќани

Вчера 21:09OVCKA REKA

se naoga na ovcka reka 9600m2 MOZE I ZAMENA ZA AVTOMOBIL


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

Вчера 19:42Дуќан Нов Центар Кавадарци

Се издава дуќан во новиот центар во Кавадарци. Погоден е за секаква ...


1 МКД
или предлог цена
Кавадарци

Дуќани

Вчера 19:18Lozje vo oblasta na Kavadarci

Lozjeto e so povrshina od 2700m. Lozjeto se naoga vo oblasta narech...


3.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

Вчера 18:00Deloven prostor 25m2 vo Nov Centar

Se izdava Deloven prostor od 25m2 Lokacija:Nov Centar Objektot e n...


По Договор
или предлог цена
Вчера 17:26Se izdava Nov stan 60 m2 I garaza podrum 18 m2 so dalecinsko

Stanot e Nov so nova kujna so site novi aparati za domakinstvo nikoga...


250 €
или предлог цена
Кавадарци

Станови

Вчера 17:23Se izdava nov stan

Stanot se naoga vo novite zgradi na zikol Tel.za kontakt 078/312-868


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Станови

Вчера 16:05Se izdava stan vo SILEKS

Se izdava stan vo zgradite sileks so pogled kon kejot,stanot e nenam...


8.000 МКД
или предлог цена
Кавадарци

Станови

Вчера 15:14  НОВ ОГЛАС

Се продава градежна парцела за семејно домување

Се продаваат КП бр.6769/10 и КП бр.6769/11 за КО Кавадарци со вкупна...


25.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

Вчера 15:11Се издава пристојно наместен нов стан

Се издава стан во куќа, нова градба, со нов намештај и нови електричн...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Станови

Вчера 14:57Се продава семејна куќа

Се продава семејна куќа на два спрата, со чист имотен лист, во добра ...


100 €
или предлог цена
Кавадарци

Куќи / Вили

Вчера 13:33Се продава куќа

Се продава куќа лепенка со стар и нов дел, стариот дел има 5 соби, 2 ...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Куќи / Вили

Вчера 13:00УРБАНИЗИРАН ИНДУСТРИСКИ ПЛАЦ

СЕ ПРОДАВА: УРБАНИЗИРАН ИНДУСТРИСКИ ПЛАЦ НАМЕНЕТ ЗА НЕЗАГАДУВАЧКА ИН...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

Вчера 11:42Tikvesko Ezero- BRUSANI Lozje

Prodavam lozje na Tikvesko ezero 1 ha zasadeno so 3600 pracki vran...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

Вчера 11:16Se prodava stan od 48m2 vo strog centar na Kavadarci

Se prodava stan od 48m2 vo strog centar na Kavadarci (nad Tim kompjut...


48.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Станови

Вчера 10:24Продавам земјоделско земјиште на поволна локација

Се продава нива 8000м2 по должината на патниот правец Кавадарци- Воз...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

Вчера 10:13Se izdava dukjan na Ul Resavska br 11

Dukjan od 90m2 se izdava Segasen dneven centar za decinja I privatn...


1 МКД
или предлог цена
Кавадарци

Дуќани

Вчера 10:12Се издава деловен простор

Се издава деловен простор на супер локација во градот на улица 7 Сеп...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Дуќани

Вчера 09:17Se iznajmuva

Se izdava deloven prostor od 50 m2 moze za bilo koja dejnost. Objekt...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Дуќани

Вчера 08:51СЕ ИЗДАВА СТАН ОПРЕМЕН ВЕДНАШ ВСЕЛИВ

СЕ ИЗДАВА ОПРЕМЕН СТАН ВЕДНАШ ВСЕЛИВ СЕ ИЗДАВА ЗА ПОДОЛГ ВРЕМЕНСКИ П...


220 €
или предлог цена
Кавадарци

Станови

Вчера 08:11Se izdava ili prodava

071 383 230


78.000 €
или предлог цена
02 јун 23:08ZEMJISTE 6308M2 TIKVESKO EZERO

SE PRODAVA ZEMJISTE 6308M2 NA 700M OD TIKVESKO EZERO. MOZE ZAMENA ZA ...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

02 јун 23:08PLAC

SE PRODAVA PLAC 431 M2 SO MARKICA ZA GRADBA 217 M2. PARCELI BR. 535...


24 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

02 јун 23:07SE PRODAVA !!!

Se prodava niva pod noviot objekt na Sloga Telefon za kontakt 078380...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

02 јун 19:33SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR

se izdava deloven prostor na ulica Gjorgji Sokolov sproti zgradite na...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Дуќани

02 јун 16:43Kuka vo sopot

Se prodava kuka vo selo sopot so dvorna povrsina od 1100 kvadrati ...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Куќи / Вили

02 јун 16:18Kuca

Se prodava kuca vo Kavadarci na ovoj broj zvonete tel:075-848-942


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Куќи / Вили

02 јун 13:56Se prodava smederevka i vranec

Se prodava 5 dekara smederevka


3.200 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

02 јун 13:44* СЕ ИЗДАВА ГАРСОЊЕРА *

Се издава ново наместена гарсоњера за долг или краток период во призе...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Станови

02 јун 11:52Се продава градежно земјиште, на улица Клинска

Се продава градежно земјиште, во вкупна површина од 1532 m², поделено...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

02 јун 11:49Se izdava stan

Se izdava stan sproti crkvata na bulevar Makedonija broj 3/3 na prize...


170 €
или предлог цена
Кавадарци

Станови

02 јун 09:01SE PRODAVA PLAC........

SE PRODAVA PLAC OD 6.149 m2 SPROTI NOVATA BOLNICA (DOMOVICA).


105 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

02 јун 08:27SE PRODAVA PLAC $$$

SE PRODAVA PLAC NAD VATASKOTO IGRALISTE " GABER " 4065 m2 *115 evra z...


115 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

02 јун 08:27Комплетно уредена куќа на екстра локација!!

Се продава комплетно реновирана куќа и веднаш вселива со дворно уред...


136.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Куќи / Вили

02 јун 08:19Baraki KIOSK i magacin vo razlicni dimenzii..

Baraki KIOSK i magacin vo razlicni dimenzii so panel izolacija ..0702...


1.234 МКД
или предлог цена
02 јун 07:38Se prodava zemjiste

Se prodava zemjiste pokraj patot za resava blisku do tikvesko ezero i...


1 €
или предлог цена
- 75 % Попуст
4 €
Кавадарци

Плацеви и Ниви

01 јун 23:44Страна 1 од 18

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам