2293 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Passat B6

Kolata e vo odlicna sostojba servisiran rebrasti kaisi ulje filteri z...


4.599 €
или предлог цена
- 0 % Попуст
4.600 €
Кичево

Автомобили

25 ное 12:17Промовирано

Raspar 235/45 R18 edna guma!

General winter altimax 3! 2019 proizv! Dobra sara, i meka guma!


1.799 МКД
или предлог цена
Денес 16:54Audi A4 1.9 TDI

Se prodava Audi A4 1.9 TDI vo originalna sostojba kako od fabrika nem...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 15:52Kia Spordage bezin plin

Kia Spordage bezin plin Registrirana cela godin. Top sostojba, vozen...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 15:13PASSAT 2.0 8V 140KS

VO ODLICNA SOSTOJBA SMENETO SET REBRASTI VODNA PUMPA ULJE I FILTRI RE...


4.300 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 14:32POLOVNI GUMI EXTRA CENA

POLOVNI ZIMSKI I LETNI GUMI DIMENZII OD 15KI DO 21 Dostapen 10:00h...


1 €
или предлог цена
Денес 13:32245/45/20 Zimski

245/45R20 Dve Zimski Gumi Vredestein Dot 3516 (2016)god Gumite se v...


130 €
или предлог цена
Денес 13:32Bandazi 5x120 16ki

Se prodavaat bandazi 16ki 5x120 Original od Bmw E46 Vo odlicna sost...


Денес 13:31255/55/18 COOPER

255/55/18 Dve gumi Cooper vo extra sostojba


80 €
или предлог цена
Денес 13:31275/40/20

Se prodavaat gumi 275/40/20 Ostanati se dve gumi Petlas Dot 4318 g...


110 €
или предлог цена
- 45 % Попуст
200 €
Денес 13:31Gumi 17

235.65.17


150 €
или предлог цена
Денес 13:00Bantasi za Honda Moze ZAMENA

BANTASITE SE. 16ки. ZA HONDA MOZE ZAMENA ZA 17ki.


1 €
или предлог цена
Кичево

Останато

Денес 13:00Menjac za delovi Golf 1.4 Benzin

Se prodava menjac izvaden od Golf 6, 1.6 benzinec so 5 brzini. Menjac...


2.000 МКД
или предлог цена
Денес 12:29Karoserija za SUZUKI VITARA

Karoserija,shasija i site delovi za suzuki vitara 1.6 8v


777 €
или предлог цена
Денес 12:19  НОВ ОГЛАС

Fiat Punto 1.1i so plin

Voziloto e pali vozi stegnato na voznja so mali karoseriski zabeleski...


650 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 11:21Mercedes C220

Se prodava Mercedes c220 90ks dizel vo odlicna sostojba stegnat na vo...


1.499 €
или предлог цена
- 0 % Попуст
1.500 €
Кичево

Автомобили

Денес 11:21BBS 5x120 16 Bmw

Bantasite se pravi zdravi ne se vareni BBS orginal ne se kopija 5x12...


Денес 11:21Bantasi za Bmw 5x120 15 zimski gumi

Bantasite se ispravni ne se krivi ni vareni Imaat dobri gumi zimski...


Денес 11:20Bmw 320D 136ks 2001va karavan

Voziloto e vo ispravna sostojba pali vozi stegnato na voznja Bmw 32...


2.399 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
2.500 €
Кичево

Автомобили

Денес 11:20Michelin 205/55/17

Gumite se zdravi pravi ne se lepeni nikade dve se 2018ta dve se 20...


4.000 МКД
или предлог цена
Денес 11:20Samar

Samar plus ploca cena 150 e bandasi siroki 22 5 dva 80 eu


150 €
или предлог цена
Кичево

Камиони

Денес 10:38Farovi za golf 3

Se prodavaat forovi za golf 3


1 €
или предлог цена
Денес 10:12  НОВ ОГЛАС

4 LETNI GUMI MICHELIN PRIMACY HP 205 55 16 EXTRA

- 4 LETNI GUMI MICHELIN PRIMACY HP - 205 55 16 - EXTRA SARA ...


3.600 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
4.500 МКД
Денес 10:12Se prodavat pikolka za koli 210x145x30 ALKO

2022go mob 070393297


1 €
или предлог цена
Кичево

Приколки

Денес 09:43  НОВ ОГЛАС

175-65-14 za berlingo partner

2 celicni bantasi so letni gumi za berlingo partner, pominati 20000k...


Денес 09:19Opel Vectra Imcher

Одлична Вектра Имшер серија мотор 2.5 V6 Направен мал сервис сменет...


1.550 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 08:55BMW 318 i

Prodavam polovni delovi za BMW 318i model E36 85KW avtomatski menuvac...


По Договор
или предлог цена
Денес 08:26Renault 19

Prodavam polovni delovi za renault 19 benzin plin mk dokumenti regist...


1 €
или предлог цена
Денес 08:26Peugeot 206

Prodavam polovni delovi za Pezo 206 1.1 benzin 44 kw godina 2002 pomi...


1 €
или предлог цена
Денес 08:26Aluminski bandazi 13 za ford

Prodavam aluminski bandazi 13 4x108 za ford citroen pezo.


Денес 08:25Renault megane scenic

Prodavam Renault scenic 1.9 dti 72kw godina 12 mesec 1997. So full op...


900 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 08:25Fiat Grande Punto

Prodavam polovni delovi za Fiat Grande Punto 1.2 16v godina 2007. So ...


1 €
или предлог цена
Денес 08:25Fiat Punto 1.9 jtd

Prodavam polovni delovi za fiat punto 1.9 jtd godina 2001. Stranski d...


1 €
или предлог цена
Денес 08:25Ford Mondeo

Prodavam polovni delovi za Ford Mondeo 2.0 tdci 85kw godina 2004 so f...


1 €
или предлог цена
Денес 08:25Ford focus

Prodavam polovni delovi za ford focus 1.6 16V 74 kw zetek motor. Godi...


1 €
или предлог цена
Денес 08:24Opel corsa 1.2 16v

Prodavam polovni delovi za opel corsa 1.2 16v godina 2000 so full opr...


1 €
или предлог цена
Денес 08:24Bora 1.9 tdi 4x4

Prodavam polovni delovi za Bora 1.9 Tdi 116 ks 4x4 so 6 brzini. Godi...


1 €
или предлог цена
Денес 08:24alfa romeo 156 vo uba sostojba

alfa romeo 156


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 03:28fiat 1.7dizel istecen reg vo dobra sostojba

fiat


1.100 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 03:28fiat stilo 1.8 benzin plin dizna reg klima

fiat stilo uba sostojba mekanicki ni tropa ni krcka stegnata domacina...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 03:27fiat punto 1.2 gracka ekonomicna kola eftina

fiat punto 1.2 pominata reg


800 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 03:27Страна 1 од 58

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам