Кичево
                   
720 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Passat B6

Kolata e vo odlicna sostojba servisiran rebrasti kaisi ulje filteri z...


4.599 €
или предлог цена
- 0 % Попуст
4.600 €
Кичево

Автомобили

25 ное 12:17



Промовирано

Audi A4 1.9 TDI

Se prodava Audi A4 1.9 TDI vo originalna sostojba kako od fabrika nem...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 15:52



Kia Spordage bezin plin

Kia Spordage bezin plin Registrirana cela godin. Top sostojba, vozen...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 15:13



PASSAT 2.0 8V 140KS

VO ODLICNA SOSTOJBA SMENETO SET REBRASTI VODNA PUMPA ULJE I FILTRI RE...


4.300 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 14:32



Fiat Punto 1.1i so plin

Voziloto e pali vozi stegnato na voznja so mali karoseriski zabeleski...


650 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 11:21



Mercedes C220

Se prodava Mercedes c220 90ks dizel vo odlicna sostojba stegnat na vo...


1.499 €
или предлог цена
- 0 % Попуст
1.500 €
Кичево

Автомобили

Денес 11:21



Bmw 320D 136ks 2001va karavan

Voziloto e vo ispravna sostojba pali vozi stegnato na voznja Bmw 32...


2.399 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
2.500 €
Кичево

Автомобили

Денес 11:20



Opel Vectra Imcher

Одлична Вектра Имшер серија мотор 2.5 V6 Направен мал сервис сменет...


1.550 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 08:55



Renault megane scenic

Prodavam Renault scenic 1.9 dti 72kw godina 12 mesec 1997. So full op...


900 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 08:25



alfa romeo 156 vo uba sostojba

alfa romeo 156


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 03:28



fiat 1.7dizel istecen reg vo dobra sostojba

fiat


1.100 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 03:28



fiat stilo 1.8 benzin plin dizna reg klima

fiat stilo uba sostojba mekanicki ni tropa ni krcka stegnata domacina...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 03:27



fiat punto 1.2 gracka ekonomicna kola eftina

fiat punto 1.2 pominata reg


800 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 03:27



Bmw 530d

Se prodava bmw 530d. So fabricki 218ks. Ima servis na menuvac, vodna ...


5.499 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 00:31



Mercedes C 220 CDI

Mercedes C 220 CDI Proizveden 2010 god so Avangard oprema: Dvozonska...


9.800 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 23:22



BMW 318D

Bmw 2.0 318 143ks


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 17:56



Delovi za lexus is 200 opel zafira 1.8 audi a3 1.8

Polovni delovi touareg 2.5 dizel audi a4 mazda 323 audi a3 1.8 ope...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 16:58



Branici za audi a4 a5 2011 godina

Delovi za audi a4 a5 2011 godina predni branici


По Договор
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 16:58



Polovni delovi za golf 4 1.4 1.6 benzin

Polovni delovi za golf 4 1.4 1.6 benzin dizel 1.9 tdi 116


По Договор
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 16:58



Polovni delovi za mercedes w210 2.2 cdi

Polovni delovi za mercedes w210 2.2 cdi


По Договор
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 16:58



Delovi za mercedes

Orginal novi delovi za mercedes w115 w116 w123 w126 w124 w190 ...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 16:58



Opel vektra b 2.0 dti NA DELOVI

Se sto vi treba za opel vektra


500 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 16:38



Ford fiesta 1.8 dizel na delovi !

Ford fiesta 1.8 dizel na delovi se sto vi treba


500 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 16:38



Seat Leon 1.8t 2001g / full

Се продава Seat Leon 1.8t 20v (ABA type) 2001g со full опрема, редовн...


4.400 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 15:54



Audi A4 1.6 benzin 900e 078 421 213

Nema reg. Plin ima bez dok. 900e


900 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 15:33



Bmw e39 525tds

Voziloto e vo odlicna sostojba , registrirano do 06.07.2023 godina. ...


1.650 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 15:15



Golf V 1.9 tdi

Se prodava Golf V 1.9 tdi vo perfektna sostojba 2006g So servisna...


6.500 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 14:53



Mercedes C200 avangarde benzin 184ks ot CH

Mercedes c200 ot shvajcarija mnogu ocuvan so full oprema golema navig...


13.500 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
14.200 €
Кичево

Автомобили

Вчера 14:39



Mercedes E 350 4 matik 2012 kako nov

Mercedes e 350 cdi 4 matik kako nov ot shvajcarija so full oprema dis...


19.200 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 14:39



AUDI A6 3.0 TDi Quattro S-Line

🇨🇭AUDI A6 3.0 TDi Quattro S-Line🇨🇭 ✅AUDI e 3.0 so 245hp ✅AUDI...


18.800 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 13:57



Mercedes B200 cdi 140ks. 2006g.

Mercedes b200 140ks. 2000c. dosta ekonomicen avtomobil, registriran d...


4.200 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 13:00



Renault Megane Cabrio 1.9dCi 131ks

Се продава Renault Megane Cabrio 1.9dCi 131кс (новиот мотор) facelift...


5.200 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 12:31



BMW E39 525 TDS

Voziloto e vo odlicna sostojba , registrirano do 30.12.2022 godina. ...


2.200 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 12:31



Ford Fiesta 1.4 CDTI

Ford Fiesta 1.4 CDTI 2007 kako nova Ekstra


3.600 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 12:00



ПРОДАВАМ Reno Clio 1.2 tng (МОЖНА ЗАМЕНА)

Реното е во беспрекорна состојба се функционира на него, не префарбув...


3.499 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 11:58



Se prodava bmw 118d 2006

Golata se prodava mozet zamena so moja doplata za pogolema mozet da...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 11:30



Fiat punto

Kolata e vo odlicna sostojba


3.500 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 10:41



Se prodava Zastava 101

Se prodava Zastava 101 vo dobra sostojba. Kolata e registrirana i ser...


430 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 09:23



Opel Zafira 1.9 150ks Zamena

registrirana servisirana 7 sedista euro kuka novi zimski gumi full...


3.999 €
или предлог цена
- 0 % Попуст
4.000 €
Кичево

Автомобили

Вчера 09:19



Passat 1.8 T

Prodavam passat 1.8 t Benzin odlicno socuvan mali karoseriski zabeles...


2.100 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 08:31



Vw polo 1.2

Kolata e tehnicki vo dobra sostojba no ima zabeleski opticki okulu ka...


1.500 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 08:24



Страна 1 од 19

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам