34 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Yamaha Gigmaker

Komplet so chineli: Snare 14" Tom toms 12" 13" Floor tom 16" Bas ...


750 €
или предлог цена
24 ное 11:49se prodavaat dve mikseti DYNACORD i ALLEN & HEAT

se prodavaat dve EXTRA socuvani mikseti - DYNACORD power mate 1000...


По Договор
или предлог цена
21 ное 13:00Се продава миксета со куфер Allen & Heat SQ-5

Се продава миксета со куфер Allen & Heat SQ-5, само за сериозни ...ко...


По Договор
или предлог цена
20 ное 13:00Samsung Saraund

Vo odlicna sostojba na tac tel 070561703 samo na viber


130 €
или предлог цена
Радовиш

Останато

16 ное 08:25DISCO OPREMA PROFESIONALNA

Disco Oprema Profesionalna se iznajmuva Za info 0031645507790 moze ...


1 €
или предлог цена
Радовиш

Изнајмување

31 окт 22:14Korg Pa800

-Vo odlicna sostojba moze da se proba bilo koga -Sajzerot e raboten ...


550 €
или предлог цена
31 окт 14:41WARWICK ROCK BASS

Prodavam bas gitara od familijata na Warwick 5 žičen vo izvonredno od...


320 €
или предлог цена
31 окт 12:22Truba Amati

Vo super odlicna sostojba professionalna truba Amati Kraslice so kufe...


210 €
или предлог цена
31 окт 12:21Pifla Selmer metalik saks alto

Metalna pifla za saks contralto,, identična na piflite proizvedeni od...


250 €
или предлог цена
31 окт 12:21Saks Alto Ambasador-Italy

Saks Ambasador vo super odlicna sostojba, dobro dihtuva, bidejki mu ...


200 €
или предлог цена
31 окт 12:21Transmiter

Se prodava transmiter glanc nov nekoristen i neupotrebuvan donco rado...


4.000 МКД
или предлог цена
04 окт 12:54Gitarsko pojacalo

YAMAHA gitarsko pojacalo vo ispravna i odlucna sostojba Donco Radov...


6.000 МКД
или предлог цена
04 окт 12:54Dalecinski mikrofon

Odlicen za muzicari vo ispravna sostojba marka gemini 076 263 622 Don...


3.000 МКД
или предлог цена
27 апр 15:11Shure MVL/A

Shure MVL/A Condenser Lavalier Microphone, Good-Quality Digital Voice...


3.000 МКД
или предлог цена
22 апр 05:30ZVUCNICI

ЗВУЧНИЦИ 250W +41799457124 НА VIBER 078-307-878 MKD


20.000 МКД
или предлог цена
19 апр 15:01Arturia Minibrute, Behringer Model D

Prodavam Behringer Model D 14000mkd Arturia Minibrute 16500mkd...


30.000 МКД
или предлог цена
06 мар 13:40BASTL Instruments MicroGranny 2

Monophonic Granular Sampler Features monophonic mono sampler mic...


06 мар 13:40Sarzer jvc

Se prodava so 12 cd ne koristen mnogo raboti super


20 €
или предлог цена
23 дек 09:33Ukrasen Saksofon

Prekrasno metalno malo saksofonce 30cm, celosno izraboteno od mesing,...


2.200 МКД
или предлог цена
27 авг 08:58audio oprema na prodazba

se prodava poveke raboti od audi oprema poujacala zvucnici dekove za ...


90 МКД
или предлог цена
13 мај 13:54YAMAHA GIGMAKER

Tel: 078435098 Kristijan Komplet so chineli: Snare 14" Tom toms 12...


950 €
или предлог цена
02 мај 20:50audio oprema na prodazba

se prodava poveke raboti od audi oprema poujacala zvucnici dekove za ...


999 МКД
или предлог цена
04 апр 08:07Zvucnici

Perfektni 075278886


12.000 МКД
или предлог цена
Радовиш

Останато

24 мар 10:15Pile Sovetski sintisajzer

Се продава уникатен и многу редок синтисајзер од Советскиот сојуз-Пил...


3.000 МКД
или предлог цена
10 авг 11:09Pilotka shure wh30

Se prodava shure pilotka koj probal znae za sto se raboti cena 7.000 ...


120 €
или предлог цена
07 јун 11:40Sony pojacalo

Pojacaloto e doneseno od austrija moze da se vidi i proba vo sekoj mo...


5.000 МКД
или предлог цена
07 јун 11:40Sennheiser ew100 g3

Se prodava dalinski mikrofon sennheiser ew 100 g3 cena 270€ Za podet...


270 €
или предлог цена
07 јун 11:39Harmonika Weltmeister

Prodavam harmonika Weltmeoster so 96basa 3 registra na leva strana i ...


20.000 МКД
или предлог цена
07 апр 17:13Saksofon AKUSTIK i HULLER

Saksofonite se dvata servisirani komplet akustiko ima edna godina gar...


По Договор
или предлог цена
05 ное 16:42trejs eliot pedalo

trejs eliot duplo pedalo so ekvilajzer ispravno i ne koristeno


150 €
или предлог цена
18 сеп 08:52fender jazz bass

gitarata e kupena nova vo berlin 94 i ne e koristena poveke od 10h.ma...


1.500 €
или предлог цена
18 сеп 08:51ejc-ejc bas glava

bas glava za profesionalci so 6 mosfet tranzistori,ekvilajzer i bas e...


18 сеп 08:50odlicno ozvucuvanje

prodavam super socuvano ozvucuvanje koe se sostoi od beringer pmp5000...


1.150 €
или предлог цена
18 сеп 08:49elektricni tapani

profesionalno izraboteni(nekoristeni)elektricni tapani so originalni ...


10.000 МКД
или предлог цена
10 јун 22:31Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам