Подкатегорија:
                   
12 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

se prodavaat dve mikseti DYNACORD i ALLEN & HEAT

se prodavaat dve EXTRA socuvani mikseti - DYNACORD power mate 1000...


По Договор
или предлог цена
21 ное 13:00Се продава миксета со куфер Allen & Heat SQ-5

Се продава миксета со куфер Allen & Heat SQ-5, само за сериозни ...ко...


По Договор
или предлог цена
20 ное 13:00Transmiter

Se prodava transmiter glanc nov nekoristen i neupotrebuvan donco rado...


4.000 МКД
или предлог цена
04 окт 12:54Gitarsko pojacalo

YAMAHA gitarsko pojacalo vo ispravna i odlucna sostojba Donco Radov...


6.000 МКД
или предлог цена
04 окт 12:54Dalecinski mikrofon

Odlicen za muzicari vo ispravna sostojba marka gemini 076 263 622 Don...


3.000 МКД
или предлог цена
27 апр 15:11ZVUCNICI

ЗВУЧНИЦИ 250W +41799457124 НА VIBER 078-307-878 MKD


20.000 МКД
или предлог цена
19 апр 15:01Sarzer jvc

Se prodava so 12 cd ne koristen mnogo raboti super


20 €
или предлог цена
23 дек 09:33Pilotka shure wh30

Se prodava shure pilotka koj probal znae za sto se raboti cena 7.000 ...


120 €
или предлог цена
07 јун 11:40Sennheiser ew100 g3

Se prodava dalinski mikrofon sennheiser ew 100 g3 cena 270€ Za podet...


270 €
или предлог цена
07 јун 11:39trejs eliot pedalo

trejs eliot duplo pedalo so ekvilajzer ispravno i ne koristeno


150 €
или предлог цена
18 сеп 08:52ejc-ejc bas glava

bas glava za profesionalci so 6 mosfet tranzistori,ekvilajzer i bas e...


18 сеп 08:50odlicno ozvucuvanje

prodavam super socuvano ozvucuvanje koe se sostoi od beringer pmp5000...


1.150 €
или предлог цена
18 сеп 08:49Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам