Карпош
                           
7855 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

PRODAVAM PLAC S. BARDOVCI

SE PRIDAVA DVA PLACA SO KVADRATURA OD PO 529 m2 637m2 S.BARDOVCI...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

05 јан 22:30Промовирано

Renoviran Stan vo Vlae 60m2+5m2+10m2+60m2

Prodavame ubav i svetol renoviran stan vo Vlae na prv kat vo zgrada o...


88.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

21 јан 17:40Промовирано

Novi stanovi Taftalidze 2

📌Високо квалитетни станови со функционални решенија и квадратури. Г...


1.400 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

11 јан 09:59Промовирано

SE IZDAVA LUKSUZNA KUKJA VO KOZLE

Kontakt 075 232-616 Katerina Kontakt 075 232-616 Katerina SE IZDA...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 21:12КАРПОШ 4 - KARPOSH 4 - СЕ ПРОДАВА СТАН 157М2 - 4 СПАЛНИ

КАРПОШ 4 - ПОКРАЈ КЕЈОТ НА ВАРДАР СЕ ПРОДАВА СТАН 152М2 + 5М2 ТЕР...


1.390 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 19:59Prodavam plac vo Trnodol

Prodavam plac vo Trnodol so markica za gradba. Maksimalna izgradena p...


80.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 19:56JEPET BANERE E RE ME QIRRA NE XHON KENEDI SHKUP

JEPET BANESE ME QIRA NE XHON KENEDI BANESA ESHTE E ZBRAZET , MADHES...


200 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 19:30Prodavam vikendica vo sisevo

Se prodava kuka vo selo Sisevo so povrsina od 3500 m2 dvorno mesto i ...


75.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 19:22Se prodava stan na Ruzveltova

Se prodava stan na ulica Ruzveltova 51 od 79m2 na prv spart, Skopje(K...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 19:02Dukjan kaj pedagoski fakultet

Se izdava dukjan kaj Pedagoski fakultet so povrsina od 25 m2. Pogoden...


1 €
или предлог цена
Вчера 18:45ДАРМА ДОМА издава нов стан на Водно !

Дарма Дома издава нов луксузен стан на Водно во Комплекс Соравија, п...


600 €
или предлог цена
- 12 % Попуст
680 €
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 17:18ДАРМА ДОМА издава нов 3_собен стан на Водно !

Дарма Дома издава нов стан на Водно, во комплексот Panorama Residence...


500 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 17:13Se izdava trosoben stan vo Taftalidze (kaj City Mall)

Se izdava trosoben stan na ul. Moskovska br. 7 vo blizina na City Mal...


280 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 17:10ДАРМА ДОМА издава нов 3_собен стан во Капиштец !

Дарма Дома издава нов стан во Капиштец во Ктк, во тивка и мирна локац...


550 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 16:42Se izdava dukjan vo Leptokarija

Se izdava dukjan vo T.C Leptokarija 40m2+20m2 galerija. Opremen e so...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дуќани

Вчера 16:39ДАРМА ДОМА издава нов кат од куќа во Трнодол !

Дарма Дома издава четворособен убаво наместен стан од 120 м2 во прива...


580 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 16:32Kupuvam stan vo karpos 3 (Руските згради во Карпош 3 - Воена

Kupuvam stan vo karpos 3 (Руските згради во Карпош 3 - Воена болница)...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 16:25  НОВ ОГЛАС

ДАРМА ДОМА издава нов стан во Центар !

ДАРМА ДОМА издава нов луксузен стан во Центар позади Рамстор Кај Мвр,...


450 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 16:24ДАРМА ДОМА издава нов стан во Центар !

Агенција за недвижности ДАРМА ДОМА издава нов луксузен стан во Центар...


400 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 16:24ДАРМА ДОМА издава нов 3_собен стан во Црниче !

Дарма Дома издава нов стан во Црниче, кај Баба Цана, наместен со нов ...


550 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 16:23ДАРМА ДОМА издава нов 4_собен стан на Водно !

Агенција за недвижности ДАРМА ДОМА издава луксузен стан на Водно kaj ...


800 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 16:23ДАРМА ДОМА издава нов стан на Водно !

Дарма Дома издава нов луксузен стан на Водно , кај Полска Амбасада, с...


600 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 16:22ДАРМА ДОМА издава нов 3_собен стан на Водно !

Дарма Дома издава нов луксузен стан на Водно, кај Панорама, мирна л...


600 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 16:22se prodava niva veles kaj babuna odma kaj vikendicite

se prodava plac za vikendica odlicna lokacija za odmor daleku od guz...


6 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 15:25Plac za vikendica Veles do Babuna

Vednas do Babuna 200 metri pred movceto na Vojnica kaj vikendicite o...


5 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 15:25СЕ ИЗНАЈМУВА ДВОСОБЕН СТАН ВО ПОРТА КОЗЛЕ

Агенција за недвижности АВА ДОМ изнајмува нов двособен стан во Порта ...


270 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 15:13Duplex Cetvorosoben vo Taftalidze Pedagoska

Agencija Casa prodava kompletno renoviran stan na 2 nivoa vo Taftalid...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 15:08SE IZDAVA STAN VO KARPOS 1 POZADI SIMPO

SE IZDAVA STAN VO KARPOS 1 POZADI SIMPO EKSTRA LOKACIJA DO FAKULTETI ...


250 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 15:07Se prodava dvosoben stan 54m2 vo Taftalidze 1

s 801 Se prodava stan 54m2, so 1 spalna soba. Na 3 kat od 5. Centr...


97.200 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 14:54  НОВ ОГЛАС

СЕ ПРОДАВА ИЛИ ИЗДАВА ЛУКСУЗЕН СТАН ВО ТАФТАЛИЏЕ

Се продава или издава луксузен стан/дуплекс во Тафталиџе 1 - Млечен. ...


700.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 14:52  НОВ ОГЛАС

ДАРМА ДОМА издава нов стан во Кисела Вода !

Агенција за недвижности ДАРМА ДОМА издава нова гарсоњета во Кисела Во...


200 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 14:32Izdavam garaza vo karpos 2 kaj dramski teatar

Super lokacija, odlicni uslovi. Mesecna kirija 2200 denari za plakja...


2.200 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Гаражи

Вчера 14:14ДАРМА ДОМА издава нов стан во Кисела Вода !

ДАРМА ДОМА издава нов стан во Кисела Вода, во Расадник, станот е 55 м...


250 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 14:11Се издава деловен простор од 10m2 во Карпош 4

Се издава деловен простор со површина од 10m2.. Се наоѓа на приземј...


По Договор
или предлог цена
Вчера 13:40ДАРМА ДОМА издава нов стан во Тафталиџе !

Агенција за недвижности ДАРМА ДОМА издава нов луксузен стан во Тафтал...


280 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 13:39ДАРМА ДОМА издава 3_собен стан во Центар !

Агенција за недвижности ДАРМА ДОМА издава нов луксузен стан во Центар...


800 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 13:39SE PRODAVA KOM.NAM. STAN KARPOS 3 SO GARAZA

STANOT NE E RUSKI SE NAOGJA VO KULITE SO CENTRALNO GREENJE SE PRODAVA...


99.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 13:19Prodavame garsonjera vo Gorce Petrov.

-Stanot e so povrsina od 32m2, -garsonjera na 5ti kat so lift ,bez ...


39.500 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
40.000 €
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 13:15izdavam stan KARPOS3 do CITY-MAL i TINEX market

se izdava 2 soben(dnevna i spalna) namesten + kujna posebno, 4-krevet...


1 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 13:06Izdavam dukan vo tc Kozle 12m2

Se izdava dukan (deloven prostor) od 12m2 vo tc Kozle, na prizemje, n...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дуќани

Вчера 13:06Четворособен стан во Тафталиџе 1

Се продава убав четворособен семеен стан во Тафталиџе 1, на ул. Њудел...


124.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 13:00Se prodava dupleks stan vo Taftalidze 2

Se prodava top namesten dupleks stan 69m2 vo Taftalidze 2. Stanot e ...


1.400 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 13:00Stan na kejot na Vardar, Vlae-Karpos 4

Prekrasen stan, na samiot kej na Vardar, do mostot Obedineti Nacii. ...


138.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 13:00Страна 1 од 197

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам