Неготино
                   
338 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Продавам Passat

Цена по договор


По Договор
или предлог цена
Неготино

Автомобили

Денес 13:00Polo GOAL 1.4 tdi

Se prodava Polo 1.4 tdi 2006-ta godina GOAL oprema Trokrak volan ...


3.300 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

Денес 13:00SEAT LEON FR

075 460 101 na viber Cena povolna


1 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

Денес 12:38Alfa ROMEO Juliet's multi jet PERFEKTNA

Kolkata e OD francija Kako nova e zacuvana so najvisoko NIVO NA OPRE...


6.500 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

Денес 11:56VW POLO 1.4 TDI 80 KS 2005

KOLATA E MAKSIMALNO ZACUVANA KLIMA CENTRALNO EL.RETROVIZORI GREAC...


3.450 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
3.490 €
Неготино

Автомобили

Денес 10:46Mercedes A170

Klima raboti,dobri gumi, pali vozi.


1.600 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

Денес 08:24Opel Corsa 1.2 benz.plin

Opel Corsa 1.2 benzin/plin Registrirana cela godina Komplet servis ...


4.099 €
или предлог цена
- 0 % Попуст
4.100 €
Неготино

Автомобили

Денес 00:46Audi A3 2,0

Napraven golem I mal servis ujle I filter smeneti vo menac plocki sm...


1 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

Вчера 21:41MOTOR 1.7 CDTI 81 KW 110KS 2011g

MOTOR 1.7 CDTI 81 KW 110KS 2011g UVOZENO OD HOLANDIA🇳🇱 Donesena...


6.600 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

Вчера 20:51RENAULT CLIO 1.5 DCI

Se prodava RENAULT CLIO 1.5 DCI. Nov akumulator novi gumi reg do ...


1.999 €
или предлог цена
- 13 % Попуст
2.300 €
Неготино

Автомобили

Вчера 20:08Застава Фиат 1300 Zastava Fiat 1300

Se prodava Zastava Fiat 1300 1969 godina Registriran Prevod I od...


2.500 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

Вчера 19:31Zastava Fiat 1300 Застава Фиат 1300

Se prodava Zastava Fiat 1300 1968 godina Kolata gi Ima site delovi,...


1.700 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

Вчера 19:31Delovi fiat punto

Se sto vi treba za fiat punto, *Javete se slobodno na 075 978 717


5 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

Вчера 19:16Reno/Renaulth Kangoo za delovi

Se prodava delovi za reno/renaulth kangoo se sto vi treba. Barajte...


1 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

Вчера 19:16MERCEDES CLS 350 cdi

2011 год 213000 км реални со цела историја во мерцедес Сончев кров ...


22.000 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
23.000 €
Неготино

Автомобили

Вчера 14:19Toyota Corolla XL

Se prodava Toyota kljusevka, kupena od prv gazda so 130xxx km realni ...


По Договор
или предлог цена
Неготино

Автомобили

Вчера 13:04Opel Astra se prodava

Voziloto e vo odlicna sostojba Vredi da se vidi Se e ispeavno i fun...


2.900 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

Вчера 11:07BMW 118

Се продава БМВ 118д Колата е во одлична состојба, доста зачувана,ред...


4.600 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

Вчера 11:06Xsara 1.9d mozna zamena

Xsarata e 1.9 d, pali vozi. proiz. 1999 god.vo vozna sostojba. Motor,...


620 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
650 €
Неготино

Автомобили

Вчера 07:36Se prodava Golf 5 1.6benzin 75kw 2006godina 4 mesec napraven

Se prodava Golf 5 1.6benzin 75kw 2006godina 4 mesec napraven mal serv...


2.100 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

05 фев 15:30BMW E46 COMPAKT 2.5i

BMW E46 COMPAKT 2001god motor 2.5i so 2 vanosa. kolata poseduva ate...


3.500 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

05 фев 15:30Audi A6 2.7 TDI 2009g FACELIFT

Registrirana na MK tabli do 06.2022 MOZE ZAMENA ZA GOLF 5, 6 ILI AUDI...


1 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

05 фев 12:41Se Prodava Seat Leon FR

Seat Leon 2.0 170ks Registriran do 31.05.2023 so zelen karton Servi...


1 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

05 фев 09:34Se Prodava Seat Leon FR

Seat Leon fr 2.0 170ks 2006 Увезен од Швајцарија 2018 Од oпрема п...


1 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

05 фев 09:34Се продава VW Sharan

За подетални информации на тел. 075 778 236


2.000 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

04 фев 12:03MERCEDES E 200 CDI

Tempomat greaci na sedista naviacija parking senzori so kamera dva kl...


19.990 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

04 фев 12:01Prodavam golf4 na delovi 1.6sr 1.9tdi

Polovni delovi za golf 4 1.6sr 1.9 070312175


8 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

03 фев 18:44Голф 5 1.9TDI......Golf 5

Голфот е увезен во 2019 година од мене од Германија од прв сопственик...


5.800 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

03 фев 16:24Audi A4 Avant 2.0tdi 143ks

Се продава Audi A4 Avant 2.0 tdi 143ks CR мотор во перфектна состојба...


7.800 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

03 фев 13:10OPEL VEKTRA ZA DELOVI

Se prodava cela na bg brojki vo vozna sostojba info na 070 536 834


800 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

02 фев 18:08SE PRODAVA OPEL VECTRA

Za poveće info na brojot 075 360 251


9 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

02 фев 18:08Опел Мерива Б - Се Бара

Купувам Опел Мерива Б-Исклучиво Бензин или Бензин/Плин


1 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

02 фев 16:21VW PASSAT B8 2.0 TDI 150KS HIGHLINE

Модел:VW PASSAT B8 2.0 TDI 150KS M/T Произведено:2015 Год Гориво:Д...


По Договор
или предлог цена
Неготино

Автомобили

02 фев 13:55DAEWO LANOS

Lanos 1.5 Neregistriran Smeneti amortizeri Lamela potisna drug lag...


1 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

02 фев 08:15Renault Scenic Grand 7 sedishta

Domakjinska kola za familija...Dojdete zirnete ja


2.800 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

01 фев 20:53Се продава Renault Megane 1.9 DCI

Се продава Renault Megane 1.9 DCI во одлична состојба. Возилото м...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
2.200 €
Неготино

Автомобили

01 фев 14:48Audi 2x S-line Qvatro a4 b7 2.0tdi 140ks Proizvedeno --2008

REGISTRIRANO DO 1.11.2023...✔ Audi a4 b7 2.0 tdi S-line Qvattro  140...


6.700 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

01 фев 11:21Daewoo tiko

Prodavam alternator.


1 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

31 јан 13:05Hyundai Santa Fe !!!

Hyundai 2.0 84kw registrirano do 12.2022 Poveke info na brojot: 07...


1 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

31 јан 13:00VW SHARAN 2011/12

VW SHARAN 2011/12 full oprema 7 sedishta


По Договор
или предлог цена
Неготино

Автомобили

31 јан 10:39Страна 1 од 9

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам