Подкатегорија:
                   
24 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Продавам звучници

Во одлична состојба со одличен квалитет на звук, користени во автомоб...


123 МКД
или предлог цена
- 100 % Попуст
123.456 МКД
Вчера 14:15Hk basovi 18 inch

Prodavam zvucnici 18 inch basovi HK audio liner 3 lr 118 basovi super...


650 €
или предлог цена
06 дек 03:32Mikseta aktivna

Vo super sostojba zacuvana sekoe kopce raboti 2 efekta


12.000 МКД
или предлог цена
06 дек 03:32MIX amplifier U5180u GSP

Се продава појачало со 5 звучници


19.000 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
20.000 МКД
05 дек 18:19STALAK - POSTOLJE ZA ZVUCNIK - ZVUCNICI - KARAOKE

STALAK - POSTOLJE TELESKOPSKI ZA SEKAKVI ZVUCNICI KARAOKE ILI OBICNI ...


1.800 МКД
или предлог цена
05 дек 10:51Shure sm58 original

Mikrofonot e 100% ispraven i e original, ne e kopija


2.500 МКД
или предлог цена
03 дек 11:14STALAK - POSTOLJE ZA ZVUCNIK - ZVUCNICI - KARAOKE

STALAK - POSTOLJE TELESKOPSKI ZA SEKAKVI ZVUCNICI KARAOKE ILI OBICNI...


1.800 МКД
или предлог цена
01 дек 14:53M Audio IE 30

Prodavam profesionalni in ear monitori M Audio IE 30 so futrola i pov...


200 €
или предлог цена
17 ное 22:51Shure KSM32 USA

Продавам прекрасен Large Diaphragm VINTAGE SHURE KSM32SL купен од US...


500 €
или предлог цена
15 ное 23:10Fbt HP 1000 snagator

Zacuvano pojacalo Balanced Inputs Jack ¼” XLR-F Impulsive powe...


14 ное 16:42Presonus Digimax LT 8Ch ADAT made in USA

Prodavam odlicno socuvan 8 channel ADAT interface.Perfekten za extens...


28 окт 07:39CAD Audio ICM 417 condenser overhead

Prodavam odlicni condenser mikrofoni Americki cAD Audio ICM 417 vo do...


3.500 МКД
или предлог цена
14 окт 22:59MXL V63M STEREO X/Y CONDENSER MIC

Odlicen stereo X/Y mic Koristen 2 godini vo studio sostojba 10/10 ne...


9.000 МКД
или предлог цена
06 окт 19:15KARAOKE ZVUCNIK NJOY 15-2U AntiX 15 inc EKSTRA MODEL

Караоке звучник NJOY15- 2U AntX Квалитетен караоке звучник RMS-100W ...


14.000 МКД
или предлог цена
03 окт 10:34Apex Big Bottom C2 Bass Compressor

Prodavam super zacuvan Apex Big Bottom C2 sidechain compressor za bas...


250 €
или предлог цена
03 јул 11:06Se prodavaat profesionalni zvucnici

Zvucnicite se prodavaat GBL


550 €
или предлог цена
02 мај 12:34Laney Linebacker 50 Reverb

Koristen- zacuvan


30 апр 19:21Se prodava BOSS GT- 6 guitar effekts processor

Procesor za efekti na gitara.


190 €
или предлог цена
30 апр 19:14Kuferi za Sajzer i Stalka

Prodavam kuferi za sajzer eden orginal eden e praven 078724363


85.214 €
или предлог цена
05 апр 20:33Shure Beta 87A

Shure Beta 87A kupen od Guitar Center USA pred 6 god Moze da se vidi ...


230 €
или предлог цена
15 мар 13:12PiVi komplet americki

Trosistemski drveni zvucnici 15" .peavey original americki(300w).odli...


300 €
или предлог цена
01 мар 10:29Pojacalo pevey 130 specijal made in USA

Pojacalo made in Usa so dva kanala i footswitch so dve kontroli clean...


25 јан 01:09Neutrik bananki

Novi neotpakuvani


250 МКД
или предлог цена
25 окт 18:53KARAOKE 15 INC.SO DVA MIKROFONA DALECINSKO I POVEKE FUNKCI

- ПРОДАВАМ БЕЖИЧНО КАРАОКЕ СО ПОВЕКЕ ФУНКЦИИ ЗА ДОМАШНА ЗАБАВА, ИГРО...


8.500 МКД
или предлог цена
25 дек 08:01Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам