659 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Hitno se prodava zemjiste

Се продава земјиште кое се наоѓа во Ко Чалошево класа 4 ,површина од ...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
3.000 €
15 ное 12:18Промовирано

Нива во Долна Лака

Се продава земјиште земјоделска, 4 Класа во Велес, Кочилари.Земјиштет...


5 €
или предлог цена
Денес 01:28Промовирано

Нива во Долна Лака

Се продава земјиште земјоделска, 4 Класа во Велес, Кочилари.Земјиштет...


5 €
или предлог цена
Денес 01:28ИНВЕСТИЦИСКА МОЖНОСТ, градба на атрактивна локација во Велес

Контакт САМО на Вибер поради често отсуство од МК. http://web01.ka...


199.000 €
или предлог цена
Велес

Останато

Вчера 18:58СЕ ПРОДАВА КОМПЛЕТНО ОПРЕМЕНА НОВА КУЌА

СЕ ПРОДАВА КОМПЛЕТНО ОПРЕМЕНА НОВА КУЌА НА УЛИЦА КОСТАДИН БОДИН бр.66...


1 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

Вчера 17:23Се издава Дуќан

Се издава дуќан во строгиот центар на градот кај (С’рмале) кај јаборо...


450 €
или предлог цена
Велес

Дуќани

Вчера 15:14  НОВ ОГЛАС

Se prodava Vikendica

Se prodava Vikendica vo blizina na zel. stanica Rajko Zinzifov . So p...


4.000 €
или предлог цена
Вчера 14:09Se prodava plac 6183m2 vo Sopot,do patarina Veles

Se prodava ubav plac 6183m2,do sam avtopat,kaj patarina Veles,opstina...


19.000 €
или предлог цена
Вчера 14:06Prodavame placevi na Vardar,Sopot,idealni za vikend kukji

За живеалиштето Плац Локација Велес Se prodavaat idealni place...


19.000 €
или предлог цена
Вчера 14:06SE PRODAVA STRAT OD KUKJA NA PRIZEMJE

SE PRODAVA SPRAT OD KUKJA NA PRIZEMJE SO POVRSINA OD 100METRI KVADRAT...


По Договор
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

Вчера 13:10се изнајмува стан 37 м2 во Велес - 8000 денари

се изнајмува полунаместен/празен стан 37 м2 во Велес-Трговски/Пазарче...


8.000 МКД
или предлог цена
Велес

Станови

Вчера 13:00Iznajmuvam dukan vo centar

Iznajmuvam dukan vo Centar vo Veles od 23 m2 pozadi sudot,do Kapri ka...


1 МКД
или предлог цена
Велес

Дуќани

Вчера 12:57niva na prodazba

Prodavam niva na ridceto pred krivinite na Prevalec sprema Hemija Kom...


4 €
или предлог цена
Вчера 10:54Kuka

Prodavam kuka na ul.Risto Najdov Veles naselba Jurija sambena povrsin...


1 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

Вчера 10:43NOV STAN SE.NOVO..VELES.70.kvadrata.

NOV STAN SE NOVO NOVA GRADBA...GLAVNA LOKACIJA..NASPROTI KAFICOT DAVI...


8 €
или предлог цена
Велес

Станови

Вчера 10:13Продавам стан на супер локација

Продавам делумно реновиран стан во „Жаба“ зграда. Нов ламинат, блиндо...


34.900 €
или предлог цена
Велес

Станови

Вчера 07:34KUPUVAM KUKA

Kupuvam kuka. Po moznost da raspolaga so dvorno mesto. Moze i vo b...


10 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

25 ное 18:37KUPUVAM STAN

KUPUVAM/ZAMENUVAM STAN so kvadratura od 40 do 80 m2. Moze nov ili ...


1 €
или предлог цена
Велес

Станови

25 ное 18:37KUPUVAM VIKENDICA

Kupuvam vikend kuka, vila ili kuka vo selo. Vo okolina na Veles i...


1 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

25 ное 18:37Куќа на ул.Сараевска бр.13

Се продава Куќа во Велес на ул.Сараевска бр.13(17 старо) на мирна лок...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
72.000 €
Велес

Куќи / Вили

25 ное 18:00IZDAVAM DELOVEN PROSTOR VO NAS RECANI 110kvadrati

Izdavam deloven prostor vo naselba Recani Veles 110kvadrati Prostorot...


3 €
или предлог цена
25 ное 17:57КРАТОК ПРЕСТОЈ во ВЕЛЕС 1000 ден

Се издава стан за КРАТОК ПРЕСТОЈ цена 1000 денари, ноќевање 1500 дена...


1.000 МКД
или предлог цена
Велес

Станови

25 ное 16:55se prodava LOZJE

Se prodava lozje 2.5 dekara ima i sidana soba lozjeto se naogja na a...


По Договор
или предлог цена
25 ное 10:45Две ниви споени

Се продаваат две споени ниви 1625м2 двете заедно во месност Чаирлар К...


1 €
или предлог цена
25 ное 09:02Staro lozje 6364m2 so objekt 30m2 na Groot

Se prodava lozje 6364m2 so objekt 30m2 na Groot nad prilepski pat mes...


1 €
или предлог цена
25 ное 09:02Staro lozje 2dekari na Groot

Se prodava staro lozje mesnost "Cesti drva" na Groot 2 dekara na kutuk


1 €
или предлог цена
25 ное 09:02Се издава деловен простор на улица Благој Ѓорев

📱За повеќе информации на тел 078 319 666📱 Се издава нов деловен ...


По Договор
или предлог цена
25 ное 00:28Kukja vo S.Omorani

Se prodava stara kukja so 2000kvadrata mesto. Cena po dogovor. Br...


6.999 €
или предлог цена
24 ное 22:59kupuvam deloven prostor

kupuvam dukjan deloven prostor vo veles ponudi na 075 325 176 ili n...


1 €
или предлог цена
Велес

Дуќани

24 ное 20:49Prodavam plac

Se prodava plac vo kalaslari cena po dogovor,odgovara za izgradba na...


12 €
или предлог цена
24 ное 20:00Basino Selo Eksluzivna lokacija

Prodavam gradezno zemjiste vo Basino Selo od 3000 kv. Cist imoten lis...


10 €
или предлог цена
24 ное 13:02Se prodava kukja

Se prodava 2 sprata podrum so dva golemi bakona INFO:075/700-907


1 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

24 ное 12:06Izdavane na stan za edno dneven ili pokratok preston

Se izdava luksizen renoviran stan vo strog centar na gradot odlicno m...


1 €
или предлог цена
Велес

Станови

24 ное 11:13Se prodava 1 sprat na kukja

Prodavam 1 sprat na kukja, ima 3 sobi, golemo pretsoblje i kupatilo, ...


35.000 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

24 ное 11:11Stala

Se prodava stala vo procegura na legalizacija pogodna za cuvanje na ...


22.222 €
или предлог цена
Велес

Останато

24 ное 09:54IZDAVAM APARTMAN STAN ZA EDNODNEVEN PRESTOJ VELES

IZDAVAM APARTMAN STAN ZA EDNODNEVEN PRESTOJ VO VELES CELOSNO OPREMEN ...


По Договор
или предлог цена
Велес

Станови

24 ное 08:24Se prodava se za pekara

Ламинатор Печка дувалка со комара Печка на струја со две релни Миксер...


11 €
или предлог цена
Велес

Останато

23 ное 22:12Izdavam lozje niva mesto javor prilepski pat odma do patot

Izdavam niva lozje mesto javor odma do patot e prilepski pat nakaj f...


2.000 МКД
или предлог цена
23 ное 21:39DELOVEN PROSTOR VO CENTAR NA GRADOT

Se izdava deloven prostor vo centarot na gradot, nasproti parkingot i...


6 €
или предлог цена
Велес

Дуќани

23 ное 20:45Dukan vo centar na Veles

Se izdava dukan vo centar, povolno!


1 МКД
или предлог цена
Велес

Дуќани

23 ное 18:48АТРАКТИВЕН ГРАДЕЖЕН ПЛАЦ ВО ЦЕНТАРОТ НА ВЕЛЕС

АТРАКТИВЕН ГРАДЕЖЕН ПЛАЦ ВО ВЕЛЕС Се продава плац со стара куќа на...


По Договор
или предлог цена
23 ное 12:48Се продава плац позади телевизија Здравкин

Се продава плац од 1800м2 во урбана зона. Плацот се наоѓа во месноста...


16 €
или предлог цена
23 ное 12:44Страна 1 од 17

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам