1228 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Elektricna gitara FENDER Made in Japan

Prodavam mnogu retka japonska gitara. Gitarata e vo odlicna estetska ...


12.500 МКД
или предлог цена
Денес 17:56  НОВ ОГЛАС

Akusticna gitara KARIOKA- Muzicka naklada

Prodavam izvonredno socuvana akusticna gitara Karioka, proizvedena vo...


6.500 МКД
или предлог цена
Денес 17:45  НОВ ОГЛАС

UNIVERZALEN STATIV-DRZAC ZA ZVUCNIK "SPS-502M"

ODGOVARA ZA SITE MODELI NA KARAOKE ZVUCNICI PODESUVANJE NA VISINA O...


1.600 МКД
или предлог цена
Денес 15:44Korg i3

Се продава Korg i3


350 €
или предлог цена
Денес 14:52Pikapi za klarinet i saksafon ekstra ton so kabel

Pikapi za klarinet i saksafon ekstra ton komplet so kabel 1000 denar...


1.000 МКД
или предлог цена
Денес 13:50Jolana Diamond- Les Paul De Luxe

Prodavam mnogu retka i vo sovrsena sostojba ceska el.gitara od 1962 g...


9.500 МКД
или предлог цена
Денес 11:49Novo gitarsko pojacalo CARIER 15W

Preubavo, novo i ekstra funkcionalno pojacalo Karier.


50 €
или предлог цена
Денес 11:48Harley Benton Les Paul Left Hand

Elektricna gitara Harley Benton Les Paul za levoraki gitaristi. Gitar...


6.500 МКД
или предлог цена
- 13 % Попуст
7.500 МКД
Денес 11:48Germanska akusticna gitara Klasik

Prodavam odlicno socuvana akusticna gitara od germansko proizvodstvo....


3.500 МКД
или предлог цена
- 22 % Попуст
4.500 МКД
Денес 11:48Prodavam ozvucuvanje za vo kola

Cd player pioneer so dalecinsko, mp3 čita, so 16 kombinacii na boja p...


18.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Аудио и видео продукција

Вчера 19:46Каишки за хармоника Made in Italy 🇮🇹

Се продаваат каишки за хармоника со широчина од: -8cm и професионалн...


1.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Музички инструменти / Хармоники

Вчера 19:01Harmonika Weltmeister Serino 120 basa FABRICKA SOSTOJBA

Се продава хармоника: • Weltmeister Serino • 👌 Хармониката е во ор...


350 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Музички инструменти / Хармоники

Вчера 19:01Muzicka oprema, studio, pojacalo instrumenti tapani razglas

Muzicka oprema, studio, pojacalo instrumenti tapani razglas za key wo...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Аудио и видео продукција

Вчера 16:40Се продава виолина

Се продава германска виолина, 4/4, Gewa Concerto, заедно со футрола з...


1 €
или предлог цена
Вчера 09:50Loopstation BOSS RC-505

Се продава Loopstation BOSS RC-505, купен од Roland. Уредот е буквалн...


500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

ДЈ Опрема

02 окт 12:34Се за вашата хармоника на едно место ПО НАЈПОВОЛНО ЦЕНИ!

Се за вашата хармоника на едно место: Каишки за рамо : -професионални...


1.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Музички инструменти / Хармоники

02 окт 11:30Profesionalna dvokabinska harmonika Weltmeister S5

Се продава двокабинска хармоника: • Weltmeister S5 • 👌 Одличен инстр...


850 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Музички инструменти / Хармоники

02 окт 11:30Pilotka Electro Voice so resiver

Koristen malce.Vo top sostojba..Zvuk i perfomansi podobri od SHURE za...


380 €
или предлог цена
02 окт 11:01Pijano yamaha

Pijano yamaha za povekje stilovi na muzika so mnogu oprema kupeno od ...


2.000 €
или предлог цена
01 окт 16:48Kaval

Prodavam kaval, na slikata.


1 МКД
или предлог цена
- 100 % Попуст
600 МКД
01 окт 16:21KORG PA600

Prodavam KORGPA600 aranzer vo dobra sostojba so najnovi setovi i ritm...


650 €
или предлог цена
01 окт 15:39Озвучување , осветлување Ozvucuvanje , osvetluvanje RENTAL

Изнајмување озвучување , осветлување , дим машина Секаков вид наст...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Изнајмување

01 окт 13:46Bugari 260 CHC/C konvertor bariton bas

Klavirska harmonika Bugari, četvoroglasna, dve kabine, 13 registara n...


10 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Музички инструменти / Хармоники

01 окт 13:19arapski tarabuki so torbica

arapski tarabuki so torbica


4.200 МКД
или предлог цена
01 окт 11:16pojacalo za gitara bass klavijaturi vokal Marshall 450w nov

Glava so ogromna jacina , dva kanala , so compresor limiter , vgraden...


450 €
или предлог цена
01 окт 10:40Procesor za gitara , glas , bass i klavijatura KOR ... NOV !

Procesor za gitara , glas , bass i klavijatura ! NOV ne koristen ! Il...


70 €
или предлог цена
01 окт 10:40Cowon iAUDIO X5 Black ( 60 GB ) Digital Media Player

Product Information Much more than a simple MP3 player, the X5...


100 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Аудио и видео продукција

30 сеп 18:52NOVATION LAUNCH KEY 25

NOVATION LAUNCH KEY 25 Mnogu malku koristen Socuvan kako nov


4.500 МКД
или предлог цена
30 сеп 12:18Harmonika Hohner Lucia IV FABRICKA SOSTOJBA

Се продава хармоника: • Hohner Lucia IV P • 👌 Хармониката е во бес...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Музички инструменти / Хармоники

29 сеп 18:01Harmonika Weltmeister Meteor ODLICNA

Се продава хармоника: • Weltmeister Meteor • 👌 Хармониката е во пот...


350 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Музички инструменти / Хармоники

29 сеп 18:01Pioneer resiver so radio i zvucnici

Pioneer resiver so radio i zvucnici Edinstven sopstvenik, odlicno za...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

29 сеп 07:46ПРОДАВАМ СИНТЕСАЈЗЕР ЈАМАХА

се продава детски синтисајзер YAMAHA скоро некористен, како нов. c...


1 €
или предлог цена
28 сеп 21:26Хармоника за сите генерации!

🕺Хармоники за сите генерации 💃 -Ви нудиме голем избор на хармоники ...


5 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Музички инструменти / Хармоники

28 сеп 19:53Nov italijanski mev za Weltmeister SUPITA, S4, Cantus 4

Se prodava nov italijanska mev za harmonika. - Orginalni dimenzii za ...


2 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Музички инструменти / Хармоники

28 сеп 19:53Iznajmuvanje na zvucnik na akumulator i profesionalna oprema

Iznajmuvanje na zvucnik za zabavi rodendeni i dr. Moze da se prikluc...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Изнајмување

28 сеп 17:09Продавам пијанино Беларус

Продавам пијанино Беларус користено, но во одлична состојба контакт...


1.000 €
или предлог цена
28 сеп 10:32Се продава пиано HOFMANN & CZERNY

ХИТНО се продава пиано HOFMANN & CZERNY поради заминување во странств...


600 €
или предлог цена
28 сеп 06:34OTKUPUVAM SEKAKOV VID HARMONIKI

• ОТКУПУВАМ ХАРМОНИКИ • - Независно во каква состојба, исправни, не...


555 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Музички инструменти / Хармоники

27 сеп 17:40FENDER vintage bridge saddles 099-2051-000 Za Stratocaster

FENDER American vintage nickel bridge saddles 099-2051-000 Za Strato...


50 €
или предлог цена
27 сеп 13:25torbica za korg pa5x

torbica za korg pa5x


65 €
или предлог цена
26 сеп 15:45Страна 1 од 31

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам