Скопје Центар
Подкатегорија:
                   
823 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Се за вашата хармоника на едно место ПО НАЈПОВОЛНО ЦЕНИ!

Се за вашата хармоника на едно место: Каишки за рамо : -професионални...


1.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Музички инструменти / Хармоники

Вчера 11:30Profesionalna dvokabinska harmonika Weltmeister S5

Се продава двокабинска хармоника: • Weltmeister S5 • 👌 Одличен инстр...


850 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Музички инструменти / Хармоники

Вчера 11:30Pijano yamaha

Pijano yamaha za povekje stilovi na muzika so mnogu oprema kupeno od ...


2.000 €
или предлог цена
01 окт 16:48Kaval

Prodavam kaval, na slikata.


600 МКД
или предлог цена
01 окт 16:21KORG PA600

Prodavam KORGPA600 aranzer vo dobra sostojba so najnovi setovi i ritm...


650 €
или предлог цена
01 окт 15:39Novo gitarsko pojacalo CARIER 15W

Preubavo, novo i ekstra funkcionalno pojacalo Karier.


50 €
или предлог цена
01 окт 13:23Harley Benton Les Paul Left Hand

Elektricna gitara Harley Benton Les Paul za levoraki gitaristi. Gitar...


6.500 МКД
или предлог цена
- 13 % Попуст
7.500 МКД
01 окт 13:22Bugari 260 CHC/C konvertor bariton bas

Klavirska harmonika Bugari, četvoroglasna, dve kabine, 13 registara n...


10 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Музички инструменти / Хармоники

01 окт 13:19Germanska akusticna gitara Klasik

Prodavam odlicno socuvana akusticna gitara od germansko proizvodstvo....


3.500 МКД
или предлог цена
- 22 % Попуст
4.500 МКД
01 окт 11:32arapski tarabuki so torbica

arapski tarabuki so torbica


4.200 МКД
или предлог цена
01 окт 11:16pojacalo za gitara bass klavijaturi vokal Marshall 450w nov

Glava so ogromna jacina , dva kanala , so compresor limiter , vgraden...


450 €
или предлог цена
01 окт 10:40Procesor za gitara , glas , bass i klavijatura KOR ... NOV !

Procesor za gitara , glas , bass i klavijatura ! NOV ne koristen ! Il...


70 €
или предлог цена
01 окт 10:40Jolana Diamond- Les Paul De Luxe

Prodavam mnogu retka i vo sovrsena sostojba ceska el.gitara od 1962 g...


9.500 МКД
или предлог цена
30 сеп 09:42Harmonika Hohner Lucia IV FABRICKA SOSTOJBA

Се продава хармоника: • Hohner Lucia IV P • 👌 Хармониката е во бес...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Музички инструменти / Хармоники

29 сеп 18:01Harmonika Weltmeister Meteor ODLICNA

Се продава хармоника: • Weltmeister Meteor • 👌 Хармониката е во пот...


350 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Музички инструменти / Хармоники

29 сеп 18:01ПРОДАВАМ СИНТЕСАЈЗЕР ЈАМАХА

се продава детски синтисајзер YAMAHA скоро некористен, како нов. c...


1 €
или предлог цена
28 сеп 21:26Хармоника за сите генерации!

🕺Хармоники за сите генерации 💃 -Ви нудиме голем избор на хармоники ...


5 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Музички инструменти / Хармоники

28 сеп 19:53Nov italijanski mev za Weltmeister SUPITA, S4, Cantus 4

Se prodava nov italijanska mev za harmonika. - Orginalni dimenzii za ...


2 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Музички инструменти / Хармоники

28 сеп 19:53Продавам пијанино Беларус

Продавам пијанино Беларус користено, но во одлична состојба контакт...


1.000 €
или предлог цена
28 сеп 10:32Се продава пиано HOFMANN & CZERNY

ХИТНО се продава пиано HOFMANN & CZERNY поради заминување во странств...


600 €
или предлог цена
28 сеп 06:34OTKUPUVAM SEKAKOV VID HARMONIKI

• ОТКУПУВАМ ХАРМОНИКИ • - Независно во каква состојба, исправни, не...


555 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Музички инструменти / Хармоники

27 сеп 17:40FENDER vintage bridge saddles 099-2051-000 Za Stratocaster

FENDER American vintage nickel bridge saddles 099-2051-000 Za Strato...


50 €
или предлог цена
27 сеп 13:25torbica za korg pa5x

torbica za korg pa5x


65 €
или предлог цена
26 сеп 15:45korg triton Tr

korg triton Tr


290 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Музички инструменти / Клавијатури

26 сеп 15:44Се продава Honner фрула

Се продава Honner фрула Во одлична состојба


6.000 €
или предлог цена
26 сеп 14:03Maxon GE-601 (Made in China)

Pedala Maxon GE-601 (Kineska) si funkcionira i zvuci odlicno. bez...


По Договор
или предлог цена
26 сеп 11:32Korg i3

Се продава Korg i3


350 €
или предлог цена
25 сеп 17:08Kupuvam stari i osteteni gitari

Otkupuvam stari i osteteni akusticni gitari


1 €
или предлог цена
25 сеп 11:41Borsini Bayan P konvertor bariton bas

Klavirska harmonika Borsini, četvoroglasna, produžena klavijatura 45 ...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Музички инструменти / Хармоники

24 сеп 12:44Pikapi za klarinet i saksafon ekstra ton so kabel

Pikapi za klarinet i saksafon ekstra ton komplet so kabel 1000 denar...


1.000 МКД
или предлог цена
24 сеп 12:15Bugari 289 ARS C4 konvertor bariton bas

Klavirska harmonika Bugari, četvoroglasna, dve kabine, produžena klav...


10 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Музички инструменти / Хармоники

24 сеп 12:01Pijanino

Pijanino vo faza na restavracija .Odnovena mehanika I denferi.


350 €
или предлог цена
24 сеп 10:57Harmonika Weltmeister Serino 120 basa FABRICKA SOSTOJBA

Се продава хармоника: • Weltmeister Serino • 👌 Хармониката е во ор...


350 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Музички инструменти / Хармоники

23 сеп 20:36Каишки за хармоника Made in Italy 🇮🇹

Се продаваат каишки за хармоника со широчина од: -8cm и професионалн...


1.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Музички инструменти / Хармоники

23 сеп 13:18Unikatna harmonika STARA PREKU 70 GODINI

Se prodava harmonika stara preku 70 godini marka: SIBILLA BRAND! -I p...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Музички инструменти / Хармоники

23 сеп 13:18Harmonika Weltmeister Caprice SOCUVANA

Се продава хармоника: • Weltmeister Caprice • 👌 Хармониката е во бес...


350 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Музички инструменти / Хармоники

23 сеп 13:18Harmonika Weltmeister Stella

Се продава хармоника: • Weltmeister Stella • 👌Во потполно исправна...


200 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Музички инструменти / Хармоники

23 сеп 09:59Каишки за хармоника Made in Italy 🇮🇹

Се продаваат каишки за хармоника со широчина од: -8cm и професионалн...


1.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Музички инструменти / Хармоники

22 сеп 19:41Piano Sauter S-118 Пијано Пиано Пијанино Pijano Pijanino

Пијанино SAUTER S-118 Premium Upright Piano (Made in Germany) Цена...


2.999 €
или предлог цена
22 сеп 19:13Harmonika Weltmeister Stella SOCUVANA

Се продава хармоника: • Weltmeister Stella • 👌 Хармониката е во по...


80 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Музички инструменти / Хармоники

20 сеп 19:08Страна 1 од 21

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам