144 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Bmw X3 ///M 3.0d Xdrive

Bmw X3  3.0d 🇨🇭🇨🇭 30/12/2005 ///M packet mrenda dhe jasht (orgina...


123 €
или предлог цена
Желино / Тетово

Автомобили

Вчера 12:32Man Tga 35 430

Man tga kipper 35 430 God 2006 Kmh 487.274 sega uvozen od german...


1 €
или предлог цена
Желино / Тетово

Камиони

Вчера 09:19baram sanduk kiper meiller

baram sanduk meiller kiper za man tgl 3.85 2.30 moze slika na wh...


1 €
или предлог цена
15 авг 10:10Man 12240 kiper

Man kiper 2008 sega uvezen


1 €
или предлог цена
Желино / Тетово

Камиони

14 авг 13:16Liebherr 531

Liebherr 531 god 1990 Dobra sostojba novi akullmatori mozhe zame...


17.000 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
18.000 €
14 авг 13:16traktor fiat

Se prodavat Masini info tel:075-831-502.


12.345 €
или предлог цена
12 авг 14:37hurliman t-6200

Traktori uvezeni od🇨🇭 🇨🇭 info tel:075-831-502.


75.831.502 €
или предлог цена
12 авг 14:37Mercedes Kiper 2635

Prodavam kamion Mercedes 2635 co odlicna sostojba. Cena po dogovor


99.999 €
или предлог цена
Желино / Тетово

Камиони

12 авг 10:10Tetovo

BMW 318d колата е донесена од Германија, произведена-2008 год, 6 брз...


5.800 €
или предлог цена
Желино / Тетово

Автомобили

11 авг 15:37Dezent r16...5x110...Continentall gumi

Dezent R16  5x110 ET 35 7j Continentall 215/55/16 Mozhe zamena so Bm...


123 €
или предлог цена
10 авг 15:35Vw Polo 1.9 tdi

☑️ Vw Polo 1.9tdi 6 brzini ☑️ 130ps chip ☑️ God : 2005 ☑️ Km : 23...


4.450 €
или предлог цена
Желино / Тетово

Автомобили

09 авг 17:31Smart 2009

☑️ Smart For Two ☑️ Benzin ☑️ God : 2009 ☑️ Km : 122.xxx ☑️ Tiptroni...


3.900 €
или предлог цена
Желино / Тетово

Автомобили

09 авг 17:27Furgon

Rampa


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
400 €
Желино / Тетово

Камиони

08 авг 22:36Korpa za bager

Korpa 1m dobra


1 €
или предлог цена
01 авг 10:59Jastuci za kamion, Rezervoar, Klipovi, Far, Retrovizori

Jastuci za kamion novi ne montirani Rezervoar Alluminski 600L komplet...


1 €
или предлог цена
Желино / Тетово

Камиони

28 јул 13:28Bmw 18 bandazi

x1 x3 Dunlop gumi 2020


550 €
или предлог цена
18 јул 20:38275/45 R 21 continental

Samo 1 guma 2018


100 €
или предлог цена
18 јул 20:38Delovi za ok city

Delovi za ok city


1 €
или предлог цена
12 јул 12:46Mercedes sprinter 515

Sprinter 515 2007 I regjistruar Karton të Gjelbërt 17ulse Ne gje...


21.000 €
или предлог цена
Желино / Тетово

Автобуси

07 јул 09:57Bmw 320D Ekstra cena za kes

Super socuvana Bez denar vlozuvanje Za info samo na ovoj broj 071 ...


1 €
или предлог цена
Желино / Тетово

Автомобили

25 јун 12:44Continentall - SportContact 6...245/35/19

Se prodava 1 guma Continentall - SportContact 6 Dot 34/18 245/35/19 ...


123 €
или предлог цена
19 јун 17:24Chip tuning Go Baby - WV..Seat.Scoda

Power Chip Go Baby 25 - 40 HP 50 - 100 torque NM WV..Seat..Scoda Pë...


1 €
или предлог цена
10 јун 18:19275/40 R 19

2017 2 kom


100 €
или предлог цена
09 јун 13:51265/40 R 20

Kumho


160 €
или предлог цена
09 јун 13:49235/55 R 19 2 kom

.


100 €
или предлог цена
09 јун 13:47225/50 R 18 continental

Vozeni samo 1000km 2021


600 €
или предлог цена
09 јун 13:45265/60 R 18 2 kom

2017


4.000 МКД
или предлог цена
09 јун 13:41Bandazi za golf audi a3 17

Barum zimski gumi 2020


550 €
или предлог цена
09 јун 13:33Mercedes bandazi 17 orginal

.


500 €
или предлог цена
09 јун 13:29Audi rotor bandazi orginal 20

Bez gumi


900 €
или предлог цена
09 јун 13:26Audi bandazi orginal bbs

.


900 €
или предлог цена
09 јун 13:255x130 bandazi za audi q7 porsche cayenne vw touareg

Bez gumi


1.150 €
или предлог цена
09 јун 13:21Skuter elektrik me 3 Rota / El.Skuter so 3 Trkali

Shitet / se prodava,Motor / Skuter elektrik me 3 Rota, i vitit 2017,...


1.150 €
или предлог цена
Желино / Тетово

Електрични скутери

07 јун 22:37Korpi

Korpi 1600-1800mm LIEBHER Excavator 900-902-904-914-924-934


15 €
или предлог цена
06 јун 19:21jeep compas 2.0 td

cena za zamena (8000 evra) full oprema 4x4 tempomat klima grejac...


7.500 €
или предлог цена
Желино / Тетово

Автомобили

06 јун 10:17MAN tgl

MAN tgl 8.180 kipper✅kran Vo oldicna sosotojba God. 2007


По Договор
или предлог цена
Желино / Тетово

Камиони

05 јун 13:05Tetovo

BMW 318d колата е донесена од Германија, произведена-2008 год, 6 брз...


1 €
или предлог цена
Желино / Тетово

Автомобили

24 мај 16:37Audi A4

Audi A4 vo odlicna sostojba


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
4.100 €
Желино / Тетово

Автомобили

09 мај 14:39Golf V

Golf V vo odlicna sostojba Donesen od CH Mob. 070 755 665


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
4.100 €
Желино / Тетово

Автомобили

04 мај 18:42Rezervar 600 Litri Aluminium za kamion

Rezervar 600 Litri Aluminium za kamion Dimenzi 43cm / 65cm / 195cm Me...


1 €
или предлог цена
Желино / Тетово

Камиони

01 мај 12:13Страна 1 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам