655 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Нива во Долна Лака

Се продава земјиште земјоделска, 4 Класа во Велес, Кочилари.Земјиштет...


5 €
или предлог цена
Вчера 07:21Промовирано

Vikendica vo nas.Recani

Vikendicata ima struja voda cist imoten list 1000m2 zaedno dvor kuka ...


25.000 €
или предлог цена
Денес 01:46DELOVEN PROSTOR VO CENTAR NA GRADOT

Se izdava deloven prostor vo centarot na gradot, nasproti parkingot i...


6 €
или предлог цена
Велес

Дуќани

Вчера 22:59NIVA-PLAC vo OTOVICA

OTOVICA mesto TARABA 3.300 m2 SE IZNAJMUVA PRVENSTVO ZA SOLARNI PAN...


1 €
или предлог цена
Вчера 20:28Plac 3.700 m2 so kuka na 2 sprata karabina 50m2 so lozje

Se prodava Plac 3.700 m2 so kuka na 2 sprata karabina 50m2 so lozje n...


1 €
или предлог цена
Вчера 16:34IZDAVAM APARTMAN STAN ZA EDNODNEVEN PRESTOJ VELES

IZDAVAM APARTMAN STAN ZA EDNODNEVEN PRESTOJ VO VELES CELOSNO OPREMEN ...


По Договор
или предлог цена
Велес

Станови

Вчера 15:53се изнајмува стан 37 м2 во Велес - 8000 денари

се изнајмува полунаместен/празен стан 37 м2 во Велес-Трговски/Пазарче...


8.000 МКД
или предлог цена
Велес

Станови

Вчера 13:00NOV STAN SE.NOVO..VELES.70.kvadrata.

NOV STAN SE NOVO NOVA GRADBA...GLAVNA LOKACIJA..NASPROTI KAFICOT DAVI...


8 €
или предлог цена
Велес

Станови

Вчера 09:40КРАТОК ПРЕСТОЈ во ВЕЛЕС 1000 ден

Се издава стан за КРАТОК ПРЕСТОЈ цена 1000 денари, ноќевање 1500 дена...


1.000 МКД
или предлог цена
Велес

Станови

Вчера 09:28Се продава плац позади телевизија Здравкин

Се продава плац од 1800м2 во урбана зона. Плацот се наоѓа во месноста...


16 €
или предлог цена
Вчера 08:43Izdavanje apartman stan za ednodneven prestoj veles

Izdavam apartman stan za ednodneven prestoj veles celosno opremen nov...


По Договор
или предлог цена
Велес

Станови

Вчера 08:22Magacin. podrum. ostava. prostorija

Se izdava prostorija za magacinski prostor ili ostava za lični rab...


10 €
или предлог цена
Велес

Магацини

Вчера 07:36Нива во Долна Лака

Се продава земјиште земјоделска, 4 Класа во Велес, Кочилари.Земјиштет...


5 €
или предлог цена
Вчера 07:21Se prodava Vikendica

Se prodava Vikendica vo blizina na zel. stanica Rajko Zinzifov . So p...


4.000 €
или предлог цена
Вчера 01:23kupuvam deloven prostor

kupuvam dukjan deloven prostor vo veles ponudi na 075 325 176 ili n...


1 €
или предлог цена
Велес

Дуќани

30 ное 23:29se prodava LOZJE

Se prodava lozje 2.5 dekara ima i sidana soba lozjeto se naogja na a...


По Договор
или предлог цена
30 ное 22:48вила Младост

Куќата е со големина од околу 400м2.Големината на плацот е од 626м2,о...


150.000 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

30 ное 21:06Dukan vo centar na Veles

Se izdava dukan vo centar, povolno!


1 МКД
или предлог цена
Велес

Дуќани

30 ное 20:11SE PRODAVA STRAT OD KUKJA NA PRIZEMJE

SE PRODAVA SPRAT OD KUKJA NA PRIZEMJE SO POVRSINA OD 100METRI KVADRAT...


По Договор
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

30 ное 19:25Куќа во Велес (П+2)/ Три посебни влеза

Куќата се наоѓа на влезот на Велес и е П+2 спрата. Секој спрат е по о...


80.000 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

30 ное 17:30Izdavam Dukan

Se izdava dukan vo centar do sport live pogoden za frizernica kanecel...


100 €
или предлог цена
Велес

Дуќани

30 ное 16:50Се издава мал Дуќан во трговски

Продавам / Изадавам дуќан во Трговски во Населба, на спратот , пред Ф...


555 €
или предлог цена
Велес

Дуќани

30 ное 11:56Evtin plac so pristapen pat pred Veles

Prodavam mal plac od 1250m koj bil koristen kako iskop, idealen za FO...


3.100 €
или предлог цена
30 ное 11:56Se PRODAVA DUKAN na glavna ulica - Kompleks Ubavici !

Se PRODAVA Deloven prostor - Dukan so povrsina od 20 m2 na ulica Bla...


1 €
или предлог цена
Велес

Дуќани

30 ное 11:30Izdavam lozje niva mesto javor prilepski pat odma do patot

Izdavam niva lozje mesto javor odma do patot e prilepski pat nakaj f...


2.000 МКД
или предлог цена
30 ное 11:04Basino Selo Eksluzivna lokacija

Prodavam gradezno zemjiste vo Basino Selo od 3000 kv. Cist imoten lis...


10 €
или предлог цена
30 ное 11:02Se prodava Kuka na ul.Vera Ciriviri br.35

Se prodava Kuka na ul.Vera Ciriviri 35... Za poveke info vrtete na br...


2 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

30 ное 09:57IZDAVAM APARTMAN STAN ZA EDNODNEVEN PRESTOJ VELES

IZDAVAM APARTMAN STAN ZA EDNODNEVEN PRESTOJ VO VELES CELOSNO OPREMEN ...


По Договор
или предлог цена
Велес

Станови

30 ное 07:19СЕ ПРОДАВА КОМПЛЕТНО ОПРЕМЕНА НОВА КУЌА

СЕ ПРОДАВА КОМПЛЕТНО ОПРЕМЕНА НОВА КУЌА НА УЛИЦА КОСТАДИН БОДИН бр.66...


1 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

30 ное 01:12Se prodava kukja

Se prodava kukja na ulica Prohor Pcinski 44, dva sprata plus potkrovj...


45.000 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

29 ное 22:26Plac vo Veles do Topilnica

Se prodava zemjiste vo blizina na Veles, nad Topilnica, mesto Baniste...


1 МКД
или предлог цена
29 ное 19:42Deloven prostor-centar Veles

Se izdava prostor,dukan vo neposredna blizina na sudot.so dve wc,pros...


По Договор
или предлог цена
29 ное 17:14Se prodava kukja vo Veles

Se prodava kukja na 2 sprata vo Veles na ulica Prohor Pchinjski 47 na...


50.000 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

29 ное 14:46Се издава стан

Се издава стан 36м2 на ул.Никола Карев 41-2, во близина на Брако.


120 €
или предлог цена
Велес

Станови

29 ное 14:04Се издава деловен простор на улица Благој Ѓорев

📱За повеќе информации на тел 078 319 666📱 Се издава нов деловен ...


По Договор
или предлог цена
29 ное 11:10Kuka

Prodavam kuka na ul.Risto Najdov Veles naselba Jurija sambena povrsin...


1 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

29 ное 10:58Plac vo nas. Caska

Se prodava plac vo nas. Caska so 510 m2. Cena po dogovor. Kontakt ...


По Договор
или предлог цена
29 ное 08:06Нива во село Ногаевци

Се продава нива - лака во село Ногаевци. Новата е одма до река Вардар.


2 €
или предлог цена
28 ное 21:40nivi vo caska-OTISTINO

Prodavam nivi vo S.otistino. BR-137.... 9.798m2 do reka BR-111/2.....


10.000 €
или предлог цена
28 ное 19:04IZDAVAM APARTMAN STAN ZA EDNODNEVEN PRESTOJ VELES

IZDAVAM APARTMAN STAN ZA EDNODNEVEN PRESTOJ VO VELES CELOSNO OPREMEN ...


По Договор
или предлог цена
Велес

Станови

28 ное 17:47Lozje so objekt

Se prodava zemjiste( lozje ). Okolu 20000 m2. Vo blizina na Veles. Na...


2 €
или предлог цена
28 ное 17:13Страна 1 од 17

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам