Гостивар
                   
2265 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Golf 6 prv sopstvenik samo 83.000km

Se prodava Golf 6, 1.6 TDI, 77KW, 105KS od prv sopstvenik. Vo odlicna...


8.400 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
8.500 €
Гостивар

Автомобили

23 мај 12:33Промовирано

**** NOVO **** LandRover Range Rover Sport

Se prodava vozilo vo perfektna sostojba kupeno i odrzavano vo ovlaste...


80.500 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
81.000 €
Гостивар

Автомобили

Денес 13:00Промовирано

Touareg

Volkswagen Touareg 3.0 TDI V6 4Motion 180kw(245ks) Avtomatik DSG •Ca...


18 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

05 јун 00:29Промовирано

Mercedes e 350 cdi

Se prodava Mercedes e 350 cdi 2009 god. So pominati 278.000km orginal...


15 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 21:24FIAT CROMA 1.9 SO SERVISNA KNISKA FULL SERVIS

FIAT CROMA 1.9 JTD✅ 150PS✅ 2006-07 GODINA✅ UVOZ OD CH✅ KOMANDI NA V...


2.750 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
3.000 €
Гостивар

Автомобили

Денес 20:30BMW 320d

BMW 320d 110kw (150ps) 2003 god. Avtomatik menjac ClimaTronik Komand...


3.999 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 19:01  НОВ ОГЛАС

Kipper ATEGO 818

2002 godina, Euro3, reg.do 9/2023, nosivost 5400kg, 2federi napred 3...


14.300 МКД
или предлог цена
Гостивар

Камиони

Денес 18:54PREVOZ KRAN - KIPER

Prevoz na gradezni materiali,masini,nosenje pesok,zemja, cistenje i n...


Денес 18:54subaru

se prodava subaru impreza uvezena ot ch bes carina moze dase carini o...


3 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 18:45toyota Auris

se prodava toyota auris vozilloto e vo ekstra sostojba servisirena ce...


55 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 18:45BMW x5

se prodava BMW x5 30 sd 210 kw so 7 sedista voziloto e vo mnogu dobra...


145 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 18:45Renaul Megane 2008 Extra

Se prodava mnogu socuvano vozilo,poseduva dizel motor 1.5,mnogu mala ...


11 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 17:52FIAT BRAVO T-JET 120 KS,2008 GOD NEUVEZUVAN!!!

FIAT BRAVO 2008 godina,Dinamic oprema,neuvezuvan i ne e zemen ili kor...


4.500 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 17:27ALFA ROMEO 147 BENZIN PLIN 2006 TOP SOSTOJBA

Alfa Romeo 147 godina 2006 godina,88kw 120 konjski sili registriran d...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 17:27Renault Safrane Benzin/Plin

Renault Safrane ,2.5 benzin,so atest plin. Full oprema,se e funkcion...


1.499 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 17:02FORD KUGA 2.0 136ks 4x4 REGISTRIRANA SERVISIRANA SERVISNA

FORD KUGA 2.0 136 ks 4x4 2009 registrirana servisirana ,servisna knis...


8.800 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
8.900 €
Гостивар

Автомобили

Денес 17:02Porsche Cayenne Panorama Navi 8G-Tronik Automatik 245 PS F1

❄️❄️ Porsche Cayenne Panorama Navi 8G-Tronik Automatik 245 PS F1 So ...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 16:48  НОВ ОГЛАС

PEUGEOT 607 2.2 BENZIN/PLIN MNOGO ODRZAVAN

PEZO 607... BENZIN PLIN 2.2 ... GODINA NA PROIZVODSTVO 2002/2003......


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 14:42OPEL ASTRA 1.4 BENZIN KARAVAN DOBRO SOCUVAN

OPEL ASTRA 1.4 BENZIN KARAVAN... GODINA 99/2000 ... 185000 KM POMIN...


1.300 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 14:41  НОВ ОГЛАС

Citroen Berlingo

Pikapot e vo odlicna sostojba moze i zamena


3.300 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 14:18Opel Corsa C 2003 Benzin-Plin

Se prodava Opel Corsa C 1.0 Benzin-Plin atestiran Godina na prva reg...


1.800 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
1.850 €
Гостивар

Автомобили

Денес 13:58Gumi Sava - 18

Se Prodava 4xGumi Sava itensa uhp-2 245/40/18 Godina 2021 Info:078...


По Договор
или предлог цена
Денес 13:45Golf 4

Klimatronic Novi gumi tigar Plin A test Mnogu ekonomicno


1.590 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
1.690 €
Гостивар

Автомобили

Денес 13:19Jeep Cherokee uvezan od CH

пецијална опрема: • Метална боја Стандардна опрема: • Воздушн...


13.500 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 13:19  НОВ ОГЛАС

**** NOVO **** LandRover Range Rover Sport

Se prodava vozilo vo perfektna sostojba kupeno i odrzavano vo ovlaste...


80.500 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
81.000 €
Гостивар

Автомобили

Денес 13:00Mercedes E250 Coupe

Mercedes E250 CDİ Coupe. AMG Paket Panorama. 2009Godina. 250.000Klm....


11.500 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 13:00Se prodava Volkswagen Polo 1.2 Benzin

Se prodava Volkswagen Polo 1.2 Benzin -Kupena od Porsche Makedonija...


5.200 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 13:00Se prodava, Ford Focus CC, dizel 2.0, god 2007, kabriolet

Ford Fokus Coupe CC, kabriolet, proizvodstvo 2007 godina, gorivo dize...


5.900 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 13:00Bmw 330xd e46 2002 EXTRA BOJA Full oprema full servis

Bmw 330xd e46 2002 full oprema full servis e napraven kolla meraklisk...


4.500 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
4.800 €
Гостивар

Автомобили

Денес 12:51Ford transit conect

Ford conect Dizel 2009 2 kluca Klima


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Комбиња

Денес 12:38ZAVESA ZA DJIP LANDROVER FREELANDER

Prodavam zavesa za landrover freelander djip od 98 do 2006 Godina 40 ...


Денес 11:51OLDTAJMER FIAT 125 P 76 GODINA OD PRV SOPSTVENIK

Prodavam dobro socuvan Oldtajmer Zastava Fiat 125 P 76 Godina 55 Kw K...


1.100 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 11:51GOLF 5 1.9 TDI 105 KS 6 BRZINI KLIMATRONIK

PRODAVAM: GOLF 5 1.9 TDI 105 KS 2004 GODINA 6 BRZINI KLIMATRONIK...


4.300 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 11:51Mercedes sprinter slep,shlep,vlecna sluzba 515 cdi

Top sostojba Registriran so zelen karton Specijalno slep vozilo Kl...


12.500 €
или предлог цена
Гостивар

Комбиња

Денес 11:31Man 8.210 tgl 2007g slep.....zamena

Man 8.210 tgl 2007g Specijalno vozilo slep...vlecna sluzba Oprema fu...


19.100 €
или предлог цена
Гостивар

Камиони

Денес 11:31BMW 730D redizajn

Bmw 730d 170kw Redizajn 2007g Komplet servisiran Poseduva najvisok...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 11:31Opel vektra 2.2 GTS fabrika

Opel vektra 2.2 gts benzin Proizvedeno 2007g Donesena od shvajcarij...


4.200 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 11:31Audi a3 2008g.1.9tdi 77kw

Se prodava Audi a3 2008g.1.9tdi 77kw socuvano komplet navremeno servi...


6.100 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
6.200 €
Гостивар

Автомобили

Денес 11:16Reno laguna 2.0

Reno laguna 2.0 dizel so panorama krov 6 berzini greaci na sedista te...


5.200 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 11:02Radio za golf passat polo caddy tiguan

Perfektna original


1.500 МКД
или предлог цена
- 32 % Попуст
2.200 МКД
Денес 11:00Felgi Titan so zimski gumi ms R15

Felgi so dobri zimski gumi Moze zamena za felgi za Golf


Денес 11:00LANCIA DELTA 1.8T LIMITED EDITION

Модел:LANCIA DELTA 1.8TURBO Произведено:2009год Гориво:БЕНЗИН Мото...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
5.690 €
Гостивар

Автомобили

Денес 10:55VW POLO 2008 DELOVI

ORGINALNO RADIO SO CD ZA POLO 9N3 3000DEN ORGINALNA MAGLENKA LEVA (...


По Договор
или предлог цена
Денес 10:55Страна 1 од 57

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам