Крива Паланка
                           
128 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

VIKEND KUKA VO SELO PODRZI KONJ-LUKE

071267941 Vikendicata e so ureden imoten list.Relativno nova gradb...


15.000 €
или предлог цена
Крива Паланка

Викенд куќи

Денес 09:31Se izdava magacin

Se izdava magacin 200kv na pristapna lokacija do glaven pat pogoden Z...


1 €
или предлог цена
Крива Паланка

Деловен простор / Магацини

Вчера 15:48Се Продава Куќа

Se prodava kukja celosno namestena dva sprata opremena so site elemen...


60.000 €
или предлог цена
Крива Паланка

Куќи / Вили

Вчера 13:00Plac vo Baglak

Se prodava plac od 860m 2 vo Baglak ima prikluceno struja,voda,i p...


13 €
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

02 јун 19:33Plac vo Kriva Palanka

Се продават плацови за градба на куќа или пак целосно може од 1500м2...


По Договор
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

02 јун 19:23SOBI KALIN KAMEN СОБИ КАЛИН КАМЕН

** Вила Света Вода се наоѓа на локалитет Калин Камен во атарот на се...


800 МКД
или предлог цена
Крива Паланка

Викенд куќи

01 јун 16:15GRADEZNI PARCELI do pat za s.Konopnica

Prodavam dve gradezni parceli po okolu 900m2 so markici za individual...


1 МКД
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

01 јун 11:07Imot vo s.Borovo Kr.Palanka

Prodavam imot vo selo Borovo od 20 000 m2 ..Livada suma niva i trnja....


8.000 €
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

30 мај 17:27Kuka so bazen

Se prodava kukja so bazen na mirno mesto na 1.3 km od centarot na gra...


1 €
или предлог цена
Крива Паланка

Куќи / Вили

30 мај 15:41Niva do samiot pat pred benzinska Krater

Se Prodava niva 3600. m2 do patot kaj T'lminci na pravoto posle golem...


1 €
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

30 мај 12:11Се продава одлична куќа во Крива Паланка

Куќата е во одлична состојба, директно вселива, клуч на рака. Има дв...


75.000 €
или предлог цена
Крива Паланка

Куќи / Вили

29 мај 15:32Издавање спрат од куќа

Се изнајмува спрат од куќа, опремен со намештај, греење парно може на...


150 €
или предлог цена
Крива Паланка

Куќи / Вили

29 мај 12:55SE PRODAVA KUKJA VO CENTAR NA KRIVA PALANKA

SE PRODAVA KUKJA VO CENTAR NA KRIVA PALANKA - NOVO GRADBA SO DELOVEN ...


По Договор
или предлог цена
Крива Паланка

Куќи / Вили

28 мај 20:56Недвижен имот во село Луке - Крива Паланка

Продавам имот со површина од околу 30.000 метри квадратни и се состои...


1 €
или предлог цена
Крива Паланка

Останато

28 мај 14:55Куќа со двор и бавча

Легален објект со 124m^2 станбен простор - самостојно и 29m^2 помошни...


35.000 €
или предлог цена
Крива Паланка

Викенд куќи

25 мај 19:58Niva ,Imot ,Varoviste

Se prodava niva so povrsina okolu 3000 m2 na idealno pogodno mesto ,...


33.000 €
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

23 мај 17:43Se PRODAVA PLAC VO SELO KONOPNICA 968 Mk

Se prodava plac vo s.konopnica do magistralniot pat so gradski vodovo...


9 €
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

19 мај 13:57KRIVA PALANKA GRADEZNO ZEMJISTE PARCELI

Kriva Palanka. Prodavam gradezni parceli urbanizirani vo nas. Gramagj...


1 МКД
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

19 мај 12:30Се издава стан во Крива Паланка - Se izvada stan vo Kriva P.

Се издава стан во центар на Крива Паланка. Површина од 150 м2, со мо...


По Договор
или предлог цена
Крива Паланка

Станови

17 мај 13:00KUĆA-karabina, se prodava ul.Boris Trajkovski-2

se prodava kuća karabina vo ulica Boris Trajkovski br.2 (odma pozadi ...


1 €
или предлог цена
Крива Паланка

Новоградба

12 мај 17:53Se prodava niva vo kr.palanka/krklja

Se prodava parcela/niva so 3100m2 so katastarsak parcela broj 4682,vo...


1 МКД
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

30 апр 13:44Se prodava vikendica vo s Luke

Se prodava vikendica vo s Luke kr.palanka.inf.na tel.078203622


1 €
или предлог цена
Крива Паланка

Куќи / Вили

21 апр 07:55Se prodava kuka

Se prodava stara kuka vo centar karsi parkot kade zavod za vrabotuvan...


50 €
или предлог цена
Крива Паланка

Куќи / Вили

10 апр 20:28Се продава плац во зона ll Кр. Паланка

Плацот е со 150м2, со помошен објект 25м2, со можност за доофо...


99 €
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

10 апр 20:27Dukan

Se izdava dukan na ulica Joakim Osogovski vednas do Barni kafe. Mob ...


100 €
или предлог цена
Крива Паланка

Дуќани

07 апр 12:46Kupuvam plac

Kupuvam plac od Oblace do Motel , po moznos na glaven pat od 2000 m2 ...


1.111 €
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

06 апр 22:18Стамбен и деловен простор

Се продава станбен и деловен простор во строгиот центар на Крива Пала...


1 €
или предлог цена
Крива Паланка

Куќи / Вили

05 апр 10:44Prodavam kuka

Se prodava kuka od 3 sprata so garaza od koj prizemjeto e Deloven pro...


1 €
или предлог цена
Крива Паланка

Куќи / Вили

29 мар 21:16Se izdava deloven prostor

Delovniot prostor se naogja na glavna ulica vo blizina na Gradska Bol...


По Договор
или предлог цена
Крива Паланка

Деловен простор / Останато

20 мар 16:54Se izdava dukjan / deloven prostor

Dukjanot se naogja na glavna ulica vo blizina na Gradska Bolnica Nov...


По Договор
или предлог цена
Крива Паланка

Дуќани

20 мар 16:54Kuka so deloven prostor i dvorno mesto

Се продава куќа со деловен простор и дворно место на поволна локација...


28.000 €
или предлог цена
Крива Паланка

Куќи / Вили

17 мар 13:19КУПУВАМ Куќа/Стан К. Паланка

Понудете куќа или стан во Крива Паланка, градско подрачје, за контакт...


30.000 €
или предлог цена
Крива Паланка

Куќи / Вили

14 мар 20:46KEN BARAKA 3 TONA RENOVIRANA KOMPLET

SE PRODAVA KEN BARAKA RENOVIRANA KOMPLETNO DOLEN DEL SO DVA SLOJA NA ...


2.900 €
или предлог цена
Крива Паланка

Бараки, киосци, трафики

14 мар 11:30Se prodvaat tri parceli

Se prodvaat tri parceli site se edna do druga. Parcela br. 1486/1, p...


1 €
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

05 мар 21:27se prodava

Nivata ima pristapen pat i moznost za priklucok na elektricna energij...


2.300 €
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

05 мар 20:46se prodava niva vo selo Psaca

Se prodava niva vo selo Psaca, nivata se naodja150 m desno od asvaltn...


3.200 €
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

05 мар 20:34Atraktiven plac na avtopat . begovi bavci

Prodavam atraktivna lokacija pogodna za izgradba na deloven ili stanb...


11.000 €
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

28 фев 22:42КУЌА/KUKA CENTRALNO GRADSKO PODRACJE

Se prodava kuka vo centralno gradsko podracje, pozadi policiska stani...


По Договор
или предлог цена
Крива Паланка

Куќи / Вили

27 фев 16:54Plac za vikendica, Bela Voda, Drenak, Kriva Palanka

Se prodava plac, zemjodelsko zemjishte od 2100 m2 , idealen del od pa...


10 €
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

26 фев 10:47Пордавам стан 54m2

Продавам стан 54m2 Во населба Бавчалк Станот е комплет реновиран с...


По Договор
или предлог цена
Крива Паланка

Станови

19 фев 15:13Страна 1 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам