Крива Паланка
                           
9 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

SOBI KALIN KAMEN СОБИ КАЛИН КАМЕН

** Вила Света Вода се наоѓа на локалитет Калин Камен во атарот на се...


800 МКД
или предлог цена
Крива Паланка

Викенд куќи

Вчера 08:46Куќа со двор и бавча

Легален објект со 124m^2 станбен простор - самостојно и 29m^2 помошни...


35.000 €
или предлог цена
Крива Паланка

Викенд куќи

25 мај 19:58VIKEND KUKA VO SELO PODRZI KONJ-LUKE

071267941 Vikendicata e so ureden imoten list.Relativno nova gradb...


15.000 €
или предлог цена
Крива Паланка

Викенд куќи

17 мај 09:58PLAC SO MALA KUKJA

Se prodava mesto od 570m2 vo naselba Belevo - mala kukjarka (20m2) le...


По Договор
или предлог цена
Крива Паланка

Викенд куќи

10 јан 13:47Se prodava viken kuka

Se prodava viken kuka na vles vo centarot na gradot moze da se korist...


1 €
или предлог цена
Крива Паланка

Викенд куќи

13 ное 17:45Se prodava vikend kuka

Se prodava vikend kuka i ovostarnik okolu 300 m2 so voda struja asva...


11 €
или предлог цена
Крива Паланка

Викенд куќи

09 сеп 10:59Se prodava Viken Kuka

Se prodava Vikend Kuka so 2 sobi ima voda struja ovostarnik vikend ku...


1 €
или предлог цена
Крива Паланка

Викенд куќи

31 авг 08:20Викенд куќа - Конопница

Се продава викенд куќа во с. Конопница со квадратура од 64м2 со дворн...


1 МКД
или предлог цена
Крива Паланка

Викенд куќи

22 јан 16:16Викенд куќа до Воденица3

Се изнајмува нова Викенд куќа до Воденица3 опремена со комплетна кујн...


60 €
или предлог цена
Крива Паланка

Викенд куќи

30 јул 14:39Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам