Подкатегорија:
                   
229 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

molerofarbarski uslugi

1.Молерисување во бело или во боја. 2 Глетовање, опшивки на про...


1 €
или предлог цена
Денес 08:28Промовирано

MESALKA ZA BETON I PREVOZ DO DOMA IZNAJMUVAM

Iznajmuvam mesalka za beton Besprekorno raboti i prevoz na istata d...


600 МКД
или предлог цена
Денес 09:01molerofarbarski uslugi

1.Молерисување во бело или во боја. 2 Глетовање, опшивки на про...


1 €
или предлог цена
Денес 08:28Prodazba i montaza na laminat 8mm 10 mm so fuga

Prodazba i montaza na laminat 8mm 10mm 12mm so fuga extra kvalitet vo...


100 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Градење, Реновирање / Паркетари

Денес 00:39STAKLENI OGRADI TUS KABINI ALUMINSKI OGRADI 'SASKO-GIS'

TUS KABINI STAKLENI,ALUMINSKI I KOVANI OGRADI TENDA KAPII SKALI SPALN...


35 €
или предлог цена
Вчера 17:08MOLER;GLETOVANJE;KRECENJE;GIPS KARTON;OPSIVKI, MOLERAJ, ELEK

MOLEROFARBARSKI USLUGI:OPSIVKI NA VRATI I PROZORI, STAVANJE NA MREZA ...


1 €
или предлог цена
Вчера 15:42VODOVOD I SANITARIJA

MONTAZA NA SEKAKOV VID NA VODOVOD,SANITARIJA I KANALIZACIJA.


1 €
или предлог цена
Вчера 15:14Izrabotka na gradezni raboti,karabini ogradi

Izrabotka na karabini 25-28 eu Ogradi 1m 20 eu (zavisi kakva ograda)...


1 €
или предлог цена
Вчера 13:00Општи работници, истовар утовар и друго

Вршиме: Преселби, копање, средување дворови, косиме трева, истовар ут...


1.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Градење, Реновирање / Останато

Вчера 10:07ELEKTRICAR - ELEKTRIKA

• Инсталација, монтажа и интервенција на секаков вид електрика , куќи...


10 €
или предлог цена
Вчера 09:01TENDI PODVIZNI I FIKSNI.....

Tendi ,nastresnici zavesi, podvizni i fiksni vo razni vidovi ,dimenzi...


1 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Градење, Реновирање / Останато

Вчера 07:35Elektricar / Elektro instalacija

•Вршиме секаков вид на електро инсталации низ цела Македонија, се нао...


1 €
или предлог цена
05 јун 09:11MOLER,OPSIVKI NA VRATI I PROZORI, GIPS KARTON, MOLERAJ, KNAU

MOLEROFARBARSKI USLUGI:OPSIVKI NA VRATI I PROZORI, STAVANJE NA MREZA ...


1 €
или предлог цена
05 јун 06:59PARKETARSKI USLUGI SO EKSTRA KVALITET

Parketarski uslugi montaza,struganje poliranje lakiranje nijansiranje...


13 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Градење, Реновирање / Паркетари

04 јун 17:51Parket Parketar montaza struganje lakiranje

Parketarski uslugi montaza struganje lakiranje poliranje nijansiranje...


13 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Градење, Реновирање / Паркетари

04 јун 17:50PARKETAR

Montaza struganje lakiranje,poliranje na site vidovi parket so dvokom...


13 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Градење, Реновирање / Паркетари

04 јун 17:50PETA PRO Aluminumski Ogradi

Izrabotka I montaza na aluminiumski ogradi Telefonski broj za kontak...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Градење, Реновирање / Останато

04 јун 15:58KOMPLETNO RENOVRANJE:MOLER,GIPS KARTON, PLOCKAR,VODOVOD, I

MOLEROFARBARSKI USLUGI:STAVANJE NA MREZA I LEPAK, OPSIVKI NA VRATI I ...


1 €
или предлог цена
04 јун 15:49Водоводџија

Водовод,одвод,местење туш кабини и санитарии,туш батерии,чешми,одзатн...


10 €
или предлог цена
03 јун 20:12Мајстор (молерофарбарски услуги)

Нудам врвна услуга во молерисување, глетување, абрит,опшивки, бои по ...


1 €
или предлог цена
03 јун 08:55Planiranje, izvedba i zavaruvanje na proekti od metal

Krshinar dooel vrsi sekakov vid na: -Idealiziranje -Skiciranje -Plani...


По Договор
или предлог цена
02 јун 16:54Planiranje i izvedba na metalni konstrukcii

ID Architecture planira i izveduva sekakov vid na metalni konstrukcii...


По Договор
или предлог цена
02 јун 16:54KOMPETNO RENOVRANJE:MOLER,GIPS KARTON, MOLERJ,OPSIVKI..BR.1

MOLEROFARBARSKI USLUGI:STAVANJE NA MREZA I LEPAK, GLETOVANJE, KRECENJ...


1 €
или предлог цена
02 јун 12:09ALUMINSKI I KOVANI OGRADI TENDI TROSEDI DVOSEDI "SASKO-GIS'

KOVANI I ALUMINSKI OGRADI TENDA KAPII SKALI SPALNI RESETKI LETNIKOVEC...


37 €
или предлог цена
01 јун 14:55BRAVARIJA, LIMARIJA I SITE GRADEZNI RABOTI

IZRABOTKA NA SITE BRAVARSKI, LIMARSKI I GRADEZNI RABOTI. MALTER 4 eu ...


25 €
или предлог цена
31 мај 22:19Mestenje na plocki kupatila,skali podovi I dr

Instaliranje na sekakov vid na plocki skali I dr


11.111 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Градење, Реновирање / Плочкари

31 мај 18:36Tus kabini i paravani po merka

Tus kabini i paravani po merka harmonika sistemi office sistemi stakl...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Градење, Реновирање / Стакло

31 мај 18:12komarnici izrabotka

aluminski komarnici,vrati prozori povolna cena javete se ke se dogovo...


По Договор
или предлог цена
31 мај 12:24MOLEROFARBARSKI USLUGI, GIPS KARTON,MOLERAJ,OPSIVKI BR 1

MOLEROFARBARSKI USLUGI:STAVANJE NA MREZA I LEPAK, GLETOVANJE, OPSIVKI...


50 €
или предлог цена
31 мај 08:12LEPENJE NA PLOCKI,VODOVOD, SANITARIJA,PLOCKAR

LEPENJE NA PLOCKI, POSTAVUVANJE NA SANITARIJA,...KONTAKT TELEFON:0782...


12 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Градење, Реновирање / Плочкари

30 мај 19:25MOLER;GLETOVANJE;KRECENJE;GIPS KARTON;MOLERAJ OPSIVKI,

MOLEROFARBARSKI USLUGI:STAVANJE NA MREZA I LEPAK, GLETOVANJE, KRECENJ...


1 €
или предлог цена
27 мај 21:02Монтажа на ламинат

Професионална монтажа на ламинат. Помош при набавка и избор на ламин...


1 €
или предлог цена
25 мај 19:55KOVANI I ALUMINSKI OGRADI TENDI KAPII TROSEDI

STAKLENI ALUMINSKI I KOVANI OGRADI PAMPLEKS I KALENO STAKLO TENDA KAP...


35 €
или предлог цена
25 мај 18:00ALUMINSKI I KOVANI OGRADI RAKOFATI TENDI SKALI 'SASKO-GIS'

KOVANI I ALUMINSKI OGRADI TENDA KAPII SKALI SPALNI RESETKI LETNIKOVEC...


40 €
или предлог цена
24 мај 20:24Rusenje plocki kupatila

vrsime rusenje na kupatila plocki vadenje na sanitarija i vrati c...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Градење, Реновирање / Плочкари

23 мај 23:13Molerski uslugi

Молерски услуги, молерај, фарбање врати и огради, глетовање, фасади, ...


1 €
или предлог цена
22 мај 20:20Молерски услуги moleraj!!

Molerski uslugi moleraj abrip fasadi gletovanje opsivki farbanje sobn...


1 €
или предлог цена
22 мај 20:20Moleraj gletovanje abrip i fasadi povolni ceni

Renovirajte go vasiot dom so dolgogodisnoto iskustvo i niskite ceni n...


1 €
или предлог цена
22 мај 20:20Molerski uslugi

Renovirajte go vasiot dom so dolgogodisnoto iskustvo i niskite ceni n...


1 €
или предлог цена
22 мај 20:19Moleraj gletovanje abrip i fasadi povolni ceni

Moleraj gletuvanje abrip farbanje ograni Dolgogodisno iskustvo niski...


1 €
или предлог цена
22 мај 20:19Молерски услуги екстра цени moleraj!!

Молерисување, опшивки, глетовање, фасади, фарбање врати и огради про...


1 €
или предлог цена
22 мај 20:19Страна 1 од 6

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам