1018 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Дуќан во центар на Штип до ресторант Класик

Се продава дуќан во строгиот центар на Штип со два влеза, на две посе...


46.000 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

19 јул 10:30Промовирано

Итно се продава куќа во строг центар на Штип

Итно се продава куќа во строг центар на Штип, во близина на зграда Пр...


150.000 €
или предлог цена
15 јул 09:19Промовирано

Се изнајмува 60м2 канцелариски + 600м2 магацински простор

Се изнајмува деловен објект на влезот од Штип одма после бензинска ст...


1 €
или предлог цена
Денес 21:18Se izdava kompletno namesten stan vo centarot na Stip

Se izdava kompletno namesten stan vo centarot na Stip. Poveke informa...


По Договор
или предлог цена
Штип

Станови

Денес 18:12ШТИП с ДРАГОЕВО НИВА ( НИВИ )

- СЕ ПРОДАВААТ 2 НИВИ ВО СЕЛО ДРАГОЕВО ШТИПСКО - 2 СЕ ЧИСТ ИМОТЕН...


250 €
или предлог цена
Денес 18:08Se izdava Stan (prazen)

Se izdava Stan vo centarot na Shtip (prazen) renoviran.


По Договор
или предлог цена
Штип

Станови

Денес 17:15Se izdava ubavo namesten stan

Se izdava ubavo namesten stan, vo kuka, cel sprat, so poseben vlez. ...


По Договор
или предлог цена
Штип

Станови

Денес 17:15Se izdava deloven prostor vo nas. Babi ,Stip

Se izdava deloven prostor vo naselba Babi , Stip 2x300m2 Poveke in...


По Договор
или предлог цена
Денес 17:12DELOVEN PROSTOR 170 m2_STIP_CENTAR

Se izdava deloven prostor od 170 m2 vo centar vo Stip,na ulica Blagoj...


350 €
или предлог цена
Денес 17:09Се продава станбено деловно простор

Се продава станбено деловен простор во Пребег. Два ката од по 120 и 1...


105.000 €
или предлог цена
Денес 15:21Se prodava garaza

Se prodava Garaza 21 m2 , Sirok dol vo zgrada


6.300 €
или предлог цена
Штип

Гаражи

Денес 14:39  НОВ ОГЛАС

Куќа во центар на Штип

Се продава стара куќа во центарот на Штип. Куќата е од простор за жив...


15.000 €
или предлог цена
Денес 13:51Se prodava Niva / Се продава нива

Se prodava niva od 3800m2 kaj Novakova cesma, blisku do asvalt kp 846


4.000 €
или предлог цена
- 11 % Попуст
4.500 €
Денес 13:29Деловен простор Инвестра доо

СЕ ПРОДАВА ДЕЛОВЕН ОБЈЕКТ На атрактивна локација со површина од...


5 €
или предлог цена
Денес 13:00Se iznajmuva Deloven objekt vo grad Shtip

Се изнајмува деловен објект во Општина Штип на одлична локација во бл...


1 €
или предлог цена
Денес 12:38Prodavam ili menuvam KUKA so golem plac

Kukata se naoga na dolna zeleznicka posle silusite i pivarata,ima pri...


25.000 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
27.000 €
Денес 12:28Vikendica vila vo suitlak

Vikendica vo suitlak od 50 m2, patot za lipovdol mesto vikano orta ko...


27.000 €
или предлог цена
Денес 12:28Planska garaza vo Senjak 3 ul Nobelova

Prodavam zidana planska garaza vo senjak 3 ul nobelova,vo prviot red ...


5.990 €
или предлог цена
Штип

Гаражи

Денес 12:26Се продава куќа

Се продава куќа без никакви вложувања во неа. Куќата е со алумински в...


58.899 €
или предлог цена
Денес 10:41SE PRODAVA RENOVIRAN STAN VO ZELENATA KULA

Шифра:PP1001 Се продава стан на улица Христијан Карпош 42/2 со вкупн...


47.800 €
или предлог цена
Штип

Станови

Денес 10:09Se prodava kuka vo naselba Duzlak

ШифраPP1060 Се продава куќа на одлична локација во населба Дузлак.Ку...


56.000 €
или предлог цена
Денес 10:09Se prodava stan vo Stip

Шифра:PP1063 Се продава стан на одлична локација во Центар на Штип.С...


39.600 €
или предлог цена
Штип

Станови

Денес 10:09Se izdava objekt na odlicna lokacija

Objektot se naoga vo naselba Babi vednas do detska gradinka. Objektot...


1 €
или предлог цена
Денес 09:45Stara Kuka i plac do golemata bolnica mozna zamena itnoo

ИТНО! Се продава плац (П+2) и посебна стара ќука на два спрата од 61 ...


26.000 €
или предлог цена
Денес 08:59Kuka vo karbinci

Kuka vo karbinci.


1 €
или предлог цена
Денес 08:12Се продава куќа во населба *Леваци*

Во семејна куќа која е со површина од 620 метри квадратни, има четири...


По Договор
или предлог цена
Денес 08:03Земјиште од 152ha покрај Брегалница

Се продава земјиште во близина на Штип (Јамуларци и Скандалци) 152 хе...


1 €
или предлог цена
Денес 07:58Султак - брана

Се продава плац со површина 1559м² со пристап има маркица за градба о...


20.000 €
или предлог цена
Денес 07:36Се бара стан за изнајмување

Се бара стан (строго стан) за изнајмување за едно лице за подолг пери...


9.000 МКД
или предлог цена
Штип

Станови

Вчера 21:48MAGACIN SE IZNAJMUVA

MAGACIN NA VLEZOT VO STIP 070346688


1 €
или предлог цена
Штип

Магацини

Вчера 20:26Nivi so gradezno zemjiste

se prodavaat 2 nivi so gradezno zemjiste 3400 m2 vo Prebeg, na 200m ...


1 €
или предлог цена
Вчера 18:14ITNO Nivi so gradezno zemjiste

se prodavaat 2 nivi so gradezno zemjiste 3400 m2 vo Prebeg, na 200m ...


1 €
или предлог цена
Вчера 18:13Стара куќа( добра локација)

Продавам стара куќа со дворно место која уште се користи на добра л...


13 €
или предлог цена
Вчера 16:15Smestuvanje vo Stip, stanovi, apartmani ........

Располагаме со повеќе луксузни апартмани за сместување на краток и по...


1 €
или предлог цена
Штип

Станови

Вчера 14:45Продажба на ниви, Балканска

Се продава градежно неизградено земјиште во населба Балканска. За пов...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 14:45Kuka vo kadidere vednas vseliva komplet cisti dokumenti

Se prodava : ИТНО ПОБРЗАЈТЕ зошто цената ќе се покачи ИМОТЕН Л...


63.000 €
или предлог цена
Вчера 12:59Prodavam namesten stan

Prodavam namesten stan od 138 kvadrata podeleni na dva sprata po 69 k...


63 €
или предлог цена
Штип

Станови

Вчера 11:43Se prodava kuka vo Stip

Se prodavaat 2 kuki vo Stip (lepenka (edna do edna)od 95 kvd edna, bl...


38.000 €
или предлог цена
Вчера 11:02Градскиот трговски центар

СЕ ПРОДАВА Деловен простор издаден под наем (гостилница ТАЗЕ) ...


2 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
2.300 €
Штип

Дуќани

Вчера 09:30Izdavam kuka vo strog centar na ul.Vanco Prke

Se izdava kuka so dva sprata (imaat posebni vlezovi) vo strogiot cent...


1 €
или предлог цена
Вчера 09:18Se prodava kuka

Se prodava kuka, 86m2 so pomosni prostorii, garaza, parking, letna ku...


По Договор
или предлог цена
Вчера 09:18Се продава посебен спрат од куќа во центар (Близу Промаја)

Се продава посебен спрат од куќа во центар (Близу Промаја). -Прв кат...


45.000 €
или предлог цена
Вчера 09:13Страна 1 од 26

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам