Штип
                           
68 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

SE IZNAJMUVAAT DELOVNI PROSTORI CENTAR STIP

1.Ul.VANCO PRKE 130+115M2 VEDNAS DO TUTUNSKA BANKA 2.TRGOVSKI C...


1 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

Вчера 16:28Prodavam dukan GTC prizemje 103m2

Prodavam dukan vo trgovski centar prizemje, dukanot e iznajmen pravo ...


1 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

Вчера 13:49Se izdava deloven prostor vo Centar na Stip

Шифра:PP1049 Се издава деловен простор во центар на Штип со површина...


1 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

Вчера 10:13Se prodava

Se prodava deloven prostor kaj Angels kafe 20 m2 karabina istiot se n...


1 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

Вчера 08:42Дуќан во центар на Штип до ресторант Класик

Се продава дуќан во строгиот центар на Штип со два влеза, на две посе...


46.000 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

03 авг 14:46Se izdava dukan.дуќан

Се издава атрактивен деловен простор од 110м2 целосно изграден од ка...


1 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

03 авг 14:10Градскиот трговски центар

СЕ ПРОДАВА лице за контакт 070/841-111 може и замена за стан Дело...


19 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
20 €
Штип

Дуќани

03 авг 08:44Dukan

Dukanot se PRODAVA/IZDAVA se naoga vo Star Karaorman vo centarot spro...


25.000 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

02 авг 18:06Издавам деловен простор

Издавам деловен простор кој моментално е колонијална продавница. Комп...


5.000 МКД
или предлог цена
Штип

Дуќани

31 јул 14:36Se izdava deloven prostor

Se izdava deloven prostor od 75 m2 vo centarot na Stip vednas do kafe...


1 МКД
или предлог цена
Штип

Дуќани

31 јул 12:16трговски центар

Се издава деловен простор од 35м2 и магацински простор од 30м2... во...


1 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

21 јул 06:00dukan stand

se prodava dukan stand vo trgovski centar na 1kat


20.000 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

13 јул 12:41Деловен простор

Се издава деловен простор на атрактивна локација во центарот на градо...


1 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

10 јул 08:44Дуќан 16м2 во населба 8 Ноември

Се продава Дуќан 16м2 во населба 8 Ноември бивша Берберница Брегалниц...


12.001 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

01 јул 20:02се издава деловен простор - дуќан

se izdava deloven prostor dukan za razni dejnosti:apteka, kladilnica,...


5 МКД
или предлог цена
Штип

Дуќани

28 јун 15:43Se izdava dukan ul.Vanco Prke - Ednosmernata

20m2 so wc. Javete se za poveke info. Kontakt: 076817350


По Договор
или предлог цена
Штип

Дуќани

06 јун 17:43Издавам дукан во строг Центар на Штип 60м2+15м2 магацин

SE IZDAVA dukan na NAJ atraktivna lokacija vo centar na STIP. Nasprot...


111 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

14 мај 14:57Се изнајмува дуќан од 90м2

Се издава деловен простор од 90м2 (на две нивоа), на улица "Ванчо Прќ...


1 МКД
или предлог цена
Штип

Дуќани

12 мај 16:52SE IZDAVA DUKAN VO NAS. SENJAK

Se izdava dukan vo trgovski centar vo naselba Senjak. Dukanot e so po...


1 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

11 мај 10:09Hitno prodavam ili izdavam dukan

Prodavam ili izdavam dukan. Dukan e celiot so staklo,ima i metalni r...


27.000 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

09 мај 12:36se izdava dukan na odlicna lokacija za oblozuvalnici i dr

se izdava dukan na odlicna lokacija, kruzen do lukoil,dukanot e koris...


По Договор
или предлог цена
Штип

Дуќани

09 мај 08:14Se izdava deloven prostor vo Centar na Stip

Шифра:PP1009 Се издава целосно реновиран деловен простор во стро...


8.000 МКД
или предлог цена
Штип

Дуќани

04 мај 09:45Dukan

Dukanot.e.na.ubava.lokacija.pogoden.za.sekakva.namena.dostapno.za.uto...


2 МКД
или предлог цена
Штип

Дуќани

04 мај 08:10Se izdava dukan na Vanco Prke mnogu povolno

Se izdava deloven prostor vo strogiot centar nasproti Grozdelino 40m2...


1 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

08 апр 02:07se prodava dukan na odlicna lokacija

se prodava dukan na odlicna lokacia dukano se naoga do lukoil, 60m2 3...


По Договор
или предлог цена
Штип

Дуќани

22 мар 09:21Najpovolno se iznajmuva deloven objekt na Vanco Prke

Deloven objekt 40m2 na ul.Vanco Prke se iznajmuva mnogu povolno javet...


1 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

11 мар 11:10Se prodava/izdava deloven prostor vo strog centar

Шифра:PP1027 Се продава/издава деловен простор на одлична локациј...


1 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

14 јан 13:30Se iznajmuva stanbeno-deloven prostor

Se iznajmuva stanbeno-deloven prostor vo centarot na Stip vednas do g...


1 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

12 јан 13:07Se prodava deloven prostor na odlicna lokacija

Шифра:PP1026 Се продава деловен простор на одлична локација на ули...


175.000 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

08 јан 11:36Se izdava dukan vo centarot na gradot

Se izdava dukan 30m2 dukanot se naoga vo centarot na gradot odma do O...


1 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

22 дек 11:42Se izdava dukan 45m2 vo centarot na gradot

Se izdava dukan 45m2 + magacinski prostor, dukanot se naoga vo centar...


1 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

22 дек 11:42Se izdava mal dukan na ednosmernata

Se izdava mal dukan na ednosmernata


50 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

21 ное 16:55Се продава дуќан !!!

Се продаваат дуќани во населбата 8-Ноември. Дуќаните се наоѓаат на ул...


1 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

23 окт 10:44se izdava

se izdava dukan na ul. hristijan kaprosh br.81 pogoden za frizerski s...


1 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

23 сеп 11:11Se izdava mal dukan na ednosmernata

Se izdava mal dukan na ednosmernata


50 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

15 сеп 14:02se izdava dukan vo stog centar

se izdava. Odgovara na potrebite za site dejnosti.Na 50 m od plostado...


1 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

01 сеп 17:56СЕ ИЗДАВА ДУЌАН 20М2 ВО ЗГРАДА КУБУС

Se izdava dukan povolen za kancelarija


6.000 МКД
или предлог цена
Штип

Дуќани

16 авг 13:00Se prodava deloven prostor vo centarot na gradot

Se prodava deloven prostor so vkupna povrsina od 144 m2 i visina od 3...


700 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

28 јул 13:36СЕ ИЗДАВА ДУЌАН 20М2 ВО ЗГРАДА КУБУС

СЕ ИЗДАВА ДУЌАН 20М2 ВО ЦЕНТАРОТ НА ГРАДОТ


6.000 МКД
или предлог цена
Штип

Дуќани

30 јун 18:35DUKANCE OD 14 m2 VO STROG CENTAR

SE PRODAVA DUKAN.DUKANOT SE NAOGA VO PODVOZNJAKOT SPREMA STIPSKI SOKA...


1 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

18 мај 07:53Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам