1130 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

MLIN NA PRODAZBA

Se prodava mlin na samo 4km od centar na Kumanovo, vo blizina na Fami...


270.000 €
или предлог цена
29 јан 22:05Промовирано

Prodavam Jacmen rekolta 2022 godina

Prodavam Jacmen rekolta 2022 godina


По Договор
или предлог цена
Денес 10:14Lazicki za Caffe i viluski za Pomfrit extra cena

Se prodava lazicki za caffe i viluski na malo i golemo dostava niz ce...


30 МКД
или предлог цена
Денес 09:59KANTERICA KANTERKA HEBROCK GERMANY

KANTERICA KANTERKA HEBROCK EURO 2000 VO PERFEKTNA SOSTOJBA


4.990 €
или предлог цена
Денес 08:18DVOGLAV CIRKULAR GER BREVETTI ITALY

UPOTREBUVA PILA DO 350mm KOMANDA NA PNEUMATCKI NA NOZEN PEDAL PVC AL...


1.400 €
или предлог цена
Денес 08:18KUTER ZA MESO ALPINA SCHWEIZ

SILNA PROFI MASINA ZEMENA OD 2 COVEKA MESARNICA VO CH !!!!! SO KOMAND...


1.800 €
или предлог цена
Денес 08:18TIG/CO2/aparati zavaruvanje

✅zavaruvanje ✅co2 ✅tig ✅aluminium ✅argon uvoz na sekakov vid na apar...


300 €
или предлог цена
Вчера 23:47Jacmen Јачмен

Jachmen 2022 078-254-012 Mirko


По Договор
или предлог цена
Вчера 22:03PARKSIDE pnevmatski set

Parkside pnevmatski set


1.500 МКД
или предлог цена
Вчера 21:28  НОВ ОГЛАС

PARKSIDE bateriska heftalka

Parkside bateriska heftalka Heftalkata se prodava bez baterija.


2.500 МКД
или предлог цена
Вчера 21:24  НОВ ОГЛАС

PARKSIDE laserska libela

PARKSIDE ласерска либела Точност на мерење -1 мм/м Работен опсег ...


1.100 МКД
или предлог цена
Вчера 20:37  НОВ ОГЛАС

☆Trafika na odlicna lokacija☆

Se prodava ili renta (MOZE ZAMENA) trafika vo Kumanovo na odlicna lok...


1.500 €
или предлог цена
Куманово

Дукани и опрема

Вчера 20:25  НОВ ОГЛАС

Lazicki za caffe /Lug per espreso

Se prodavat lazicki za caffe na kg extra cena i extra kfalitet dostav...


1 €
или предлог цена
Вчера 20:20Chiptuning/diagnostika stage,egr,dpf

Chiptuning/Diagnostika site avtomobili/kamioni so profesionalna oprem...


По Договор
или предлог цена
Вчера 19:53Mestenje struganje lakiranje parket

Kvalitetno mestenje struganje lakiranje na parket patos ...


10 €
или предлог цена
Вчера 16:13Jacmen

2020


20 МКД
или предлог цена
Вчера 16:12Motokultivator 509 dizel

Se prodava motokultivator 509 cuvan domakinski koristen za svoi potre...


1.700 €
или предлог цена
Вчера 15:38CNC DRILLING MACHINE

🔘 Автоматизирана машина со висока прецизност ,моќност , енергетска е...


1 €
или предлог цена
Вчера 15:01Алати за CNC машина

Нудиме нови професионални алати за машинска изработка на мебел и обра...


1 €
или предлог цена
Вчера 15:01Машини за изработка на плочест мебел

Gomatic Куманово Ви нуди : ➡️ Голем избор на нови и половни машини...


1 €
или предлог цена
Вчера 15:01VILUSKI ZA POMFRIT -VILUSHKA Per POMFRIT

Se prodavat viluski za pomfrit na malo i golemo extra kfalitet vers...


1 €
или предлог цена
Вчера 14:28ALUMINSKI KOVANI I ROLETNA OGRADI

PROFESIONALNA IZRABOTKA NA SITE VIDOVI OGRADI KAPII TENDI NASTRESNICI...


30 €
или предлог цена
Вчера 14:15Duvalka za lisnato testo

Mnogu socuvana pecka za lisnato testo Wishell Germanska


10 €
или предлог цена
Вчера 13:26Kompresor inverter SCR20PM2 - 15KW

Компресор SCR20PM2 Моќност: 15KW Капацитет: 2400 l/min (по потреба...


По Договор
или предлог цена
Вчера 13:01Iznajmuvam Agregat 8 kw

Iznajmuvam Agregat 8 kw trofazen moj prevoz Skopje Kumanovo cena po ...


20 €
или предлог цена
Вчера 12:09Wap visok pritisok 250 bar

Se prodava wap inter pump 250 bara mnogu mokjen servisiran spremen za...


800 €
или предлог цена
Вчера 12:09Ugostitelska oprema skara, sporet na plin gas/ OUTLET

OUTLET понуда за последни парчиња Блок работна маса со ормар x3 Г...


По Договор
или предлог цена
Вчера 11:21Elektricna pecka furna za pica/ OUTLET

OUTLET понуда за последно парче 72х72cm внатрешни димензии Капацитет...


По Договор
или предлог цена
Вчера 11:21Toster za vafli profesionalen/ OUTLET

OUTLET понуда за последно парче!!! Професионален Fortis® дупли ротац...


По Договор
или предлог цена
Вчера 11:21Profesionalen inoks vertikalen frizider/ Vertikalna razlada

Професонален фрижидер со капацитет од 700литри. Комплетно изработен о...


По Договор
или предлог цена
Вчера 11:21Mashina za perenje bekatonki plocki I drugi

Mashina za perenje bekatonki I plocki I drugi vidovi na plocki,uvezen...


1 €
или предлог цена
Вчера 09:08Bazen so camci

Bazen 12x16 m dubocina 60cm so 4mali i 4 golemi camci so jetoni 5000...


5.000 €
или предлог цена
Вчера 09:01Bazent s camci

Se prodava bazen so 4+4 =8 camci bazen e 12x16 dubok 60cm camci so ze...


5.000 €
или предлог цена
Вчера 09:00BOSCH PWS20-230 nova donesena Svajcarska

2000V 6600min


8.900 МКД
или предлог цена
Вчера 08:27Lupa za elektronicari

Se prodava nova lupa Parkside kupena od Lidl kako podarok. Nova, nar...


1.500 МКД
или предлог цена
Вчера 00:46Kantirka "SINGER"

Se prodava kantirka "SINGER" so konec 40/3 i 60/3 So nea moze da se ...


190 €
или предлог цена
Вчера 00:46ГЕНЕРАТОР НА ЕЛЕКТРИЧНА ЕНЕРГИЈА ГЕНЕРАТОР 380V

ОПИС: Бензински мотор, капацитет на резервоарот 15 литри, електриче...


44.000 МКД
или предлог цена
Вчера 00:17Se prodava JACMEN,PCENICA I FACELIA

Se prodava jacmen i pcenica so proizvodstvo vo 2022 tel.071/291-314


1 МКД
или предлог цена
06 фев 21:34BANSEK STETON ITALY 600 C

PERFEKTNA SOSTOJBA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


1.600 €
или предлог цена
06 фев 21:08Plasticno bure 50l

Se prodava plastichno bure 50 litri so dva chepa Cena 500 den Tel ...


500 МКД
или предлог цена
06 фев 21:07Машини приклучни неколку видови

Се продаваат половни(недовршени) приклучни машини: Хидраулична преса...


1 МКД
или предлог цена
06 фев 20:02Страна 1 од 29

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам