Подкатегорија:
                   
45 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

bas binovi 15ki

Bas binovi 15ki


1 €
или предлог цена
Вчера 15:33Fbt max 6

Fbt max 6 dva po700w


1 €
или предлог цена
Вчера 15:33Yamaha emx5-1260w

Miksetata e skoro nova ima odlicni performansi so mnogu moznosti za p...


По Договор
или предлог цена
Вчера 10:06Kufer za bass gitara

Se prodava kufer za bass gitara odlicno socuvan. ...


80 €
или предлог цена
11 ное 00:55Avtopojacalo Quadt TRS 600

Prodavam novo avtopojacalo Quadt TRS 600 4 kanalno so aktivna skretni...


09 ное 14:27DBX 223 XL procesor

Prodavam DBX 223 XL aktivna skretnica skoro nova, najdobar izbor na p...


10.000 МКД
или предлог цена
09 ное 14:26Dynacord SL2400

Se prodava vo odlicna sostojba i funkcionira besprekorno bez niedna m...


04 ное 19:09Ozvucuvanje

Pv so skretnica bas 15 so biensi zvucnik bez zameni 070/34-00-64 070...


1 €
или предлог цена
04 ное 10:21Soundcraft SPIRIT FOLIO LITE

Prodavam nekoristen audio mixer Soundcraft SPIRIT FOLIO komplet so ad...


7.500 МКД
или предлог цена
31 окт 11:18Mikseta I mikrofoni

Se prodava mikseta I dva mikrofoni. Tel:075 362 583...


5.000 МКД
или предлог цена
30 окт 22:08Adapter za mikrofon

Shure mini xlr 4 pin to xlr 3 adapter za mikrofon isklucivo za dinami...


1.200 МКД
или предлог цена
30 окт 22:08Zici za gitara

Se prodavat zici za gitara 12-ki na lager ima 10 kompleti. ...


500 МКД
или предлог цена
30 окт 22:072 x RCF ART 725 Mk4 i pojacalo RCF HPS 2500

Se prodava ozvucenje dva sateliti rcf art 725 mk4 koristeni samo vo d...


2.000 €
или предлог цена
23 окт 16:30Porodavam - razglas pojacalo INKEL so zvucnici EMINENS

SE PRODAVA ILI IZNAJMUVA!!! za ozvucuvanje opremata e kako nova m...


14 окт 00:38Zvucnici 15ki TELE 8 oma komplet

Se prodavaat Zvucnici 15ki TELE 8 oma komplet, komplet skretnici tris...


120 €
или предлог цена
05 сеп 00:03Megafon - Razglas za Avtomobil, Kamion, Camec

🎙 Мегафон за Автомобил, Камион, Чамец. Се користи доколку има сообра...


999 МКД
или предлог цена
30 авг 12:00AKG SR45!!!

Se prodava NOVA nekoristena baza AKG SR45 Band B1 moze zamena...


3.500 МКД
или предлог цена
06 авг 11:53Fender twin reverb silver face

Original 135 wati, okolu 78-80 godina, еден fender special звучник ед...


02 мај 01:34Dynacord power mate 1600-3

Dynacord power mate 1600-3


2.100 €
или предлог цена
14 апр 09:00Dynacord power mate 1600 -3

Dynacord power mate1600-3


2.100 €
или предлог цена
24 мар 09:13bas binovi American Audio Model : APX-SUB15

prodavam skoro novi bas binovi American Audio Model : APX-SUB15 400 w...


18 мар 08:04Комплети озвучувања-звучници и миксети

Продавам во пакет : 1. -звучници EMINENCE 15 inci 2x600 w -звучни...


1 €
или предлог цена
13 мар 19:36Dynacord powermate pm 1000 -2ka

Dynacord powermate pm 1000 2ka Vo odlicna sostojba


1.200 €
или предлог цена
22 фев 09:08Behringer PMP6000

Behringer PMP6000 2x800 W Odlicno Socuvan Mixer!


400 €
или предлог цена
18 фев 09:29Mikseta lem i dve kutii 12ki

Mikseta lem i dve kutii 12ki


По Договор
или предлог цена
03 фев 09:13Snagator DIGISYNTHETIC DP3200

Snagator DIGISYNTHETIC DP3200 Mozi zamena za mikseta dunacord powerm...


450 €
или предлог цена
03 фев 09:13Dynacord powermate pm1000 2 ka

Dynacord povermate pm 2 ka Dva po 700w vo odlicna sostojba


1 €
или предлог цена
03 фев 09:12Ozvucuvanje vo odlicna sostojba

Se prodava profesionalno ozvucuvanje vo odlicna sostojba Kontakt:...


1.900 €
или предлог цена
16 јан 21:18Rockman sustainor(preamp)

Rockman sustainor e analogen gitarski processor.Gain,Noise gate,susta...


16 јан 07:46Pilotka Senheizer so AKG fantom

Prodavam pilotka Senheizer so AKG fantom, odlichen zvuk, ja prodavam ...


100 €
или предлог цена
15 јан 12:09Prodavam Volume nova pedala

Prodavam Nova nekoristena Volumen pedala, samo shto ja kupiv voopshto...


1 МКД
или предлог цена
09 јан 14:28Prodavam mikrofoni

Prodavam nekolku profesionalni mikrofoni, od koi nekoi voopshto ne up...


1 МКД
или предлог цена
04 јан 22:59Lentas koturas

Kupuvam dvokanalen lentas socuvan


1 €
или предлог цена
09 ное 11:25Studiska oprema

Prodavam mnogu malku koristeni potocno vkluceni samo 2-3 pati studisk...


32.000 МКД
или предлог цена
20 окт 21:56SHURE Glavcinja za mikrofon

* PRODADENI * Prodavam 3 Shure beta 58 glavcinja (kap...


500 МКД
или предлог цена
05 сеп 22:23Fender Rumble 100 Bass Pojacalo

(PRODADENO) Fender Rumble 100 Bass Pojacalo Mint Sostojba


05 сеп 00:23Audio tehnica m40x

Слушалките се скроз нови не користени ни 30 минути,доаѓаат со оригина...


5.000 МКД
или предлог цена
23 авг 14:11focusrite scarlett 2i2

Се продава звучна карта focusrite scarlett 2i2 2nd gen многу зачувана...


5.500 МКД
или предлог цена
23 авг 14:08Adam Audio T7V

Нови Adam Audio T7V пар многу малце користени како нови нема ни гребн...


23.500 МКД
или предлог цена
23 авг 14:05Pojacalo Behringer Ultratone K3000FX

Se prodava pojacalo Behringer Ultratone K3000FX. 4 kanalno pojacalo z...


06 мај 07:41Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам