Гази Баба
Подкатегорија:
                   
145 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

TAPACIRANJE NA SEKAKOV VID NA MEBEL

KVALITETNO BRZO I EFTINO TAPACIRANJE NA SEKAKOV VID NA MEBEL PO NAJP...


По Договор
или предлог цена
Вчера 21:11Se prodava masa i garnitura

Masata e 70 na 145 Garniturata e 210 na 165 Cisto drvo


10.000 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
10.500 МКД
Гази Баба / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

Вчера 17:30Fotelja

Совршена фотеља за седење, лежење и релаксирање. Оваа фотеља е препол...


1.500 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
1.600 МКД
Гази Баба / Скопје

Дневна соба / Фотељи

Вчера 17:13Зиден Кревет-Wall Bed

Изработуваме зидни кревети по нарачка. Извонредно лесно се спуштаат и...


850 €
или предлог цена
Вчера 15:28Kozna garnitura

Se prodava kozna garnitura vo sostav dvosed i fotelja. Za podetalni ...


130 €
или предлог цена
- 35 % Попуст
200 €
Гази Баба / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

Вчера 13:05Prodavam trosed, dvosed i fotelja od Mebel Vi

prodavam trosed, dvosed i fotelja od Mebel Vi koristeni br. 070298621


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

02 дек 13:00Се продава тросед,кревет

Се продава тросед на спуштање Цената е 3000 денари фиксна 078716785


3.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Дневна соба / Троседи

01 дек 16:35Garnitura

Kozna garnitura extra socuvana Sleduva Trosed so spustanje Dvos...


18.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

01 дек 11:40Trosed

Se prodava odlicno socuvan trosed na Simpo klik klak I joga dusek z...


6.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Дневна соба / Троседи

30 ное 20:47Fotelji

Se prodavaat 3 fotelji nekoristeni 3000den komplet


3.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Дневна соба / Фотељи

30 ное 20:47Trpezariska masa so 6 stolici od masivno drvo

Prodavam trpezariska masa so 6 stolici izrabotena od masivno drvo vo ...


300 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Дневна соба / Маси

30 ное 17:28klub masa

se prodava nova klub masa so dimenzii 120*60*50 debelina na iverica 2...


1.500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Дневна соба / Маси

30 ное 07:09Klub masa so masivno drvo i zastitno staklo

Se prodava klub masa so masivno drvo i zastitno staklo bez nikakvi os...


70 €
или предлог цена
- 30 % Попуст
100 €
Гази Баба / Скопје

Дневна соба / Маси

29 ное 14:59Trosed,dvosed,fotelja

Se prodava +389 77938155


550 €
или предлог цена
29 ное 13:57DRVENA KOMODA (VITRINA) чисто дрво

Продава добро сочувана дрвена комода цена 7.000 денари Локација -...


7.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

28 ное 15:13Se prodava TV komoda

Prodavam TV komoda so dimenzii Dolzina 170cm Visina 42cm Dlabocin...


8.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

26 ное 09:21sufinjer

sufinjer za baraka


250 €
или предлог цена
22 ное 17:02Продавам гарнитура

Продавам тросед + фотеља Цена 3000 денари Локација - Автокоманда


3.000 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

21 ное 14:48Komodi i Mebel po Naracka so 3D Dizajn

Изработуваме комоди и витрини по нарачка, како и други видови на плоч...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

16 ное 06:55Klub Masi po naracka so 3D Dizajn

Изработуваме клуб маси по нарачка, како и сите други видови на плочес...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Дневна соба / Маси

16 ное 06:55Kvalitetna masicka

Se prodava stara,socuvana masicka


2.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Дневна соба / Маси

12 ное 22:19Retro fotelji ( fotelja фотеља фотељи)

Се продаваат повеќе инфо на телефон 071258544


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Дневна соба / Фотељи

11 ное 17:05Se prodava agolna garnitura i komoda

se prodava agolna garnitura so dimenzii 2.05x1.55 se spusta kako leza...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

10 ное 18:47Trpezariska masa nova

Prodavam trpezariska masa nova neotpakuvana naracana po greska Infor...


3.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Дневна соба / Маси

09 ное 14:25Komoda

Komoda trodelana socuvana


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

08 ное 08:02Kufer samsonite

Kufer samsonite


3 МКД
или предлог цена
08 ное 07:59ФОТЕЉИ, FOTELJI KAKO NOVI

SE PRODAVAAT MALKU KORISTENI FOTELJI EDNA 60 EUR DVETE ZA 100 EUR.


60 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Дневна соба / Фотељи

04 ное 19:49MOLERAJ . GLETUVANJE . FASADI

Moleraj belo 25 den kvadrat. Gletuvane 1.5 euro Lepak mreza 1 euro ...


1 €
или предлог цена
02 ное 15:08FOTELJA NA NADUVUVANJE KAKO NOVA EDNAS UPOTREBENA 1300. DEN.

FOTELJATA E DOBIENA ZA RODENDEN NO SEGA NEE POTREBNA MALIOT PORASNA I...


1.350 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Дневна соба / Фотељи

01 ное 11:33Itno prodavam garnitura skoro nova

Prodavam garnitura skoro nova vo odlicna sostojba dva troseda i edna ...


21.000 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

22 окт 12:25Itno prodavam garnitura skoro nova

Prodavam garnitura skoro nova vo odlicna sostojba dva troseda i edna ...


21.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

22 окт 12:24Трпезариска маса

Се продава трпезариска маса со комплет 6 стотици. Масата е нова кори...


22.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Дневна соба / Маси

21 окт 03:52Tri vitrini polovno

Prodavam tri vitrini dve so staklo i ednata samo drvo po 4000 komad z...


6.500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

19 окт 23:14PRODAVAM VITRINA OD DRVO

ПРОДАВАМ ВИТРИНА ОД ЧИСТО ДРВО ВО ПРИЛИЧНО СОЧУВАНА СОСТОЈБА


200 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

14 окт 09:55Нова фотеља

Се продава нова фотеља, воопшто не е употребувана.


3.500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Дневна соба / Фотељи

11 окт 18:46Relaksator

Relaksator


150 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

11 окт 12:122 stakleni masi

2 stakleni masi mnogu ubavi so postolje od edna mermer i drugara rosv...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Дневна соба / Маси

09 окт 20:18Komoda

Se prodava komoda cisto drvo jugoexport kontakt tel 070317348


6.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

09 окт 14:48Се продава клуб маса

Се продава клуб маса многу малку користена, како нова е. Димензии: 9...


2.300 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Дневна соба / Маси

09 окт 14:06Se prodava garnitura troset, dvoset i fotelja

Se prodava garnitura, dvoset troset i fotelja model Simpo Vranje,dva...


6.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

06 окт 21:55Страна 1 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам