320 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Samsung S22

Bela i crna boja, novi nekoristeni. Duos, dual sim.


730 €
или предлог цена
Денес 13:00Huawei Watch 3 Pro

Nov huawei watch 3 pro so garancija od Neptun


16.500 МКД
или предлог цена
Денес 12:52Samsung

Se prodavaat tel.. Samsung Note 10plus-380€ Samsung Note 4-60€ Sam...


1 €
или предлог цена
Вчера 19:54SAMSUNG GALAXY Z FLIP 3 5G

SE PRODAVA SAMSUNG Z FLIP 3 5G SO 128GB MEMORIJA KUPEN PRED 6 MESECI ...


520 €
или предлог цена
Вчера 18:24POCO X3 PRO NOV NEKORISTEN

TEL.. NOV NEKORISTEN SO GARANCIJA KOMPLET KUTIJA GARANCIJA....BEZ ZAM...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 15:29iPhone 7 128GB

Se prodava iPhone 7 128GB Odlicno socuvan, so nova baterija. Tel ide ...


6.000 МКД
или предлог цена
- 14 % Попуст
7.000 МКД
Вчера 13:28Iphone 12 Black 128 gb

Iphonot e vo dobra sostojba , se prodava so polnac , dve zastitni mas...


560 €
или предлог цена
Вчера 13:25SAMSUNG GALAXY A13 NOV

SAMSUNG GALAXY A13 NOV Kupen od T Mobile so 24 meseci garancija 4 g...


200 €
или предлог цена
Вчера 12:41Samsung a40

Samsung a40 kupen od te mobile od prv den so zastitno staklo i maska ...


6.000 МКД
или предлог цена
Вчера 11:42IPHONE 11 PRO 256 GB neverlock

Iphonot e prekrasno socuvan, so zastita na ekranot, nikogas ne e otva...


490 €
или предлог цена
Вчера 07:15Iphone x kako nov

Telefonot e odlicen bez face id i true tone samo kess bez zameni


9.500 МКД
или предлог цена
Вчера 02:36Iphone XS 64 gb Gold

Iphone XS 64 gb Gold Telefonot raboti na site mrezi - Face id rabot...


17.000 МКД
или предлог цена
15 авг 20:34Xiaomi Redmi Note 10 5G nov

nov nekoristen. boja Graphite gray. so originalna maska i folija....


11.500 МКД
или предлог цена
15 авг 19:07Xiaomi mi 10 8gb / 256gb NOV

Telefonot e kompletno nov so folii na lajsnite nazad i napred Jak mo...


350 €
или предлог цена
15 авг 14:55Iphone SE(6-meseci)zamena za el.trotinet ili skuter

Bez niedna grepka ili mana


250 €
или предлог цена
- 29 % Попуст
350 €
14 авг 16:59Iphone 8 Black

Iphone 8 Black,telefonot e vo odlicna sostojba


8.000 МКД
или предлог цена
14 авг 16:12Samsung A6

Se prodava Samsung A6 2018 Eden sosptvenik Sostojba ednakvo na nov...


5.000 МКД
или предлог цена
14 авг 15:23Se prodava Samsung Note 8

Опис: ➤Телефонот е солидно сочуван ➤Прима сите картички Додатоци...


12.000 МКД
или предлог цена
14 авг 13:11Iphone Xs kako nov 112233

tel e kako nov proverka po vasha zelba bez nikakvo ostetuvanje


1 €
или предлог цена
14 авг 03:14Samsung S9

Se prodavam Samsung S9 bez gremnatinka,kako nov Kontakt tel.—0703913...


9.500 МКД
или предлог цена
13 авг 19:16Samsung Galaxy watch

Se prodava Samsung Galaxy watch 46 vo mnogu dobra sostojba so dva par...


6.500 МКД
или предлог цена
13 авг 14:11A72 garancija

Se prodava mnogu malku koristen, bez tragi na koristenje so originaln...


17.000 МКД
или предлог цена
13 авг 13:59Полнач и слушалки

Полначот и слушалките се нови од производ од нокиа и се оргинал праќа...


По Договор
или предлог цена
13 авг 06:37SE PRODAVA KORISTEN 2 NEDELI GARANCIJA KUPEN OD TELEKOM

Se prodava Samsung S22 5G bel. Koristen 2 nedeli kupen od Telekom so ...


45.000 МКД
или предлог цена
11 авг 16:37Paasonik telefoni

bezicen i fiksen vo mnogu dobra sostojba


По Договор
или предлог цена
11 авг 13:12Panasonic телефони

телефоноте се исправени малку користени


По Договор
или предлог цена
11 авг 13:06SAMSUNG J5 2018

Se prodava Samsung J5 2016 DUOS, od prva raka ne otvaran ne popravan...


1 МКД
или предлог цена
10 авг 18:02Iphone 8 Plus

64gb 8plus Gold Bez mani


12.000 МКД
или предлог цена
10 авг 13:37Panasonic telefon

Се продава Panasonic фиксен телефон,многу малку употребуван,како нов...


600 МКД
или предлог цена
09 авг 20:02BUBICI MESO BOJA 2021

Prodazba na celosno meso boja bubici, najnov model. Za razlika od pre...


40 €
или предлог цена
09 авг 08:51Se prodava samsung s9duos

Vo odlicna sostojba.So dve karticki.


10.000 МКД
или предлог цена
08 авг 20:26Nokia C3-01. Vo perfeknta sostojba, kako nov od salon.

Nokia C3-01. Vo perfeknta sostojba, kako nov od salon, baterijata drz...


1.600 МКД
или предлог цена
08 авг 02:19Nokia 6020. Odlicno zacuvan.

Nokia 6020. Kompletno ispravna, odlicna baterija, raboti na site kart...


700 МКД
или предлог цена
08 авг 02:18Motorola Moto G10

Telefonot e sosema nov so garancija 2 godini od Neptun. Kupen 04....


6.800 МКД
или предлог цена
07 авг 15:56NAJBRZ OTKUP NA VASIOT MOBILEN TELEFON!!!

NAJBRZ OTKUP NA VASIOT MOBILEN TELEFON!!!


07 авг 09:14Iphone 12 pro ekstra socuvan

Prodavam iphone 12 pro prva raka. Ja poseduvam originalnata kutija i ...


690 €
или предлог цена
06 авг 13:39Garmin vivoactive 4s - rose gold 40mm

Se prodava Garmin vivoactive 4s rose gold Kupen pred 3 meseci i isto...


15.000 МКД
или предлог цена
06 авг 12:25Iphon 8 kako nov

tel e kako nov


1 €
или предлог цена
06 авг 03:13Galaxy Buds pro

Podpolno novi spakuvani skusalki, se povrzuvaat so site Android i iPh...


8.500 МКД
или предлог цена
05 авг 13:00S3

Ispraven so nova baterija.sleduva so polnac ,folija, maska. Stakloto...


2.000 МКД
или предлог цена
04 авг 21:00Страна 1 од 9

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам