Македонски Брод
                           
57 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

ITNOOO - Plac od 90m2 pokraj Treska!!!!

Prodavam plac 90m2 pokraj Treska s. Dolni Manastirec, Makedonski Brod...


18.000 €
или предлог цена
Македонски Брод

Плацеви и Ниви

Вчера 14:22SAMO ZA MERAKLII

Se prodava Plac od 3400m2 na rekata Treska vo s. Dolni Manastirec, iz...


1 МКД
или предлог цена
Македонски Брод

Плацеви и Ниви

Вчера 14:22Куќа

Продавам имот, двор околу 900м² спрат од куќа 120м² помошен објект 20...


1 €
или предлог цена
Македонски Брод

Куќи / Вили

Вчера 11:37PRODAVAM IMOT VO s.DEVIC - M.BROD

PRODAVAM IMOT VO s.DEVIC , MAKEDONSKI BROD SO CIST IMOTEN LIST. DOV...


25.000 €
или предлог цена
Македонски Брод

Куќи / Вили

Вчера 07:05Продавам -менувам куќа за стан во Охрид

Куќа со три спални , салон со камин со трпезарија и кујна , две купа...


65.000 €
или предлог цена
Македонски Брод

Викенд куќи

11 авг 17:19prestoj

Se iznajmuva za dneven prestoj Komplet opremen Kablovska wifi


20 €
или предлог цена
Македонски Брод

Станови

09 авг 13:13Се продава куќа со двор

Се продава куќа на два спрата со дворно место и вкупна површина од 42...


По Договор
или предлог цена
Македонски Брод

Куќи / Вили

07 авг 14:41Se prodava vikendica na kozjak naselba breznicka

Se prodava vikendicka na kozjak legarizirana so cist imoten list za...


11 €
или предлог цена
Македонски Брод

Викенд куќи

06 авг 20:20Se prodava Kukja / Куќа

Hitno Se prodava kukja na dobra lokacija vo makedonski brod Za povek...


25.000 €
или предлог цена
Македонски Брод

Куќи / Вили

28 јул 19:45Makedonski Brod-Idealen Deloven Prostor na prometna lokacija

MyNewHome-PropertySkopje ИЗДАВАМЕ Атрактивен Деловен простор на пре...


2 €
или предлог цена
Македонски Брод

Куќи / Вили

08 јул 20:48Atraktivni parceli vo s. Gorna Belica, Porecje

Se prodavaat parceli na atraktivno mesto vo s. Gorna Belica, Porecje ...


1 €
или предлог цена
Македонски Брод

Плацеви и Ниви

29 јун 12:14PLAC DO RESTORAN BELICA IZLEGUVA NA SAMA REKA

Plac niva od 600m3 na top lokacija vo selo belica makedonaki brod vo ...


25 €
или предлог цена
Македонски Брод

Плацеви и Ниви

15 јун 09:40Плац и ниви

1. Плац на улица Цветан Димов од 469 м2 со платени комуналии и излегу...


10 €
или предлог цена
Македонски Брод

Плацеви и Ниви

04 јун 11:25Se prodava plac vo s.Blizansko do ezeroto

Itno prodavam plac vo selo Blizansko... placot e 497m2 so markica za ...


23 €
или предлог цена
Македонски Брод

Плацеви и Ниви

01 јун 11:25Kozjak Blizansko

Kozjak Blizansko 199m2 stamben prostor 120m2,garazen 80m2,cist imoten...


1 €
или предлог цена
Македонски Брод

Викенд куќи

24 мај 15:24Продажба или издавање на индустриска хала

Prodazba na industriska hala Опис: Се продава хала во Македонски бр...


100.000 €
или предлог цена
25 апр 17:22Се продава плац во викенд населба Близанско

Се продава плац 360 м2 со имотен лист и маркица за градба. Плацот е л...


12.600 €
или предлог цена
Македонски Брод

Плацеви и Ниви

04 апр 18:32Kuka vo Makedonski Brod

Kukata e karabina. Imotno pravno I urbanisticki so komplet I dokumenti


1 €
или предлог цена
Македонски Брод

Куќи / Вили

02 апр 16:54Plac vo Makedonski Brod / Плац во Македонски Брод

Се продава плац во Македонски Брод 432 метри квадратни. Комплет плате...


20 €
или предлог цена
Македонски Брод

Плацеви и Ниви

19 фев 17:05Prodazba na deloven prostor

Se prodava deloven prostor vo M.Brod, KO M.Brod, I.L. 2733, so sedist...


По Договор
или предлог цена
Македонски Брод

Дуќани

03 фев 13:13Се продаваат две парцели

Се продаваат две парцели (685+93=778м2) веднаш до регионалниот пат Ма...


7 €
или предлог цена
Македонски Брод

Плацеви и Ниви

03 фев 08:33se prodava stan vo Samokov - Се продава стан во Самоков

Se prodava dvosoben Stan vo Samokov,Makedonski Brod *54 kvadrati na ...


1 €
или предлог цена
Македонски Брод

Станови

22 ное 12:46Prodazba na niva na Belicka reka (Poreche)

Se prodava niva od 1600 m2 do sam glaven pat i pokraj reka. Nivata e ...


30 €
или предлог цена
Македонски Брод

Плацеви и Ниви

28 окт 20:08Земјиште со основа за викендица на езеро Козјак

Се продава плац од 390м2, со основа за викендица од 90м2, приземје од...


20.000 €
или предлог цена
Македонски Брод

Викенд куќи

23 окт 09:58se ptodava kujka

Se prodava kujka vo gradot vo makedonski brod so ovostarnik izvorska ...


2 €
или предлог цена
Македонски Брод

Куќи / Вили

20 окт 20:18Prodavam plac na Kozjak so komunalii i odobrenie za gradba

Prodavam prekrasen plac na ezeroto Kozjak, so plateni komunalii za iz...


1 €
или предлог цена
Македонски Брод

Плацеви и Ниви

20 окт 08:28Kuka

Se prodava kuka ne vselena 070951110-Peco


35.000 €
или предлог цена
Македонски Брод

Куќи / Вили

08 окт 12:27Kozjak

Prodavam plac vo Kozjak na 150 m od ezeroto vo novata naselba kaj Bli...


4.500 €
или предлог цена
Македонски Брод

Плацеви и Ниви

26 авг 15:00Брагорски Апартман

Апартманот се наоѓа во Македонски Брод. Апартманот е 120 м2, со невер...


600 МКД
или предлог цена
Македонски Брод

Куќи / Вили

23 јул 23:05Se prodava Niva

Niva od 1175 vo selo Slatina i niva pokraj rekata Treska vo atarot na...


6 €
или предлог цена
Македонски Брод

Плацеви и Ниви

19 јул 17:30Se prodava Stanot

Stanot e so 3 spalni,golema dnevna so trpezarija i kujna,kupatilo,3 t...


100.000 €
или предлог цена
Македонски Брод

Станови

18 јул 17:26atraktiven plac na kozjak

placot se naoga vo reonot na Blizansko so pogled na ezero, plateni ko...


1 МКД
или предлог цена
Македонски Брод

Плацеви и Ниви

08 јул 08:30plac na kozjak

se prodava plac na ezero kozjak vo s.Belica. placot se naoga pokraj ...


1 МКД
или предлог цена
Македонски Брод

Плацеви и Ниви

08 јул 08:30Куќа во с.суводол

Повеќе информации на 078241569


2 €
или предлог цена
Македонски Брод

Куќи / Вили

24 јун 12:58Se prodava kukja

Se prodava kukja, vo odlichna sostojba, prilichno nova gradba, vednas...


90.000 €
или предлог цена
Македонски Брод

Куќи / Вили

20 јун 13:00VIKEND KUKA EZERO KOZJAK ATRAKTIVNA LOKACIJA

SE PRODAVA PLAC VO OPSTINA MAKEDONSKI BROD VIKEND NASELBA DOLNA BELIC...


1 €
или предлог цена
Македонски Брод

Плацеви и Ниви

09 јун 08:12Се продава куќа во село Слатина (Порече, Македонски Брод)

Се продава стара селска куќа со приземје и спрат и дворно место во се...


2.500 €
или предлог цена
Македонски Брод

Куќи / Вили

04 мај 19:31Се продава куќа во Македоснки Брод

Се продава куќа во Македоснки Брод Цена по договор Контакт 070318931


По Договор
или предлог цена
Македонски Брод

Куќи / Вили

25 апр 00:05Се продава куќа

Се продава куќа карабина на ул. Душан Митрески - Македонски Брод. Ку...


1 €
или предлог цена
Македонски Брод

Куќи / Вили

17 мар 19:25НИВА 1000м2, с. Белица Македонски Брод

Се продава нива во с. Белица, до река Белица.


25.500 €
или предлог цена
Македонски Брод

Плацеви и Ниви

14 мар 18:19Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам