738 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se izdava sprat od kukja

Se izdava sprat od kukja vo blizina na centar, ~10min peski. Sprat...


250 €
или предлог цена
12 мар 14:49Промовирано

Samostalna Kuka so dopolnitelen plac so markica

Se prodava kuka od 500 kvadrati so dvorno mesto na koe ima legalen v...


35 €
или предлог цена
11 мар 15:58Промовирано

Se prodava plac vo Babi 6

Se prodava gradezen plac vo naselba Babi 6. Placot se naoga na mnogu...


50 €
или предлог цена
15 мар 13:19Промовирано

DELOVEN PROSTOR

Se prodava plac za izgradba na deloven prostor od 4000m2 so dozvola z...


290.000 €
или предлог цена
Денес 17:40Se prodava stan vo Stip

Se prodava stan vo Stip 91 m2 terasa,kompletno namesten so nov mebel ...


70.000 €
или предлог цена
Штип

Станови

Денес 16:32Kukja Plac Objekt vo selo Tarinci

Samostojna stara kukja vo selo Tarinci. (Prvata kukja od desnata str...


19.000 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
20.000 €
Денес 13:36Se prodava niva na 12 km patot Stip Radovis

Nivite se naogat preku rekata ednata e 21 dekara,drugata 4 dekari za...


1 €
или предлог цена
Денес 13:31Luxuzno uredena kuka od 471m2

id: hs1053/караорман штип 2000 македонија POA description луксузн...


140.000 €
или предлог цена
- 26 % Попуст
188.400 €
Денес 13:00AKCIJA PVC VLEZNI VRATI!!!!

PVC VLEZNI VRATI PO VASI DIMENZII WC VRATI WC PROZORI BALKONSKI VRA...


12.300 МКД
или предлог цена
Штип

Останато

Денес 12:42Kupuvam Garaza vo 8mi noemvri

Kupavam garaza vo 8mi noemvri - do toso arsov ……SAMO REALNI PONUDI...


4 €
или предлог цена
Штип

Гаражи

Денес 10:48ZAMENA STAN ZA STAN

Baram pogolem Stan vo posolidno gradena zgrada so pogolema kvadratur...


35.000 €
или предлог цена
Штип

Станови

Денес 10:36  НОВ ОГЛАС

Se prodava kukja / plac za izgradba

Kukjata e na prekrasno mesto so pogled na zajdisonce. Samo seriozn...


22.000 €
или предлог цена
- 12 % Попуст
25.000 €
Денес 10:26Prodavam dukan GTC prizemje 103m2

Prodavam dukan vo trgovski centar prizemje 630e m2, dukanot e iznajme...


65.000 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

Денес 09:52Deloven Prostor Servis

Se prodava deloven prostor servis vo strogiot centar na gradot so cel...


1 €
или предлог цена
Денес 08:43Деловен простор/Deloven prostor

Се изнајмува деловен простор во индустриска зона север,комплетно уред...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 19:59  НОВ ОГЛАС

Атрактивен деловен простор

Се Продава ➡️ Атрактивен деловен простор од 500 m² 📲 070 264 507 📲...


По Договор
или предлог цена
Вчера 19:16Деловен простор на два ката

Се Продава • Атрактивен деловен простор на два ката 100м2 во населба ...


150.000 €
или предлог цена
Вчера 19:14Prodavam sprat od kuka vo centarot na gradot

Se prodava goren sprat od kuka vo centarot na gradot (kaj doktor Z...


65.000 €
или предлог цена
Вчера 19:08DELOVEN PROSTOR 170m2_STIP_CENTAR

Se izdava deloven prostor od 170 m2,vo centarot na Stip,na ulica Blag...


350 €
или предлог цена
Вчера 18:25Izdavame sobi za studenti_DANILOV_STIP

Izdavame novi luksuzno namesteni sobi za studenti,vo centarot na Stip...


3 €
или предлог цена
Штип

Станови

Вчера 18:25Eftino!!!!!!Niva 6000m2 15000e

Niva od 6000 m2 do gradskite bunari na 3 km od centarot na Stip


15.000 €
или предлог цена
Вчера 16:02Se prodava ili zamenuva kuka

Se prodava ili zamenuva Kuka za Stan, moze da se vide vo sekoe vreme,...


По Договор
или предлог цена
Вчера 15:46Kupuvam garsonjera vo stip do 35 m2

Kupuvam garsonjera vo stip do 10000 eu info na email


10.000 €
или предлог цена
Штип

Станови

Вчера 14:39Se prodava dukan trgovski centar 103m2

Se prodava…..dukanot e iznajmen,kirija 16000den kompletno renoviran


65.000 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

Вчера 14:25se izdava dukan vo stog centar

Odgovara na potrebite za site dejnosti.Na 50 m od plostadot, 30+30m2 ...


220 €
или предлог цена
- 99 % Попуст
15.000 €
Штип

Дуќани

Вчера 13:41SE PRODAVA KUKA

Into se prodava


160.000 €
или предлог цена
Вчера 13:03Издавам стан во 8ми Ноември, Штип

Издавам стан во 8ми Ноември, Штип. Наместен и веднаш вселив. Информа...


1 €
или предлог цена
Штип

Станови

Вчера 12:49Se izdava namesten stan

Se izdava namesten stan vo Shtip, vo blizina na AMSM. Stanot e sprat...


По Договор
или предлог цена
Штип

Станови

Вчера 12:31Куќа во центар на Штип

Се продава стара куќа во центарот на Штип. Куќата е од простор за жив...


12.000 €
или предлог цена
Вчера 11:05Se iznajmuva nov stan / Се изнајмува нов стан

Se iznajmuva nov nevselen stan, opremen, 2 spalni, dneven prestoj, dv...


1 €
или предлог цена
Штип

Станови

Вчера 10:56Se iznajmuva nov stan / Се изнајмува нов стан

67 m2 dnevna so kujna i trpezarija i spalna so dva edinecni kreveti, ...


1 €
или предлог цена
Штип

Станови

Вчера 10:56Se izdava deloven prostor vo Stip

1. Se izdava 600m2 deloven prostor vo novo izgraden objekt na prizemj...


По Договор
или предлог цена
Вчера 10:19Нов Деловен простор

Деловниот простор е карабина може да се уреди по вашите потреби Се и...


900 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

Вчера 09:29Деловен простор

Се издава деловен простор на атрактивна локација во центарот на градо...


1 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

Вчера 08:06Deloven prostor od 2×400m2 =800m2

Se izdava novoizgraden prostor prizemje 450m2 .Prostorot e so 2 vleza...


111 €
или предлог цена
19 мар 21:09Prodavam kukja vo prebeg

Prodavam kukja vo prebeg na ulica 21 maj br 16. Kukjata e so vkupna p...


120.000 €
или предлог цена
19 мар 20:21Се продава станбено деловно простор

Се продава станбено деловен простор во Пребег. Два ката од по 120 и 1...


120.000 €
или предлог цена
19 мар 20:21se iznajmuva

Se iznajmuva od 1 april vo istata kujjka ima i stan od 50m2 za zenata...


10.000 МКД
или предлог цена
Штип

Станови

19 мар 14:12Kuka na prizemje

Baram Kuka ili trosoben stan vo Stip ili vo naselba Makedonka Ako ...


25.000 €
или предлог цена
19 мар 13:46Plac vo Naselba Makedonka -naselje

Baram legalizirano gradezno zemjiste vo naselba Makedonka nekade okol...


1 €
или предлог цена
19 мар 13:45Se prodavaat dve nivi

Se prodavaat dve nivi so povrsina od 21 dekar i 4 dekari...prema Stip...


1 €
или предлог цена
19 мар 13:07Izdavam sprat od kukja so

Izdavam sprat od kukja so poseben vlez. Pogoden za studenti


1 €
или предлог цена
Штип

Станови

19 мар 10:47Се продава, стан од 77 m2 во Top Invest

Се продава, стан од 77 m2 во Top Invest. Модерен, комфорен стан на 1...


65.000 €
или предлог цена
Штип

Станови

19 мар 09:19Страна 1 од 19

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам