Скопје Центар
                   
1452 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

☆ Внатрешно Реновирање & Санација

□ Преградни ѕидови со блок 12/25/40 □ Внатрешно малтерисување □ По...


8 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градење, Реновирање / Планирање

Денес 13:00Промовирано

☆Нудиме комплетни услуги во областа на градежништвото.

■Армирачки работи: ▪︎Столбови и носачи ▪︎Тераси и скали ■ Ѕида...


29 €
или предлог цена
Денес 13:00Промовирано

Кршење/Рушење Krsenje/Rusenje Чистење Уредување Дворови

✅️Располагаме со градежна механизација, транспортни и товарни возила ...


22 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градење, Реновирање / Останато

Денес 13:00Промовирано

TAXI. MK

SKOPJE-SOLUN ( AIRPORT ) SKOPJE-SOFIJA ( AIRPORT ) SKOPJE-HALKIDI...


1 €
или предлог цена
Денес 19:44TAXI PREVOZ DO SITE TURISTICKI MESTA SO 6+1 VOZILA

TAXI PREVOZ. SO NOVI VOZILA CEL BALKAN I EUROPA ZA BUGARIJA,GRCIJA,...


35 €
или предлог цена
Денес 19:28СУДСКИ ПРЕВОД - ГЕРМАНСКИ ЈАЗИК

СУДСКИ ПРЕВОД НА ГЕРМАНСКИ ЈАЗИК 076 787 478 » Судски предмети (п...


По Договор
или предлог цена
Денес 18:45TRANSPORT PREVOZ NA ROBA I SELIDBI

Вршиме трaнспoрт пo (нaјприфaтливи цени) нa секaкoв вид нa рoбa кaкo ...


1.500 МКД
или предлог цена
Денес 18:01Gradezni uslugi se sto vi treba

Pravime jami so kamen so blok betonaki i gotovi sahti trotoati bekato...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градење, Реновирање / Бетонирање

Денес 17:39Parkovi ureduvanje na dvorovi bekaton plocki zidanje so kame

Pravime parkovi komplet so nas iskop po potreba so nasa humusna zemja...


1 €
или предлог цена
Денес 17:39Moleraj Farbanje Gletovanje Knauf

Vrsime sekakov vid na molero farbarski uslugi farbanje na sekakvi pov...


1 МКД
или предлог цена
Денес 17:06Zidanje I malter

Ненко Инвест Ѕидање и Малтерисување рачно За подетални информации ...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градење, Реновирање / Останато

Денес 16:42SERVIS ZA BELA TEHNIKA

♡Pocituvani Eltom servis moze da vi pomogne za ☆servisiranje na bela ...


1 €
или предлог цена
Денес 16:35TRANSPORT PREVOZ I SELIDBI SO KOMBE

Вршиме трaнспoрт пo (нaјприфaтливи цени) нa секaкoв вид нa рoбa кaкo ...


1.500 МКД
или предлог цена
Денес 16:00gips fasadi moleraj

izvedba na gips karton i molerajski uslugi, izrabotka na fasadi so ...


1 €
или предлог цена
Денес 15:53Реновирање на куќи,станови

Работиме комлет реновирање на станови,куќи.Водовод,одвод,местење угра...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градење, Реновирање / Останато

Денес 15:26Majstor,plockar,vodovodzija

Rabotime komlet renoviranje na stanovi,kukji,objekti so povekje od 30...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градење, Реновирање / Плочкари

Денес 15:00Baloni / балони, helium / хелиум, dekoracii / декорации

*** Kontakti: 075396959; 076446976 *** Balonski dekoracii od sekakov...


По Договор
или предлог цена
Денес 13:55Selidbi selenje preselba preselbi transport prevoz

Вршиме трaнспoрт пo (нaјприфaтливи цени) нa секaкoв вид нa рoбa кaкo ...


1.500 МКД
или предлог цена
Денес 13:45Moler, molerski uslugi

RRENOVIRANJE, KREÇENJE, MOLERAJ, GIPS KARTON Profesionalen moler,...


5 МКД
или предлог цена
Денес 13:12Водоводџија тел 072 261 549

Водоводџија местенње на довод и одвод и поправка на се тел 072 261 5...


По Договор
или предлог цена
Денес 13:02  НОВ ОГЛАС

☆Нудиме комплетни услуги во областа на градежништвото.

■Армирачки работи: ▪︎Столбови и носачи ▪︎Тераси и скали ■ Ѕида...


29 €
или предлог цена
Денес 13:00Malterisuvanje

Ненко Инвест Малтерисување рачно За подетални информации контакт ...


По Договор
или предлог цена
Денес 13:00Gips Karton- Gletuvanje I moleraj

Ненко Инвест Изработка на гипс картон, глетување и молерај. За подетл...


По Договор
или предлог цена
Денес 13:00Izrabotka na kosulica / kosulici

Ненко Инвест Mашинска изработка на цементна кошулица За подетални инф...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градење, Реновирање / Бетонирање

Денес 13:00☆ Внатрешно Реновирање & Санација

□ Преградни ѕидови со блок 12/25/40 □ Внатрешно малтерисување □ По...


8 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градење, Реновирање / Планирање

Денес 13:00Кршење/Рушење Krsenje/Rusenje Чистење Уредување Дворови

✅️Располагаме со градежна механизација, транспортни и товарни возила ...


22 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градење, Реновирање / Останато

Денес 13:00Renoviranje na stanovi

Ненко Инвест Реновирање на станови комплетно За подетални информаци...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градење, Реновирање / Останато

Денес 13:00Malter racno

Ненко Инвест Малтерисување рачно За подетални информации контакт т...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градење, Реновирање / Останато

Денес 13:00Rusenje zidovi gradezen sut isfrluvame zemja i drugo

Rusime pregradni zidovi so hilta cistime podrumi i dvor popravame dvo...


111 МКД
или предлог цена
Денес 13:00ПРЕВОЗ / ТРАНСПОРТ

ВРШИМЕ СЕКАКОВ ВИД НА ПРЕВОЗ - ЛИЦЕНЦИРАН ИНТЕРНАЦИОНАЛЕН ТРАНСП...


999 €
или предлог цена
Денес 13:00Имаш потреба од селење

○ ☆Имаш потреба од селење❓ 📲 Јавете се на 078 364 705 📱 ✅️ ...


80 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Возило, Превоз, Транспорт / Останато

Денес 13:00Higienicarka / cistacka

Imame potreba od higienicarka za rabota vo apartmani.


3 МКД
или предлог цена
Денес 13:00Kosulica / кошулица

Izrabotka na cementna kosulica


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градење, Реновирање / Останато

Денес 12:59Otdzatnuvanje,otpusuvanje,odvod 24/7 075281028 masinski

Професионално машинско одзатнување и чистење на вашата одводна мрежа....


По Договор
или предлог цена
Денес 11:44odvod kanalizacija odzatnuvanje otpusuvanje masinski 24/7

Професионално машинско одзатнување и чистење на вашата одводна мрежа....


По Договор
или предлог цена
Денес 11:44Montaza na gips

Ненко инвест Монтажа на гипс картон, глетување и молерај. За подетал...


По Договор
или предлог цена
Денес 11:30SECENJE, KRSENJE, BUSENJE ARMIRAN BETON I ASFALT !!!

DIJAMANTSKO SECENJE I BUSENJE NA ARMIRAN BETON SO DEBELINA DO 53 CM. ...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градење, Реновирање / Останато

Денес 11:28Profesionalno krsenje, secenje i busenje beton

Фирмата Адитон ДООЕЛ- Скопје постои на македонскиот пазар веќе 20 год...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градење, Реновирање / Останато

Денес 11:28SECENJE, KRSENJE, BUSENJE, RUSENJE BETON I ASFALT

Krsenje so hilti sekakov tip beton, dijamantskosecenje na armiran bet...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градење, Реновирање / Останато

Денес 11:28Krsenje beton

SO HILTI I SO DIJAMANTSKA PILA KRSIME,BUSIME I SECEME SEKAKOV TIP BET...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градење, Реновирање / Останато

Денес 11:28СУДСКИ ПРЕВОД - ФРАНЦУСКИ ЈАЗИК

СУДСКИ ПРЕВОД НА ФРАНЦУСКИ ЈАЗИК 076 787 478 » Судски предмети (п...


По Договор
или предлог цена
Денес 11:09Viza za Dubai

ВИЗА ЗА ДУБАИ 🇦🇪️🇦🇪️ ✅Документи кои се потребни за виза: ☑️ Пас...


130 €
или предлог цена
Денес 11:02Vodoinstalaterski usluki

Vodointsalaterski usluki tel 072261549


По Договор
или предлог цена
Денес 11:00Страна 1 од 37

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам