Сопиште
                           
501 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Prodavam semejna kukja (vikendica) pozadi Vodno

Се продава викенд куќа позади Водно, с. Долно Соње од 132 м2, на земј...


1.111.111 €
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Куќи / Вили

Денес 15:27Plac vo gorno sonje

Se prodaavaat dva ili eden plac vo vikend naselba gorno sonje. dvata ...


1 €
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 14:52Gorno Sonje

Se prodava plac od 1204 m2 vo Gorno Sonje, Na glavnen pat so cist im...


1 МКД
или предлог цена
- 98 % Попуст
40 МКД
Сопиште / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 13:00Se prodava plac vo opshtina Sopishte

Se prodava plac vo opshtina Sopishte, 1200m^2 so chist imoten list. ...


По Договор
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 13:00Plac vo Rakotinci gradezen reon

Se prodava plac 1637 m2 vo Rakotinci vo gradezen reon so cista dokume...


36.000 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
38.900 €
Сопиште / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 12:26Се продава плац во Долно Соње-Брзовец

Се продава плац во Долно Соње во близина со вода и струја, пристапен ...


23 €
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 11:16Продавам Plac

Припор/Сопиште градежно документи 1180 м2 од главен пат со пат до пл...


1 €
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 10:23СЕ ПРОДАВА НИВА ВО ДОЛНО СОЊЕ

ПРОДАВАМ НИВА ВО СЕЛО ДОЛНО СОЊЕ , ВО МЕСТО ВИКАНО БАЛТОВИЦА ,ОБРАБОТ...


1 МКД
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 09:54Izdavam

Izdavam nov prostor od 150 m pogoden za: Market Stolarska i pvc rab...


1 €
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Дуќани

Денес 08:45Plac vo sopiste

Placot e na odlicna lokacija so pogled kon kitka i solunska glava Odl...


50 €
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 06:24PRODAVAM VIKEDNICA

PRODAVAM PLAC 1050 M2 SO LEGALIZIRANA VIKENDICA 46M2 VO JABOLCE OPSTI...


32.000 €
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Куќи / Вили

Денес 01:29Plac vo Varvara

Se prodava plac vo varvara so pat cena 30€ m2 tell za kontakt 0727587...


30 €
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 20:02Se prodava plac vo Dobri Dol

Se prodava plac vo Dobri Dol so pristapen pat struja i voda vo blizin...


15 €
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 20:00Plac vo Dobri Dol

Se prodava plac vo Dobri Dol 1350m2 moze da se podeli na dva pomali p...


55 €
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 19:59Plac vo Dobri Dol

Se prodava plac vo Dobri Dol na ubava mestopolozba do pat struja i vo...


25 €
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 19:59Niva vo Dobri Dol

Mesto vikano Sadinje odlicna mestopolozba so pogled na jug,granici so...


20 €
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 19:58Plac vo Dobri Dol

Se prodava gradezna parcela so markica B5 hotelski kopleks ili (moze ...


111.111.111 €
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 19:57Se prodava niva vo Dobri Dol

Se prodava niva vo Dobri Dol od asfalt struja vodovod odaleceni 200 m...


24 €
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 19:56Plac vo Dobri Dol

Plac vo Dobri Dol na vlezot na seloto prekrasna mestopolozba i pogled...


42 €
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 19:55SE PRODAVA PLAC VO VARVARA

Placot e 1237m2, ima pat i struja. Za povekje informacii: 077883760...


35 €
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 15:49Се продава стан со панорамски поглед во Сопиште - City View

Се продава стан во комплекс "City View" во Сопиште. - Заеднички па...


85.000 €
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Станови

Вчера 13:37Plac vo Gorno Sonje

plac vo gorno sonje pod crkvata sv.nikola 1373 kvadrata cena 29e m...


29 €
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 12:49Se Iznajmuva Dom Za stari lica

Se Iznajmuva Nov dom za stari lica Sonceva Kuka tel:078272808


1 €
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Деловен простор / Останато

Вчера 12:43Se Prodava Nov Dom za stari lica razraboten

Se prodava Dom za stari lica Sonceva Kuka Tel:075272808


1 €
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Деловен простор / Останато

Вчера 12:43СЕ ПРОДАВА КУЌА ВО ЛИСИЧЕ

Се продава куќа во населба Лисиче на убава и мирна локација, реновира...


85.000 €
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 12:03СЕ ПРОДАВА ПРЕКРАСЕН СТАН ВО ЃОРЧЕ ПЕТРОВ

Се продава трособен стан 69м2 + 4м2 подрум делумно реновиран и многу ...


По Договор
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Станови

Вчера 12:02СЕ ПРОДАВА КУЌА ВО ДРАЧЕВО

Се продава куќа во Драчево, во близина на градинката (на мирна локаци...


75.000 €
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 11:51СЕ ПРОДАВА СТАН ВО АЕРОДРОМ

Се продава дуплекс стан во Аеродром од 126м2 на 2 кат без лифт, има г...


119.000 €
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Станови

Вчера 11:51СЕ ПРОДАВА СТАН ВО КАРПОШ 4

Се продава прекрасен стан во Карпош 4 од 119м2 на 3кат со лифт и парн...


153.000 €
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Станови

Вчера 11:50СЕ ПРОДАВА КУЌА ВО МАЏАРИ

Се продава куќа во Маџари од 65м2, подрум 12м2 и земјиште 26м2. Цена...


60.000 €
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 11:50SOPISTE 2X 500 ILI 1000M

Najdobrata lokacija site uslovi za gradba so sredena dokumentacija 2...


1 €
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 10:44Prodavam Niva pogodna za izgradba na vikendica.

Prodavam niva vo okolijata na selo Dolno Sonje na 3 km od seloto plac...


15.000 €
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 08:27SOPISTE poveke placevi

placevi vo sopiste od 500 do 2800m kvadratura po izbor razlicni lokac...


1 €
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 08:02Prodavam plac vo markova susica

Placot e na juzna strana i ima prekrasen pogled. Cist vozduh, daleku ...


20.000 €
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Плацеви и Ниви

15 авг 20:00Plac so pogled na Skopje

Se prodava plac vo gradezen reon, voda, odvod, struja, pat-asvalt. Pl...


78 €
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Плацеви и Ниви

15 авг 17:39Plac Sopiste 370m2 do glaven pat

Placot e do glaven pat so site uslovi za gradba I vo gradezen region....


55 €
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Плацеви и Ниви

15 авг 12:52STAN VO SOPISTE, KOMPLEKS City View Condominum

34983-SOPISTE-kompleks City View Condominum, 77 m2, 3-soben, na 4 kat...


96.250 €
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Станови

15 авг 12:25PLAC VO DOBRI DOL SKOPSKO

Prodavam plac vo s.Dobri dol Skopje.placot se naoga posle crkvata vo ...


25 €
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Плацеви и Ниви

15 авг 10:58PLAC VO VETRILA/SOPISHTE 1379M2

Prodavam plac vo Vetrila/Sopishte idealen za izgradba na semejna kuka...


По Договор
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Плацеви и Ниви

15 авг 10:58vikend kuka vo markova susica markov manastir

se prodava vikendica vo markov manastir do sama reka na mnogu atrakti...


52.000 €
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Куќи / Вили

15 авг 10:08Страна 1 од 13

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам