315 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Prodavam plac vo markova susica

Placot e na juzna strana i ima prekrasen pogled. Cist vozduh, daleku ...


20.000 €
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 21:19Се продава плац во Долно Соње-Брзовец

Се продава плац во Долно Соње во близина со вода и струја, пристапен ...


23 €
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 17:48Sopiste сопиште plac

Plac - Sopishte 500 do 6000 kvadrati Prodavam plac so pogled kon Kit...


1 €
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 16:46Sopiste сопиште plac

Sopishte plac 999 kvadrati ili 477 i 476 podeleni kako 2 placa i pri...


1 €
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 16:46Plac sopiste сопиште

Plac - Sopishte 500 kvadrati Prodavam plac so pogled kon Kitka i Jak...


1 €
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 16:46Plac sopiste сопиште

071 206 792 Prodavam plac od 750 kvadrati vo Sopishte mesto vikano B...


27 €
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 16:46Plac vo Rakotinci gradezen reon

Se prodava plac 1637 m2 vo Rakotinci vo gradezen reon so cista dokume...


36.000 €
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 14:18Gorno Sonje

Se prodava plac od 1204 m2 vo Gorno Sonje, Na glavnen pat so cist im...


1 МКД
или предлог цена
- 98 % Попуст
40 МКД
Сопиште / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 13:00Se prodava plac vo opshtina Sopishte

Se prodava plac vo opshtina Sopishte, 1200m^2 so chist imoten list. ...


По Договор
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 13:00Plac vo Sopiste 660m2 do glaven pat

Placot e vo gradezna zona so site uslovi za gradba.


55 €
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 12:59  НОВ ОГЛАС

Zemjishte vo rakotinci

Prodavam 2200 m2 zemjishte vo rakotinci kp. 696. Tel: 070302150


По Договор
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 12:39Gradezno zemjishte vo varvara batinci na glaven pat

Se prodava gradezno zemjishte parcela proj 2004/1 i 2004/2 Skopje, Ra...


По Договор
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 12:38Prodavam Niva pogodna za izgradba na vikendica.

Prodavam niva vo okolijata na selo Dolno Sonje na 3 km od seloto plac...


15.000 €
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 08:37Plac vo sopiste

Placot e na odlicna lokacija so pogled kon kitka i solunska glava Odl...


50 €
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 06:41Prodazba na zemjiste

Prodavam zemjiste vo dolno sonje, blizu dobri dol, lica za kontakt : ...


12.000 €
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 03:59Се продава Нива во близина на С.Варвара!!!

Се продаваат две парцели во големина од 3450м2.Двете парцели се на ис...


По Договор
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Плацеви и Ниви

18 авг 20:38Atraktivni placevi vo elitniot del vo Sopiste

Prodavam placevi vo elitniot del vo Sopiste so prekrasen pogled. Plac...


89 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
95 €
Сопиште / Скопје

Плацеви и Ниви

18 авг 18:28Plac vo Gorno Sonje

plac vo gorno sonje pod crkvata sv.nikola 1373 kvadrata cena 29e m...


29 €
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Плацеви и Ниви

18 авг 16:21SOPISTE 2X 500 ILI 1000M

Najdobrata lokacija site uslovi za gradba so sredena dokumentacija 2...


1 €
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Плацеви и Ниви

18 авг 09:16Prodavam plac

Prodavam plac 1245 m2 placot se naoga vo dolno sonje do placot ima ze...


25 €
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Плацеви и Ниви

18 авг 08:09Placovi Sopiste Rakotinci

Sopishte Rakotinci placevi Prodavame placevi vikano mesto crvena prs...


1 €
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Плацеви и Ниви

17 авг 21:38Plac Sopiste Rakotinci

Plac Sopishte Rakotinci Prodavam plac 500 kvadrati vikano mesto crve...


1 €
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Плацеви и Ниви

17 авг 21:38Se prodava lozje vo Sopiste

Se prodava lozje vo sopiste, 2670m2. КP- 1836 i KP 1837 KO -Sopiste...


1 €
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Плацеви и Ниви

17 авг 16:52prodavam poveke parcelivo s govrlevo

prodavam poveke parceli vo s govrlevo doasvalten pat tel 076478089


12 €
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Плацеви и Ниви

17 авг 16:47plac na samit pat na izlez od selo dobri dol

se prodava plac vo dobri dol na samiot pat struja ivoda preku pat moz...


По Договор
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Плацеви и Ниви

17 авг 15:58Се продава градежна парцела во Горно Соње

Агенција Home Art продава одлична градежна парцела на атрактивна лока...


25.000 €
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Плацеви и Ниви

17 авг 15:32Plac vo gorno sonje

Se prodaavaat dva ili eden plac vo vikend naselba gorno sonje. dvata ...


1 €
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Плацеви и Ниви

17 авг 14:52Продавам Plac

Припор/Сопиште градежно документи 1180 м2 од главен пат со пат до пл...


1 €
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Плацеви и Ниви

17 авг 10:23СЕ ПРОДАВА НИВА ВО ДОЛНО СОЊЕ

ПРОДАВАМ НИВА ВО СЕЛО ДОЛНО СОЊЕ , ВО МЕСТО ВИКАНО БАЛТОВИЦА ,ОБРАБОТ...


1 МКД
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Плацеви и Ниви

17 авг 09:54Plac vo Varvara

Se prodava plac vo varvara so pat cena 30€ m2 tell za kontakt 0727587...


30 €
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Плацеви и Ниви

16 авг 20:02Se prodava plac vo Dobri Dol

Se prodava plac vo Dobri Dol so pristapen pat struja i voda vo blizin...


15 €
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Плацеви и Ниви

16 авг 20:00Plac vo Dobri Dol

Se prodava plac vo Dobri Dol 1350m2 moze da se podeli na dva pomali p...


55 €
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Плацеви и Ниви

16 авг 19:59Plac vo Dobri Dol

Se prodava plac vo Dobri Dol na ubava mestopolozba do pat struja i vo...


25 €
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Плацеви и Ниви

16 авг 19:59Niva vo Dobri Dol

Mesto vikano Sadinje odlicna mestopolozba so pogled na jug,granici so...


20 €
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Плацеви и Ниви

16 авг 19:58Plac vo Dobri Dol

Se prodava gradezna parcela so markica B5 hotelski kopleks ili (moze ...


111.111.111 €
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Плацеви и Ниви

16 авг 19:57Se prodava niva vo Dobri Dol

Se prodava niva vo Dobri Dol od asfalt struja vodovod odaleceni 200 m...


24 €
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Плацеви и Ниви

16 авг 19:56Plac vo Dobri Dol

Plac vo Dobri Dol na vlezot na seloto prekrasna mestopolozba i pogled...


42 €
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Плацеви и Ниви

16 авг 19:55SE PRODAVA PLAC VO VARVARA

Placot e 1237m2, ima pat i struja. Za povekje informacii: 077883760...


35 €
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Плацеви и Ниви

16 авг 15:49SOPISTE poveke placevi

placevi vo sopiste od 500 do 2800m kvadratura po izbor razlicni lokac...


1 €
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Плацеви и Ниви

16 авг 08:02Plac so pogled na Skopje

Se prodava plac vo gradezen reon, voda, odvod, struja, pat-asvalt. Pl...


78 €
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Плацеви и Ниви

15 авг 17:39Страна 1 од 8

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам