5 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se iznajmuvaat konjopoi - visoki masi -Високи маси - коњопои

Се изнајмуваат коњопои за секакви забави и свечености (свадби, роденд...


300 МКД
или предлог цена
Велес

Журки

Вчера 15:41Visoki masi Konjopoi

Се издаваат високи маси (Коњопои) за секаков вид на свечености. Цена...


300 МКД
или предлог цена
02 авг 21:21Komplet invertar za kafic.. Masi, stolcinja, separinja i dr

Drveni masi praveni od buka......... 9 masi x 80 evra Drveni stolovi...


По Договор
или предлог цена
Велес

Кафулиња

06 мај 22:50Komplet invertar za kafic... Masi,Barski Stolcinja ..

Se prodava poloven invertar za kafic Ratan 6 kompleta Visoka Masa ...


500 €
или предлог цена
Велес

Кафулиња

02 фев 20:09Ratan -Stolici ,Masi ,Separinja ,Brski stolici

Se prodava poloven invertar za kafic Ratan 6 kompleta Visoka Masa ...


1.000 €
или предлог цена
Велес

Кафулиња

02 фев 11:45Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам