Теарце
                           
26 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Nova kukja vo S.Slatino so dvor 2000m2

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na nova kukja vo S.Slatino, Tetovo....


320.000 €
или предлог цена
Теарце / Тетово

Куќи / Вили

25 јан 15:10Parceli od 2164m2 do 5010m2 vo s.Neprošteno

Se prodavaat parceli vo selo Neprošteno. - Parcela so vk...


15 €
или предлог цена
Теарце / Тетово

Плацеви и Ниви

25 јан 08:43Се продава нива во Ратае/Жилче

Се продава нива со Ратае 1589м2 нивата се наоѓа до каналот на 500м од...


10 €
или предлог цена
Теарце / Тетово

Плацеви и Ниви

14 јан 01:14Se prodava gradezhno zemjishte vo s.Otushishte/ Tearce

Se prodava gradezhno zemjishte so povrshina od 970m2, so stara kukja ...


100.000 €
или предлог цена
Теарце / Тетово

Куќи / Вили

02 јан 00:38Prodažba na kuća so ogromen dvor vo s.Tearce

NOVA PODUDA VO AGENCIJA CHANAK🆕🆕🆕 Prodažba na samostojna, semejna...


159.999 €
или предлог цена
Теарце / Тетово

Куќи / Вили

21 дек 15:20Kukja vo Neprosteno

Se prodava kukja vo s.Neprosteno od 100m2 i dvorno mesto od 800m2 kon...


1 €
или предлог цена
Теарце / Тетово

Куќи / Вили

04 ное 17:21SE PRODAVAAT 2 NIVI VO SELO LESOK

SE PRODAVAAT 2 NIVI VO SELO LESHOK, LOKACIJA 300M OD LUK OIL KON SELO...


25 €
или предлог цена
Теарце / Тетово

Плацеви и Ниви

18 окт 14:44Se prodava ili zamena sa stan

Se prodava Niva vo Slatino ili Zamena Shitet ose ndrim me banes


74.000 €
или предлог цена
Теарце / Тетово

Плацеви и Ниви

05 окт 19:41Parceli vo Neprošteno po neverojatno dostapna cena

Se prodavaat parceli od 268m2 do 3027m2 vo s.Neporšteno Se prodava...


3 €
или предлог цена
Теарце / Тетово

Плацеви и Ниви

30 авг 19:25KUKJA, VIKENDICA, VILA

Prodavam kukja na super atraktivna lokacija vo s.Tearce.. mesnost Big...


38.000 €
или предлог цена
Теарце / Тетово

Куќи / Вили

05 јул 20:50Prodavam niva - Lesok-Ratae

Се продава нива покрај локален пат Лешок-Ратае 1500м2.


По Договор
или предлог цена
Теарце / Тетово

Плацеви и Ниви

02 мај 11:26NiVa

Se prodava NIVA 3540 m² so imoten list atar nad s.Zilce /s.Ratae


55.555 €
или предлог цена
Теарце / Тетово

Плацеви и Ниви

25 апр 13:35Parcela-niva od 2709m2 vo s.Tearce

Se prodava parcela - niva vo selo Tearce. Nivata ima vkupna kvadratu...


8.150 €
или предлог цена
Теарце / Тетово

Плацеви и Ниви

23 апр 09:35Se prodava kuka vo zhilche so ogromen dvorno

Se prodava kukja vo zilce so vkupen plac od 800m2. -Sopstven bun...


30.000 €
или предлог цена
Теарце / Тетово

Куќи / Вили

18 дек 11:53Se prodava kukja vo selo Tearce

Se prodava kukja vo selo Tearce. Kuḱata ima vkupna vnatrešna povr...


1 €
или предлог цена
Теарце / Тетово

Куќи / Вили

16 дек 10:44Parcela-niva od 2506m2 vo s.Tearce

Se prodava parcela - niva vo selo Tearce. Nivata ima celosna kvadrat...


7.500 €
или предлог цена
Теарце / Тетово

Плацеви и Ниви

22 ное 09:11Dobro mesto za kuca

Se prodava plac vo NEPROSTENO pogoden za igradba na stambeni i delovn...


1 €
или предлог цена
Теарце / Тетово

Плацеви и Ниви

16 јул 13:59Продавам плац од 4000 м2

Продавам плац од 4000 м2 во с.Лешок на главниот пат Тетово-Јажинце ве...


111.111.222 €
или предлог цена
Теарце / Тетово

Плацеви и Ниви

17 апр 15:58Се продава куќа од 454 м2 во село Теарце

Се продава куќа со дворно место на одлична локација во село Теарце. П...


По Договор
или предлог цена
Теарце / Тетово

Куќи / Вили

02 апр 12:54PLAC VO SELO LESOK 900m2

Prodavam plac so povrshina od 900m2, vo gradezen reon vo selo Leshok,...


По Договор
или предлог цена
Теарце / Тетово

Плацеви и Ниви

24 сеп 14:41Продавам куќа

Продавам куќа во с.Лешок на главниот пат Тетово-Јажинце. Куќата е гра...


111.111.111 €
или предлог цена
Теарце / Тетово

Куќи / Вили

12 авг 18:51SE PRODAVA PLAC VO SELO LESHOK

SE PRODAVA PLAC VO SELO LESHOK SO POVRSHINA OD 500M2 VO CENTAROT NA C...


111 €
или предлог цена
Теарце / Тетово

Плацеви и Ниви

13 јул 13:00SE PRODAVA PLAC VO SELO LESHOK

SE PRODAVA PLAC VO SELO LESHOK SO POVRSHINA OD 500M2 VO CENTAROT NA C...


111 €
или предлог цена
Теарце / Тетово

Плацеви и Ниви

16 јун 19:48Se prodava vikendica vo selo Lesok

Se prodava vikendica vo selo Lesok so povrsina od 42m2 i plac vo povr...


По Договор
или предлог цена
Теарце / Тетово

Викенд куќи

19 јан 14:36Се продава нива во с. Доброште

Се продава нива во село Доброште, во м.в. Тумба, тетовско. Квадрат...


1 €
или предлог цена
Теарце / Тетово

Плацеви и Ниви

25 авг 20:55Prodavam Niva/ Продавам нива

Se prodava plac vo s.Gjepciste (mesto vikano ograda).Nivata e so pat...


1 €
или предлог цена
Теарце / Тетово

Плацеви и Ниви

06 јул 21:27Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам