460 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

OBREZIVACKA JUKI

SE PRODAVA OBREZIVACKA JUKI DLM 5200 N (SECE I SIE ) VO ODLICNA SOSTO...


300 €
или предлог цена
Денес 17:27SE PRODAVA MASINA ZA SIENJE JUKI IGLEN TRANSPORT

MASINI ZA SIENJE JUKI IGLEN TRANSPORT DLN5410N VO ODLICNA SOSTOJBA ...


300 €
или предлог цена
Денес 17:26INVENTAR ZA KONFEKCIJA

-masa za kroenje -stolce na vrtenje -pomosni masi za vo proizvost...


1.234 €
или предлог цена
Денес 17:26INDUSTRISKI MASINI ZA SIENJE JUKI

Se prodavaat industriski masini za sienje juki 100 parcinja i golem i...


1 €
или предлог цена
Денес 17:26Електро мотор 22kW GAMAK

Моторот е во исправна состојба, користен е само 2 часа. 22kW, 2945rp...


75.000 €
или предлог цена
Денес 11:01  НОВ ОГЛАС

Uv printer

Uv printer Starjet 9060 so dve glavi CMYK plus belo Ciler ,Vakum ...


8.490 €
или предлог цена
Денес 10:41Hilti diamantska busilica

Vo dobra sostojba 078712086 niko


950 €
или предлог цена
Денес 10:08Dolmar motor motorna pila 1800w

Made in germani


110 €
или предлог цена
Денес 10:08SOLO MOTORNA PILA stihl dolmar MOTORCE

Na mesavina germanska ispravna


140 €
или предлог цена
- 90 % Попуст
1.406 €
Денес 10:08Bosch motorna pila kako nova

Samo ednas upotrebena germanska


145 €
или предлог цена
Денес 10:08Pumpa za gadna voda 4 taktna 11ks

7.5cm crevo germanska do 30mm kamencinja gi frla bez problem honda mo...


330 €
или предлог цена
Денес 10:07Makita hilti torna

Vo dobra kondicia 64j naj jaka torna 35kg


890 €
или предлог цена
Денес 10:07Bosch bormasina torna hilti

Vo super sostojba


650 €
или предлог цена
Денес 10:07Aparat za zavaruvanje co2 inverter

Nov na elektrodi i co2 naj nov model bez boca vari


330 €
или предлог цена
Денес 10:06PRODAVAM GRADEZNA DIGALKA SO MONOFAZEN MOTOR

Gradezna digalka so monofazen motor 2.2kw Sajla 30 metara Korpa za p...


По Договор
или предлог цена
Вчера 18:37MLIN ZA STOCNA HRANA MOZE I ZAMENA

MLIN ZA STOCNA HRANA MOTOR 5.5KW NA KAMEN


По Договор
или предлог цена
Вчера 18:37Kanterica Holzher Arcus 1334

Prodavam kanterica Holzher Arcus 1334 Kupena od Anglija i servisiran...


1 €
или предлог цена
Вчера 17:40kontroler za inkubator

Се продаваат нови контролери за инкубатори Краток oпис: Контролерот...


3.200 МКД
или предлог цена
Вчера 16:44Сушара, SUSHARA, SUSARA, SUSARI, СУШАРИ

Се продаваат нови сушари со капацитет од 100 до 1100 кг. за овошје, з...


1 €
или предлог цена
Вчера 11:53Bure od orev

Se Prodava bure od OREV,ocuvano.Staro e 50 godini. Pogodno za cuvanje...


1.000 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
1.200 МКД
Вчера 07:27Se prodava masina za Tutun

Se prodava masina za tutun ne e koristena dolgo vreme


20.000 МКД
или предлог цена
08 авг 09:06Zmaj 133 Kombajn

Се продава во работна состојба, може да се виде и проба во секој моме...


По Договор
или предлог цена
08 авг 08:58Kanister za voda 1000L Канистер за вода 1000Л

Продавам канистер за вода 1000Л, чист е внатре. Превоз во околина на ...


5.000 МКД
или предлог цена
07 авг 14:02ELKTRO MOTOR

Se prodava elektro motor 5.5 kw 1400 obr/min


1 €
или предлог цена
06 авг 10:35ELEKTRO MOTOR

Se prodava elektro motor 0.55kw 980 obr/min trofazen


1 €
или предлог цена
06 авг 10:35VENTILATOR

Se prodava nov ventilator elektrokovina dijametar na perka 30 sm so ...


100 €
или предлог цена
Штип

Останато

06 авг 10:35ELEKTRO MOTOR

Se prodava elektro motor 0.75 kw 695 obr/min nov ne koristena trofazen


1 €
или предлог цена
06 авг 10:35VENTILATOR

Se prodava ventilato SEVER 1.1 kw 920 vrtezi so dijametar od 80 cm ce...


300 €
или предлог цена
06 авг 10:35SIVACKI MASINI (KANTERKI) PAFF

Se prodava masina za sienje kanterka paffcena po dogovor


1 €
или предлог цена
Штип

Останато

06 авг 10:34UMPAKUVACKA

UMPAKUVACKA ZA CEVLI CENA PO DOGOVOR KONTAKT TEL 070368970


По Договор
или предлог цена
Штип

Останато

06 авг 10:34Se prodavat masini za sienje koza

Se prodavat masini za sienje na koza poveke info na telefon


1 €
или предлог цена
06 авг 10:34MLIN CEKICAR МЛИНОВИ ЧЕКИЧАРИ

Агротехника исток врши продажба на млинови чекичари со разни големин...


1 €
или предлог цена
06 авг 07:20Соларни сушари за овошје и зеленчук.

Ова е нов производ со капацитет од 120 кг до 150 кг. . Главен извор н...


249.982 МКД
или предлог цена
06 авг 06:18Trimer za ogradi i trava bosch

Vo odlicna sostojba germanski original


59 €
или предлог цена
06 авг 00:15Mehanicka presa

Se prodava Mehanicka presa za baliranje na sisinja,hartija volna i dr...


1.050 €
или предлог цена
05 авг 23:24Masina za betonski blokovi metalika

masina za blokovi metalika mnogu malku koristena kakk nova super cena...


3.200 €
или предлог цена
05 авг 18:13CENTRIFUGA ZA MED NA EL. STRUJA 220V

IZRABOTKA NA NOVI ROSFAJTNI CENTRIFUGI ZA MED,NA STRUJA 270 eu.racni ...


300 €
или предлог цена
05 авг 08:54SKARI NA KUMUR *ZAR*

SKARI SKARA NA KUMUR,ZAR SO DEBELINA NA RESETKATA 3MM,4MM.5MM*10MM I...


1 €
или предлог цена
05 авг 08:52Целосен инвентар за игротека

Се продава Лавиринт 3,80х2,30х2,40 Трамболина 3,00х2,50х2,00 Маси,с...


1 €
или предлог цена
04 авг 22:40Ploter Roland SOLJET Pro 4 XF-640

Продавам машина SOLJET Pro 4 XF-640 , во работна соостојба. Плотерот...


По Договор
или предлог цена
04 авг 18:17Страна 1 од 12

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам