4472 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

SCANIA R450 EURO 6

SE PRODAVA SCANIA EURO 6 R450 SO 800 000 KM. VOZILOTO E VO ODLICNA S...


По Договор
или предлог цена
Штип

Камиони

26 сеп 15:53Промовирано

vw Touareg V6 3.0 TDI 245 ks 2012 god

VW TOUAREG 3.0 TDI 245 KS GREACI NA SEDISTA EL NA SEDISTA NAVIGA...


20.000 €
или предлог цена
Вчера 13:00Промовирано

Se prodava Yamaha R6 za americki pazar

Se prodava Yamaha R6 za americki pazar Motorot e servisiran ujle smen...


6.500 €
или предлог цена
23 сеп 02:55Промовирано

Bmw 530d

Bmw 530d info 077924440 vase


7.000 €
или предлог цена
Денес 11:50PEZO 206 14 HDI 2005 GOD FUL OPREMA TEL 078 422 807

Pezoto e odlicno reg cela god za poveke na tel 078 422 807


11.111 €
или предлог цена
Денес 11:49Mercedes A180cdi

Full oprema novi gumi navi led panorama kozha


13.800 €
или предлог цена
Денес 11:32CITROEN BERLINGO 1.9 D 51KW REG.DO 4/2023 EXTRA

CITROEN BERLINGO 1.9 D 51KW Registrirano do 04/2023 Poveke info na...


2.600 €
или предлог цена
Денес 11:16Bandazi so gumi

Bandazi 114.3,, so 5 dupki i so odlicni zimni gumi, kako novi! Moze ...


Денес 11:15Letni gumi

4 letni gumi Hankok vo dobra sostojba


3.500 МКД
или предлог цена
Денес 11:14Opel astra 2.0 sport verzija benzin # klima aktivna ***

Za podetalni inf javete se na 078.408.486


1.200 €
или предлог цена
Денес 11:06Bmw 525 d ful oprema /reg. do 9/2023 g. #

Komplet servisirano _4/novi gumi... Za podetalni inf javete se na 078...


6.300 €
или предлог цена
Денес 11:05Mercedes A 170 CDI #_Avangard / Klima _ Avtomatik ###

Prodavam Mercedes a 170 cdi avtomatik * * ** _4 # _Novi gumi _# za po...


2.300 €
или предлог цена
Денес 11:05Fiat punto 1.2 benzin* Klima aktivna #

Za podetalni inf javete se na 078.408.486 cenata e fiksna 078_408_486


1.300 €
или предлог цена
- 19 % Попуст
1.600 €
Денес 11:04VOLKSWAGEN POLO 1.4 TDI ORGINAL KM UNIKAT

VW POLO 1.4 TDI 75 KS HIGHLINE OPREMA - 160442 KM SO SERVISNA KNISKA...


3.890 €
или предлог цена
Денес 11:03VW PASSAT 1.9 TDI 105 KS BLUEMOTION 09

VW PASSAT 1.9 TDI 105 KS HIGHLINE PERFEKTEN UVOZ GERMANIJA - CD...


5.390 €
или предлог цена
Денес 11:03VW JETTA 1.9 TDI 105 ks. 08

Vw Jetta 1.9 Tdi - 77 Kw - 105 Ps 2007 God Klimatronic Radio Andro...


5.190 €
или предлог цена
Денес 11:03SEAT LEON 1.9TDI ** 2008GOD***77KW-105KS***

Marka: SEAT Model: LEON Motor: 1.9TDI ( dizel ) Moknost: 105KS ( 7...


5.190 €
или предлог цена
Денес 11:03  НОВ ОГЛАС

VW VOLKSWAGEN GOLF 4_1.9.TDI_KLIMATRONIK #

Prodavam vw Volkswagen Golf 4 1.9 tdi 99g_66kw reg do 6 mesec 2023g z...


2.200 €
или предлог цена
Денес 11:01Fiat punto 1.2 benzin* Klima aktivna ***

Za podetalni inf_078_408_486 cenata e fiksna...


1.300 €
или предлог цена
- 19 % Попуст
1.600 €
Денес 10:59Bmw 730 ful _###

Prodavam bmw 730 ful oprema _za podetalni inf javete se na 078.408.48...


6.300 €
или предлог цена
Денес 10:55Kawasaki zx10r

Se prodava kawasaki zx10r -2010 godina registriran mkd tabli Two br...


7.500 €
или предлог цена
Денес 10:32BMW 525d 3.0

Se prodava bmw 525d so 3.0 noviot motor 150kw , registrirana do 09.20...


15.000 €
или предлог цена
Денес 10:32Opel astra 2.0 sport verzija Klima funkcionalna ///

Prodavam opel astra 2.0 sport / 4 Novi gumi Cena 1200 evra za podetal...


1.200 €
или предлог цена
Денес 10:20Golf 6 1.6TDI 2010 105ks

Kolata e regestrirana cela godina do 24.08.2023 Od oprema parking se...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
1 €
Денес 10:11Priklucna oprema za motofrezi i motokultivatori

Само во Агриа Центар Штип - најголем избор на дополнителна опрема за ...


По Договор
или предлог цена
Денес 09:51Motofreza Forteco Wiltec

Моторезите Фортеко се најдобрите и најсигурни мотофрези на Македонски...


По Договор
или предлог цена
Денес 09:51Motokultivator HT 51

Мотокултиваторот е со 4-тактен, OHV, бензински мотор со јачина од 7 к...


По Договор
или предлог цена
Денес 09:50Motokultivator WM 900

Овој модел е најпрофесионалниот мотокултиватор од оваа категорија. ...


По Договор
или предлог цена
Денес 09:50Motokultivatori BELLINI B - 100 / 1G - 75

Ова е веќе добро познат модел на македонскиот пазар, со стекнато рено...


По Договор
или предлог цена
Денес 09:50MOTOKULTIVATOR - MOTOFREZI - MOTOKULTIVATORI

Кога ќе се решите да купите мотокултиватор прво дојдете кај нас да ја...


По Договор
или предлог цена
Денес 09:50Zontes X310

Zontes x310 312cc 35hp 5.500km Motorot e nov fabrika


3.800 €
или предлог цена
Денес 09:32Se prodava matrix 50 c

Se prodava cena 630 evra moze i zamena za apn 6 gorina na proizvodst...


570 €
или предлог цена
Денес 09:29SUZUKI SWIFT-KLIMA

SUZUKI SWIFT 1.1 klima,servo,airbag,el.na prozori,el na retrovizori ...


1.300 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
1.350 €
Денес 09:18Vw Jetta MOZE ZAMENA SO VASA DOPLATA

Za kes ekstra cena VW Jetta 1.6 TDI 105 KS Kolata e servisirana i e...


9.300 €
или предлог цена
Денес 08:48Mercedes CLS 350 Bluetec AMG line

Se prodava Mercedes Cls 350 CDI AMG line so full oprema -ABS -ESP...


27.900 €
или предлог цена
Денес 08:39ACTROS KIPER

Mercedes benz actros 3235 cetiriosovinec kiper Carnenl nosivost 31 to...


1 €
или предлог цена
Штип

Камиони

Денес 08:12MAN 41-414

MAN 41-414 mixer 12 m3 so pomosen motor i kapak vo odlicna sostojba


1 €
или предлог цена
Штип

Камиони

Денес 08:12VOLVO XC60 2018g, R DESING, UNIKAT

Samo za vistinski ljubiteli...redovno servisirano samo vo volvo kompl...


11 €
или предлог цена
Денес 07:50Volvo xc60 2.0diz.inspirion

Plateni site davacki do registracija.odrzuvano i servesirano vo volvo.


22 €
или предлог цена
Денес 07:50Bmw 216 grand toure 2017g

Registrirano cela godina. Za poveke info na tel: 070368508


13.900 €
или предлог цена
Денес 07:50Prodavam Aprilija kupena 2021

Prodavam aprilija kako nova 7000km


2.200 €
или предлог цена
Денес 07:25Audi A3 Sline 2008 reg servisirana

A3 170 ks regustrirana cela godina navigacija full oprema mnogu zacuv...


5.800 €
или предлог цена
Денес 06:58Octavia 1.4 plin atest 2008

Se prodava Skoda oktavija 1.4 benz plin ates plin vo dobra sostojba r...


4.200 €
или предлог цена
Денес 06:58Страна 1 од 112

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам