Подкатегорија:
                   
75 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Rakavici Latex i Nitril

Prodazba na rakavici, latex so pudra i nitrilni rakavici. Minimalna ...


240 МКД
или предлог цена
Денес 03:01Адаптер за WC шоља / Adapter za WC sholja

Продавам многу малку користен адаптер. Адаптерот е дезинфициран.


1.200 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Медицински материјали / Останато

25 ное 07:05Merac na puls

Se prodavaat 2 novi meraci na puls i saturacija, 499 denari parce.


499 МКД
или предлог цена
20 ное 08:56APARAT ZA PRITISOK SO ZIVA

NOV APARAT ZA MERENJE PRITISOK SO ZIVA Tel 075 248 405


1.400 МКД
или предлог цена
19 ное 10:51Prodavam aparat za merenje krven pritisok AURON HL-888UA

Prodavam aparat za merenje krven pritisok AURON HL-888UA


1.300 МКД
или предлог цена
14 ное 12:31ИНВАЛИДСКО ПЕРНИЧЕ / INVALIDSKO PERNICHE

ПРОЧИТАЈ ВНИМАТЕЛНО - НОВО АНТИДЕКУБИТУС ПЕРНИЧЕ ПОЛНЕТО со ВОЗДУХ и ...


1 €
или предлог цена
09 ное 10:24Кислороден концентратор

Се продава кислороден концентратор Irene.


29.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Медицински материјали / Останато

08 ное 18:05PRODAVAM DIGITALEN MERAC ZA KRVEN PRITISOK MARKA SEIKO

PRODAVAM DIGITALEN MERAC ZA KRVEN PRITISOK MARKA SEIKO. MERACOT RABOT...


1.000 МКД
или предлог цена
05 ное 11:04Prodavam aparat za merenje pritisok NOV-BP B2 Easy

Prodavam odlichen i nov nekoristen aparat za pritisok otovoren samo d...


2.500 МКД
или предлог цена
04 ное 13:55Pomagalo protiv bolki vo grbot i polovinata - Kosmodisk

Помагало со кое ќе се ослободите од болките во рбетот и половината. ...


550 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Медицински материјали / Останато

04 ное 10:57PRODAVAM INVALIDSKA KOLICKA-POLOVNA

Prodavam invalidska kolicka,koristena so pernice Telefon: 072-279 613...


7.000 МКД
или предлог цена
02 ное 21:05ZIVIN APARAT ZA MERENJE PRITISOK

NAJPRECIZEN APARAT SO ZIVA ZA MERENJE KRVEN PRITIOK Tel.070 246 650


1.400 МКД
или предлог цена
24 окт 21:46APARAT ZA KRVEN PRITISOK DIGITALEN

Nov digitalen aparat za merenje na krven pritisok tocen i precizen, o...


1.400 МКД
или предлог цена
21 окт 17:10APARAT ZA KRVEN PRITISOK SO ZIVA

NOV ZIVIN APARAT ZA MERENJE NA KRVEN PRITISOK


1.400 МКД
или предлог цена
21 окт 17:10DIGITALEN APARAT ZA KRVRN PRITISOK

NOVA DIGITALEN APARAT Tel. 075 248 405


1.200 МКД
или предлог цена
21 окт 17:04DIGITALEN APARAT ZA PRITISOK

075-248-405 075-248-405 075-248-405 DIGITALEN APARAT ZA PRITISOK ...


1.400 МКД
или предлог цена
03 окт 22:21APARAT ZA SLUH

Nov aparat za sluh so baterija Tel. 071 264 065


900 МКД
или предлог цена
02 окт 20:12Nova Dubalka,Paterici,Bastun,Corapi od Germanija

Многу малку користени (како нови) донесени од Германија: 1. Одалка-Д...


3.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Медицински материјали / Останато

01 окт 19:21Nadgradba za wc skolka

Se podaruva nadgradba za Wc skolka


1 МКД
или предлог цена
28 сеп 22:45PRECIZEN APARAT ZA KRVEN PRITISOK

NOV PRECIZEN APARAT ZA MERENJE KRVEN PRITISOK Tel 071 264 065


800 МКД
или предлог цена
07 сеп 16:27APARAT ZA MERENJE KRVEN PRITISOK

Nov precizen digitalen aparat za merenje krven pritisok 071 264 065


1.200 МКД
или предлог цена
07 сеп 16:25ZIVIN APARAT ZA KRVEN PRITISOK

NOV ZIVIN APARAT ZA MERENJE KRVEN PRITISOK Tel 071 264 065


1.400 МКД
или предлог цена
07 сеп 16:25Bolnicki medicinski krevet

Bolnicki medicinski krevet 00491773647580


350 €
или предлог цена
04 сеп 10:35Ortoza cizma

Prodavam ortoza , cizma, longeta za ahilova tetiva i slicni povredi. ...


3.000 МКД
или предлог цена
02 сеп 11:38Digitalen aparat za merenje krven pritisok

Дигитален апарат за мерење крвен притисок Автоматски монитор за крве...


1.500 МКД
или предлог цена
01 сеп 16:23Pomagalo za fiksiranje na ramo

Podaruvam pomagalo za fiksiranje na ramo. (bez nadomestok).


1 МКД
или предлог цена
13 авг 23:02Medicinski krevet

Medicinski krevet ,elektricen so daljinski upravuvac za podignuvanje ...


По Договор
или предлог цена
11 авг 09:27PRODAVAM INVALIDSKA KOLICKA nova Инвалидска количка

PRODAVAM INVALIDSKA KOLICKA nova ne koristena top cena kupena 15.000 ...


4.400 МКД
или предлог цена
17 јул 23:35DIGITALEN APARAT ZA MERENJE KEVEN PRITISOK

Nov precizen digitalen aparat za merenje keven pritisok, raboti so ba...


1.200 МКД
или предлог цена
17 јун 09:28APARATCE ZA OSTETEN SLUH

Novi aparati za osteten sluh so baterii


900 МКД
или предлог цена
18 мај 18:52Prodavam nasadni instrumenti

Prodavam nasadni instrumenti (kolenjak i nasadnik).


1 €
или предлог цена
11 мај 10:59Prodavam ili iznajmuvam medicinski krevet

Krevetot e koristen samo eden mesec na nego ima i medicinski dusek......


7 €
или предлог цена
15 мар 10:03APARATCE ZA OSTETEN SLUH

NOVO APARATCE ZA OSTETEN SLUH


900 МКД
или предлог цена
10 мар 11:48APARAT ZA MERENJE KRVEN PRITISOK

NOV PRECIZEN APARAT ZA MERENJE KRVEN PRITISOK Tel. 071 264 065 Tel....


800 МКД
или предлог цена
10 мар 11:42APARAT ZA MERENJE PRITISOK SO ZIVA

NOV NAJPRECIZEN APARAT ZA METENJE KRVEN PRITISOK SO ZIVA Tel. 071 26...


1.400 МКД
или предлог цена
10 мар 11:42DIGITALEN APARAT ZA MERENJE KRVEN PRITISOK

NOV PRECIZEN DIGITALEN APARAT ZA MERENJE KRVEN PRITISOK Tel. 071 264...


1.500 МКД
или предлог цена
10 мар 11:41Ritello R2 and Purello уреди за прочистувањена воздухот

Здраво, да ве запознаеме со нашиот уред Ritello R2 кој дезинфицира, ...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Медицински материјали / Останато

09 мар 12:02DIGITALEN APARAT ZA MERENJE KRVEN PRITISOK

NOV PRECIZEN DIGITALEN APARAT ZA MERENJE KRVEN PRITISOK


1.400 МКД
или предлог цена
08 фев 19:02ZIVIN APARAT ZA MERENJE KRVEN PRITISOK

NOV PRECIZEN ZIVIN APARAT ZA MERENJE KRVEN PRITISOK


1.400 МКД
или предлог цена
08 фев 19:02Vnimanie Oximetar besplatna isporaka

Дали сте изложени на дефицит од кислород Најбитен фактор кај КОВИД ...


800 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Медицински материјали / Останато

03 фев 08:48Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам