626 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

GOLF VI 2.0TDI 81KW REGISTRIRAN FUll SERVIS

⭕️SE PRODAVA ⭕️Volkswagen Golf VI 2.0tdi 110ks 81KW 2009god vo odli...


7.600 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
7.700 €
Вчера 09:13Промовирано

Poliranje na farovi Resen

Poliranje na farovi so profesionalni polir pusti od paletata na 3M. ...


1.500 МКД
или предлог цена
Денес 10:00JCB 330 Bager

JCB JS330NL 2.5 kubici korpa Za poveke info javetese na 070237122...


Денес 08:19MAN TGA460 I MAN 18.463 So poluprikolki

Man tga 460 - 2001 godina Man 18.463 - 2002 godina Za poveke info...


1 €
или предлог цена
Ресен

Камиони

Денес 08:19Scania 142M Kiper so prateca

Kamionot e mnogu malce vozen vo odlicna sostojba 420ks Za poveke in...


1 €
или предлог цена
Ресен

Камиони

Денес 08:19MERCEDES CLS 350CDI AMG 4MATIC BLACK-EDITION KAKO NOV CH

MERCEDES CLS 350CDI AMG 4MATIC MATRIX BLACK EDITION 265KS OD CH KAKO ...


По Договор
или предлог цена
Вчера 21:18BMW 535D 313KS BI-TURBO M-PAKET VNATRE NADVOR KAKO NOVO CH

-INFO NA TEL-075-453-400-RESEN -BMW 535D 313KS BI-TURBO M-PAKET VNAT...


По Договор
или предлог цена
Вчера 21:18VW TOUAREG 4.2TDI 340KS 4x4 R-LINE MATRIX PANORAMA DISTRONIK

---INFO SAMO NA TEL---075-453-400---RESEN -2012 GODINA -REGISTRIRAN...


По Договор
или предлог цена
Вчера 21:18HYUNDAI IX55 3.0CRDI 4X4 7 SEDISTA MOZNA ZAMENA

-HYUNDAI IX55 3.0CRDI 4X4 KAKO NOV -REGISTRIRANO DO 12/2021 -KUPEN ...


По Договор
или предлог цена
Вчера 21:18FORD S-MAX 2.2TDCI 200KS SPORT TITANIUM CHAMPION EDITION

FORD S-MAX 2.2 TDCI 200KS TITANIUM SPORT EDITION EDNISTVEN VO MK KA...


По Договор
или предлог цена
Вчера 21:17LINHAI 500CC 4x4 PRV SOPSTVENIK KUPEN VO MK REG DO 11/2023

LINHAI 500 CC -AVTOMATIK BRZI SPORI -4x4 BRZI SPORI -MAKARA -S...


По Договор
или предлог цена
Вчера 21:17Vlecna-Sluzba Slep-Shlep Service ВЛЕЧНА СЛУЖБА ШЛЕП

072 217 -688 072 217-688 Shlep sluzba Slep sluzba Шлеп служба Влечна ...


72.217.688 МКД
или предлог цена
Вчера 20:04Fiat bravo 2010

Se prodava fiat bravo 2010 godina so vgraden fabricki plin kolata e u...


4.299 €
или предлог цена
Вчера 19:40Mercedes ml 320 cdi bluetec 4 matic adeblue

Mercedes ml 320 cdi bluetec 4 matik adeblue Godina 2010 redizajn ...


1.350 €
или предлог цена
Вчера 18:52JAGUAR XF//3.0d//2011g.

🇬🇧Se prodava Jaguar XF Premium luxuriy 3.0 dizel 2011 vo odlicna so...


11.900 €
или предлог цена
Вчера 16:17Setra S315 HDH

Se prodava avtobus Setra S315 HDH, so 52+1 sedishta. 1996 godina V8, ...


По Договор
или предлог цена
Ресен

Автобуси

Вчера 13:00MERCEDES C 220 CDI 2008 EKSTRA SOSTOJBA 072245390 6 BRZINI

MERCEDES C 220 CDI 2008 EKSTRA SOSTOJBA 072245390 6 BRZINI MENJAC C...


8.250 €
или предлог цена
Вчера 13:00MERCEDES C2.2 CDI 2008 EKSTRA SOSTOJBA 072245390 6 BRZINI

MERCEDES C 200 CDI 2008 EKSTRA SOSTOJBA 072245390 6 BRZINI MENJAC C...


7.800 €
или предлог цена
Вчера 13:00AUDI A3 2.0 TDI S LINE

Audi a3 2.0 tdi 150 ks s line so 80 000 km proverka kade sakate za po...


16.200 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
16.500 €
Вчера 12:43AUDI A3 2.0 TDI

Audi a3 2.0tdi 150 ks 2015 godina plateni site davacki moze proverka ...


1 €
или предлог цена
Вчера 12:43Се продава атомизер и преколици

Се продава атомизер од 700 литри, гама, клипна пумпа со карики. Цена ...


1 €
или предлог цена
Вчера 12:39Se prodava KIA Rio

Se prodava Kia Rio 1.4 proizvedena vo 2008 godina, benzinec, vo bespr...


1 €
или предлог цена
Вчера 12:39IMT 539

Traktorot e pali vozi! 1991 godina, so rotaciona pumpa, kompresor i r...


4.000 €
или предлог цена
Вчера 11:27Volan Golf 7

Volan izvaden od Golf 7 -kozen -nema komandi -bez nikakvi ostetuv...


По Договор
или предлог цена
Вчера 09:37Novi perki za vlecni atomizeri

Novi perki za vlecni atomizeri so 10 i 8 kraci. Aluminium telo i plas...


По Договор
или предлог цена
Вчера 09:35Masini za cistenje lupenje na orev

♻️ZUHER AGRO RESEN♻️ Ви ја претставуваме машината за лупење на орев ...


По Договор
или предлог цена
Вчера 09:35KADIOGLU Elektrojet podvizni prskaci

НАЈИНОВАТИВНИТЕ ПРСКАЧИ❗❗ KADIOGLU Elektrojet ПРСКАЧИ, се монтираат ...


По Договор
или предлог цена
Вчера 09:35Tresaci na stebla i granki

KADIOGLU ТРЕСАЧИ ✅Тресење на стебла и гранки од орев, слива, јаболко...


По Договор
или предлог цена
Вчера 09:35НОВИ x2 МУЛЧЕРИ со КАРДАН 140cm

Нови МНОГУ КВАЛИТЕТНИ мулчери х2 на лагер веднаш достапни Специфика...


По Договор
или предлог цена
Вчера 09:35Megjuredna senzorska univerzalna kopacka

Kadioglu иновативна меѓуредна сензорска универзална копачка. Се монти...


По Договор
или предлог цена
Вчера 09:34Kadioglu megjuredna obrabotka na ovosni i lozovi nasadi

Најновиот модел на Kadioglu меѓуредна обработка на лозови, овошни нас...


По Договор
или предлог цена
Вчера 09:34Kadioglu megjuredna kosacka za treva, BIOROTOR

Kadıoğlu Makine Ecoskid Тример/ ♻️Биоротор♻️ за косење на трева меѓу ...


По Договор
или предлог цена
Вчера 09:34KADIOGLU megjuredna senzorska obrabotka OVLASTEN ZASTAPNIK

Машини з меѓуредна обработка од најпознатиот БР.1 производител КАДИОГ...


По Договор
или предлог цена
Вчера 09:34Novi masini za cistenje na parno od vozila i instalacii

❗️НОВО НОВО НАЈНОВО❗️ Во продажба нови машини за чистење на парно од...


Вчера 09:34Viluskar

Mnogu kvaliteten viluskar,top sostojba,redovno servisiran,funkcionira...


Вчера 09:29GOLF VI 2.0TDI 81KW REGISTRIRAN FUll SERVIS

⭕️SE PRODAVA ⭕️Volkswagen Golf VI 2.0tdi 110ks 81KW 2009god vo odli...


7.600 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
7.700 €
Вчера 09:13IVECO DAILY 2.8TURBO-2004 GOS

IVEKO DAILY 2.8TURBO SE VOZI SO B KATEGORIJA 2004 GODINA BEZ NIKAKO...


1 €
или предлог цена
26 јан 21:40Uslugi so mini bager iskopi

Sekakov vid na uslugi so mini bager... 078-670-019


26 јан 21:24Prevoz Transport so kamion / Превоз Транспорт со камион

Bezbeden i siguren, Prevoz / Transport Kamiom sanducar so rampa Kam...


3 €
или предлог цена
Ресен

Камиони

26 јан 21:24Slep Sluzba Resen.Road Assistance.Vlecna sluzba.Pomos na pat

Влечна служба 24/7 Лиценцирана компанија која вр...


72.240.900 €
или предлог цена
Ресен

Камиони

26 јан 21:24Seat Leon 1.6 TDI

Seat Leon 1.6 tdi god 2010 Klimatronik Dvoozonska radio so usb au...


По Договор
или предлог цена
26 јан 20:39Страна 1 од 16

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам